opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Bonifraterska Fundacja Dobroczynna

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.3/5

Na podstawie 47 ocen
Opinie(105)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(105)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Fundacja
  • .
  • Nasza Misja
  • .
  • Nasza działalność
  • .
  • Wesprzyj Nas
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Wolontariat
  • .
  • Kontakt

Fundacja

Nasza Misja

Nasza działalność

Wesprzyj Nas

Oferty pracy

Wolontariat

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mogilany
  • Chorowice
  • Konary
  • Kulerzów
  • Gaj
  • Włosań
  • Buków
  • Olszowice
  • Brzyczyna
  • Libertów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mogilany
  4. /
  5. Opinie o Bonifraterska Fundacja Dobroczynna

Opinie

Opinie o Bonifraterska Fundacja Dobroczynna Mogilany

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Bonifraterska Fundacja Dobroczynna!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    k

    08.01.2018 20:39

    Inne

    Brawo za wrzucenie niekompetentnej dyrektorki DPS. Szkoda, tylko że osoba jej pokroju uczy młode pokolenia.
    ReviewUserIcon
    Niezłomny

    06.01.2018 12:24

    Inne

    SMOCZYCA POKONANA i ODLECIAŁA ! NORMALNOŚĆ wraca do Konar, wreszcie robi się tu miło i przyjemnie, a działania nie są wstrzymywane!
    ReviewUserIcon
    ktoś

    14.12.2017 00:44

    Inne

    Pracowałem w tej firmie kilka lat. Krótko podsumowując - koszmar. Mobbing na każdym poziomie, ludzie traktowani jak narzędzia do zarabiania pieniędzy, zarówno personel jak i podopieczni. Zarząd, to przykład patologii zarówno społecznej jak i personalnej - poważne zaburzenia osobowościowe, niszczenie ludzi, apotem komunia w kaplicy DPS. Byle tylko wyciągnąć jak najwięcej kasy, wykorzystać ludzi. Do tego przekręty, szemrane interesy, hipoterapie nieistniejące i inne brzydkie rzeczy. Trzymajcie się z daleka.
    ReviewUserIcon
    k

    21.11.2017 19:19

    Inne

    Jedno z najgorszych miejsc - dyrektorka dps kłamie, stosuje mobbing, ponadto jest osobą posiadającą wątpliwe kompetencje menadżerskie oraz merytoryczne.
    ReviewUserIcon
    odradzam

    06.09.2017 12:32

    Inne

    Bardzo odradzam podejmowania współpracy z fundacją. Dyrektor domu pomocy nie dotrzymuje pierwotnych ustaleń, zmienia zdanie, stosuje mobbing, zastrasza. W tym miejscu nie szanuje się osób, które samodzielnie myślą i głośno wypowiadają swoje często merytoryczne opinie. Należy tam ślepo przytakiwać dyrekcji i bezmyślnie wykonywać polecenia - często nie merytoryczne. Zła atmosfera, marne zarobki, złe miejsce dla osób chcących sie rozwijać i szanujących samych siebie.
    ReviewUserIcon
    smutna

    09.08.2017 09:38

    Inne

    Serdecznie odradzam współpracy, ponieważ atmosfrra i zarobki są żenujące, mobbing. Ponadto łamane są prawa pracownika, np.za pracę w dni wolne ( soboty, niedziele) jest oddawany wolny czas - żeby otrzymać dzień wolny za niedzielę pracującą należy w przepracować min. 6 godzin. Na prawdę nie polecam. Zastanawia mnie jak dyrektorka DPS może patrzę w lustro, tak krzywdząc innych.
    ReviewUserIcon
    j

    27.07.2017 18:13

    Inne

    po co ciągle narzekać. trzeba sobie znależć cudowne miejsce pracy i życia. Przecież na miejscu jest przeor Grzegorz i o.Ludwik
    ReviewUserIcon
    kra

    11.08.2017 12:20

    Inne

    drogi j to nie jest narzekanie, tylko mówienie głośno o tym co złego dzieje się w fundacji, a dzieje się dużo. Osoby za to odpowiedzialne czyli dyrektorka DPS oraz prezes powinni odpowiedzieć za niszczenie fajnego miejsca, mobbing, kłamstwa ect.
    ReviewUserIcon
    basia

    24.07.2017 12:58

    Inne

    Usunęli wszystkich kierowników, teraz nikt już nie panuje nad chaosem w tym miejscu. Zarząd musiał wskazać winnych swojej niekompetencji i przekrętów więc wskazał. Bonifratrzy, to chyba najbardziej zepsuty zakon jaki istnieje - afery, kłamstwa, manipulacje, ekscesy seksualne, a wszystko za cichym przyzwoleniem prowicjała. Pozostaje współczuć tym, którzy jezcze zostali w tym bagnie.
    ReviewUserIcon
    konary

    05.07.2017 14:01

    Inne

    Żenujący poziom zarzadzania, fatalne zarobki, mobbing. Odradzam współpracy. Pracowników się nie szanuje, zarząd kłamie prosto w oczy, obwinia za swoje błędy pracowników. Jak juz wcześniej pisano totalny brak kompetencji menadżerskich ale i merytorycznych zarządu. Gratulacje dla zakonu za taki wybór, na tym przykładzie widzimy charyzmat zakonu, czyli karierowość, brak szacunku, dwulicowość, brak kompetencji, kłamstwo.
    ReviewUserIcon
    brawo dla bonifratrów

    17.07.2017 13:20

    Inne

    Nie można zapomnieć o kolesiostwie , ale to poziom osób o wątpliwych kompetencjach. I ja pogratuluje zakonowi nieudolności w doborze zarządu tej fundacji.
    ReviewUserIcon
    Znam

    27.06.2017 19:01

    Inne

    Dyrektorka DPS oraz prezes, czyli zarząd fundacji to jednostki pozbawione odwagi cywilnej i godności. Cechuje ich brak szacunku do współpracowników i stosowanie mobbingu. Chaniebne jest, że tak niskiego pokroju osoby pełnia takie funkcje. Tak niska ocena tych osób jest dosyć powszechna w branży.
    ReviewUserIcon
    pracownik socjalny

    20.06.2017 13:24

    Inne

    Z punktu widzenia osoby zajmującej się pomocą społeczną widać , że fundacja jest źle zarządzana. Na temat braku kompetencji zarządu już chyba nie trzeba się wypowiadać - bo to oczywiste. Jednak zastanawia mnie czy nad tym (źle pracującym) zarządem, jest jakaś rada nadzorcza? A jeśli tak to dlaczego nie reaguje? Przecież prawa pracownika są tam łamane! No ale cóż widać dla nich najważniejszy jest rozgłos, a nie praca pozytywistyczna. Dlatego też opinia o tej fundacji jest tak marna w środowisku.
    ReviewUserIcon
    no

    24.06.2017 13:46

    Inne

    Nie reagują bo do piki kasa się zgadza wszystko jest OK i nie ważne jakim kosztem.
    ReviewUserIcon
    kar

    26.06.2017 19:05

    Inne

    Jest rada prowincjalna ale nic nie zrobi, bo zarząd to "ludzie prowincjała", których on tam ściągnął. Więc mimo, że wie jak jest, to nic z tym nie robi. A zarząd zwala winę za wszystko co złe w Fundacji na pracowników, kierowników itd. I jakoś się kręci. Na zdjęciach i w prasie jest pięknie, komunie w kościele - wspaniale. A wszystko pod przymusem, z mobingiem i pomiataniem ludźmi.
    ReviewUserIcon
    kra

    16.06.2017 11:27

    Inne

    Szkoda, że fajne miejsce z potencjałem jest niszczone przez zarząd.

    Kontakt - Bonifraterska Fundacja Dobroczynna

    Konary, ul. Bonifraterska 11 32-031 Mogilany

    NIP:9442245602

    KRS:0000487244

    http://bonifundo.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    zawód

    08.06.2017 13:00

    Inne

    Niestety tą fundacją rządzi dyrektorka DPS, która niszczy pracę bardzo wielu osób. Ona ponosi odpowiedzialność za to, że wiele osób się zwalnia. Nie dajcie się uwieść pozornej sympatii i uprzejmości tej osoby. Wielu się na to nabrało. To osoba o dwóch twarzach. Po czasie widzi się tylko tą drugą, z wyjątkiem gdy do fundacji przyjeżdża ktoś z zewnątrz. Brak kompetencji menadżerskich, brak zrozumienia i z całą pewnością brak szacunku do podwładnych oraz przeświadczenie o własnej nieomylności doprowadza do tego , że to fatalne miejsce do pracy.
    ReviewUserIcon
    mata

    31.05.2017 21:54

    Inne

    Powyższe opinie to sama prawda. Krótko mówiąc: dwulicowość, mobbing, brak szacunku oraz skupienie sie na promocji zamiast na merytorycznej pracy osób zarządzających. Nie dajcie się nabrać. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    wstyd

    15.05.2017 20:16

    Inne

    Krótko mówiąc mówiąc, bardzo zle miejsce do pracy - zarząd oszukuje pracowników, nie dotrzymuje słowa, po prostu kłamie. Niesmacznym jest widzieć jak głośno się modlą, a po wyjściu z Kościoła, gardzą współpracownikami. Te osoby nie powinny pracować w pomocy społecznej.
    ReviewUserIcon
    dlis

    10.05.2017 12:17

    Inne

    Fatalny poziom zarzadzania - straszenie, obwinianie pracownika za błędy zarządu, niedotrzymywanie słowa, ciągłą labilność w wydawanych poleceniach. Totalny brak szacunku dla pracowników. Działania zarządu ukierunkowane na promocję. Żenującym jest fakt, że osoba zarządzającą fundacją, która stosuje mobbing, pernametnie konfabuluje i nie szanuje swoich współpracowników jest nauczycielem akademickim - wstyd!
    ReviewUserIcon
    frankie

    06.05.2017 14:40

    Inne

    Zgadzam się z powyzszymi opiniami. Miejsce fatalne do pracy, nie szanuje sie praciwnikow ani pracy. Wazne zeby zgadzac sie z zarzadem, nie wolno miec wlasnego zdania. Stosowanie mobbingu jests na pozadku dziennym. Odradzam wspolpracy z ta fundacja.
    ReviewUserIcon
    gumka

    26.04.2017 12:35

    Inne

    Fundacją trzesie dyrektorka, która jest osobą skrajnie apodyktyczną i zaburzoną. Poddaje ludzi ciągłemu mobbingowi i presji psychicznej, manipuluje i kłamie prosto w oczy, wmawia rózne rzeczy. Wymusza wszystko dotąd aż nie jest po jej myśli. Nie ma z nią żadnej rozmowy merytorycznej, podważa kompetencje wszystkich, sama na wszystkim zna się najlepiej, wszyscy są niedouczeni i głupi a za swoje błędy zawsze obwinia inych, wmawiając że jest inaczej iż jest i było. Równocześnie tworzy problemy tam gdzie ich nie ma i nie dostrzega realnych. Praca z nią to koszmar, więc nic dziwnego, że ludzie odchodzą z pracy, a nowych chętnych brak.
    ReviewUserIcon
    Woj

    10.04.2017 10:16

    Inne

    Ująć można to w paru słowach: Mobbing, zastraszanie i brak szacunku dla sumiennie wykonywanej pracy. Klimat fatalny- nie polecam.
    ReviewUserIcon
    a

    22.03.2017 20:28

    Inne

    Niestety powyższe opinie to prawda. Atmosfera zastraszania i całkowitego braku szacunku dla pracowników. Działania ukierunkowane na promocje, piękne przemówienia, niestety nie mające zastosowania w rzeczywistości. Ogólnie bardzo złe miejsce do pracy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Bonifraterska Fundacja Dobroczynna?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    brw

    07.12.2016 20:04

    Inne

    Jeśli szukacie firmy z mobingiem w starym dobrym stylu lat dziewięćdziesiątych - łamaniem chyba wszystkich mozliwych praw pracowniczych, to w Fundacji wszystko to znajdziecie a nawet jeszcze więcej. Nie widziałam jeszcze nigdy tak bardzo oderwanego od rzeczywistości zarządu - dwie osoby a robią ogromny chaos i rozbijają pracę dzisiątkom ludzi, poprzez swoje "organizacje" i absurdalny klimat który wprowadzają.
    ReviewUserIcon
    była pracowniczka

    01.12.2016 22:23

    Inne

    Niestety, to wszystko prawda. Skrajne przedmiotowe i bez szacunku traktowanie pracowników, ciągła atmosfera zastraszania i szantażu. Najniższe możliwe wynagrodzenia i miliony obowiązków, trzeba pracować po godzinach w domu i w weekendy, być specem od wszystkiego a i tak ciągle niezadowoleni i ciągle pretensje, więcej więcej i więcej. Do tego całkowite oderwanie od rzeczywistości włodarzy, jakieś chore pomysły, wałki i inne rzeczy. Wszystko źle, wszędzie indziej cudownie. Bezczelność, żeby nie powiedzieć chamstwo zarządu, gnoją równo jak leci - nawet kierowników. Nieposłuszni są zwalniani, a próba jakiegokolwiek sprzeciwu z ust pracownika kończy się krzykiem i straszeniem zwolnieniem (wiele spraw w sądach pracy). A co najgorsze wszystko pod sztandarami pana boga - do komunii św. w kościele przy dps pierwsi, obrzydliwość. Nerwowo można paść, więc nic dziwnego że ludzie się zwalniają a chętnych do pracy brak (miesiącami szukają).
    ReviewUserIcon
    wf

    10.10.2016 04:34

    Inne

    Fatalny poziom zarządzania, oderwane od rzeczywistości szefostwo nastawione wyłącznie na lansowanie się w mediach. Zaniedbywanie potrzeb mieszkańców dpsu i podopiecznych innych dzieł z powodu angażowania zasobów ludzkich w kolejne szalone pomysły Zarządu Fundacji. Usuwanie kompetentnych kierowników i zatrudnianie na ich miejsce posłusznych - i tępych- marionetek. Śmiesznie niskie płace, blokowanie obiecywanych od miesięcy podwyżek i ogólnie fatalna atmosfera.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    18.08.2016 17:57

    Inne

    Nie polecam. Ani zarobków ani atmosfery. Zlecanie dodatkowych obowiązków...najlepiej, żeby robić to po godzinach i za darmo. Wydawanie poleceń przed szefostwo, po czym w twarz Ci wmawiają, że nie zlecali...nawet jeśli masz na potwierdzenie maile. Podważanie kompetencji za plecami. To już nie ta sama firma co kiedyś. Jedynie co można tam oferują to mnóstwo stresu, nerwówki.

    Zostaw merytoryczną opinię o Bonifraterska Fundacja Dobroczynna

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.