Pan jurek drze ryja razem ze stefanem a h**a sie znają na robocie ale cóż głąby mają znajomosci na chrobrego.... tak samo rafałek jezdził bez uprawnien fad romą a tak obiecywali rozwoj.tak samo gdzie te szczepienia co miały byc ich tez niema trudno dostaniemy syfilis i nas zwolnią...a i nawet Utig ma swoich ulubieńców bo jedni mają 1300 a inni 1600 banda kretynów dobrze ze się zwolniłam i to niby zakład miejski?? chore a ile meneli tu robiło ile za chlanie ludzi wyrzucili.ja tylko wspołczuje tym co na stażu prawie 5 miesiecy byli a teraz bez stazu normalnie na umowe przyjmują żal