Opinie o Korn/Ferry International Futurestep (Polska) Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Korn/Ferry International Futurestep (Polska) Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Korn/Ferry International Futurestep (Polska) Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korn/Ferry International Futurestep (Polska) Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie narzędzia pracy zapewnia Korn/Ferry International Futurestep (Polska) Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Enton J

Komputer/laptop i słuchawki. Auta nikt nie dostanie. Z benefitów opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, owocowe środy.

Karolina Nowy wpis
@Enton J

Przyznam, że benefity brzmią naprawdę dobrze i fajnie, że jest ich aż tyle. Można wywnioskować, że pracodawca dba o swoich pracowników. Powiedz mi, czy do opieki medycznej, ubezpieczenia oraz karty multisport trzeba coś dopłacać czy pracodawca pokrywa wszystkie koszty?

Beata Nowy wpis
@Karolina

Było kiedyś pokrywane wszystko, chyba że chcesz jakiś super wypasiony pakiet.

Lidia Nowy wpis

Szukają do Korn/Ferry inżynierów: serwisu do Bydgoszczy i produkcji do Nowej Wsi Lęborskiej https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/inzynier-serwisu,lento.pl73c6edde501b34aa8e55fb242c5b6881,bydgoszcz Co do pierwszej z ofert, nie ma słowa o tym, co firma oferuje. Widzę niżej wpisy na temat benefitów, ale może ktoś pokusi się o określenie zarobków na stanowiskach inżynierskich?

Beata Nowy wpis
@Lidia

KF to RPO, nie szuka dla siebie, tylko dla swoich klientów :) Tam gdzie można, widelki zawsze były podawane, ale tam gdzie klient się nie zgadza niestety nie, co jest raczej normą. Warto zaaplikować, jeśli CVka będzie ok to odezwą się i opowiedzą wszystko. Ja polecam, pracowałam tam i bardzo dobrze wspominam.

Poszukujaca

Dzien dobry, jak teraz w Korn Ferry? jak sie tam pracuje?

@nick a jakie pytania zadawała Ci oprócz tego? Ciekawe co było przyczyna tak dużej rotacji w firmie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Korn/Ferry International Futurestep (Polska) Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Pamiętam rekrutację z szefową firmy, niejaką p. Anną. Wyszłam z rozmowy zażenowana chociażby dlatego, że próbowała wyciągnąć ze mnie nazwy firm szkoleniowych z kórymi wspópracowałam w poprzedniej firmie, pytała wprost jakie i czy podam nazwy. Bardzo obruszyła się też, gdy zapytałam, czemu na stanowisko na które aplikuję jest taka rotacja. Odpowiedziała oburzona, ze ona jest tu krótko, wiec nie wie, jednocześnie zapewniając, że jak sie czlowiek dobrze zorganizuje, to po paru latach "może być to fajne stanowisko"....Oczywiście nigdy nie dosłałam feedbacku co do wyniku rozmowy, chociaż to dobrze, bo pare miesięcy póżniej znowiwidziałam, ze szukaja osoby na to samo stanowisko..

OB

Na początku robią wszystko, by zachęcić kandydata. Jak już uda się go złapać - delikwent wpada w sieć chaosu, manipulacji, układów, układzików, plotek, donosicielstwa i braku dbania o pracownika. Przesłuchania, naciski, brak argumentów zastąpiony zmanipulowaniem faktów - to codzienność tzw. menadżerek. W rzeczywistości to klika, która leczy własne kompleksy poniżając ludzi i w kółku wzajemnej adoracji motywują się do dalszych, chlubnych działań tego rodzaju. Rotacja w tym miejscu sięga kilkudziesięciu procent - nie z powodu charakteru pracy a z powodu charakterów osób "zarządzających", które nie znają znaczenia podstawowej definicji hasła"Menedżer". Chcesz się rozwijać i osiągnąć w życiu sukces - omijaj to miejsce szerokim łukiem - nie patrz na hasła marketingowe i PR-owe - być może są prawdziwe w europejskich oddziałach tej firmy - w tym miejscu są wyłącznie pustymi słowami, fikcją.

@OB

To dziwne co piszesz, juz dawno w tym miejscu nie ma managerek, raczej managerzy. Ja pracuje obecnie i bardzo mi sie podoba. Sa rzeczy do poprawy, ale jak na start w rekrutacji to jest ok

Jeremiasz

@OB Gdyby prawdą było to co piszesz to na forum byłoby bardzo dużo negatywnych opinii. Zamiast tego jest cisza?!

Bartek

Może ktoś zechce napisać swoja opinię o pracy w firmie? Szukający takich informacji będą zadowoleni.

Zostaw merytoryczną opinię o Korn/Ferry International Futurestep (Polska) Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Korn/Ferry International Futurestep (Polska) Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Korn/Ferry International Futurestep (Polska) Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Korn/Ferry International Futurestep (Polska) Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Postępu 17B
    02-676 Warszawa

Korn/Ferry International Futurestep (Polska) Sp. z o.o.