Opinie o Dyskont Odzieżowy Tania Odzież w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dyskont Odzieżowy Tania Odzież. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dyskont Odzieżowy Tania Odzież o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dyskont Odzieżowy Tania Odzież w Krosno

Dziewczyna 26

Nie polecam! Pracowałam w 2018 r na kletówki i to była najgorsza praca jaka mogła mnie spotkać. Złe traktowanie przez kierowniczke Wioletke która była bardzo niesympatyczna i wykorzystywała młode pracownice. Ciągle groziła zwolnieniem. Młode pracownice czuły się poniżone. Poza tym ciągłe obgadywanie i zła atmosfera. Teraz jest nowa kierowniczka więc się nie wypowiem Ale ogólnie praca tam to porażka. Nie polecam.

Widzę odradzającą opinie z ubiegłego roku z perspektywy pracy jako nastolatka. To tutaj można pracować od 16tego roku życia? Czy komuś już o 18 lat jednak chodziło? Mimo wszystko jak teraz wygląda praca? Czy na dorobienie będzie to dobre wyjście?

Ania Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem. Pracowałam kilka lat temu jako nastolatka, pierwsza praca i do dziś źle wspominam. kierowniczka W. i jej przyjaciółki to porażka. Wyżywały się na młodych dziewczynach, obgadywały, straszyły zwolnieniem.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Dyskont Odzieżowy Tania Odzież? Na Lento.pl jest 6 maja kilka ogłoszeń.

Katarzyna

Pojawiła się niedawno oferta pracy na stanowisko sprzedaży do jednego ze sklepów. Zastanawia ile można zarobić w tej firmie... Zostały podane tak naprawdę dwie stawki i nie wiem, którą mogłabym otrzymać. W jednym miejscu w ogłoszeniu napisano że można zarobić 4800-7200, a w drugim że od 14000 do 20000. Przecież to ogromna rozbieżność? Która z nich to ta właściwa? Tak czy tak od czego zależą widełki?

Xxx Nowy wpis
@Katarzyna

Jak do 7200 to pewnie na własnej działalności i trzeba będzie sobie z tego pokryć ZUS itp.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dyskont Odzieżowy Tania Odzież? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Praca dodatkowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Nemo

Jakie są warunki pracy w Dyskoncie na te chwilę ? Jest szansa na umowę ?

Małgorzata

Widzę, że tu jakby dwie kategorie pracy są, stałe z wyższą pensją i sezonowe z niższą i bez umów? Pytam, bo właśnie szukają na stanowisko magazynier/kasjer do sklepu na Kletówki 15 i nie wiem, do której kategorii to podchodzi. Ktoś coś?

Witold

Zastanawiam się czy gdyby firma płaciła za odpoczywanie w pracy byliby niektórzy zadowoleni?

była pracownica
@Witold

wyczuwam sarkazm w tym komentarzu:) nie chodzi o to, że praca była zbyt ciężka niemożliwa do wykonania, ale o to, że za stawkę 5,75 zł na godzinę co jest uwłaczające w porównaniu z najniższa krajową dziewczyny musza pracować 6 dni w tygodniu wykonując prace fizyczne (podnoszenie i noszenie ciężkich worów) a tymczasem babki pracujące tam na stałe zarabiają więcej niż najniższa krajowa a ich praca ogranicza się do wyceniania ubrań, rozmów i siedzenia na telefonach..

@Witold

Ja Panu polecam iść do pracy w tym miejscu, ciekawe, co by Pan wtedy napisał. Przerwa się należy i już, a w tej robocie to na pewno się nie leży tylko mocno (usunięte przez administratora)

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Dyskont Odzieżowy Tania Odzież? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami informacjami?

byla pracownica

firmą powinna się zająć Inspekcja pracy:)

@byla pracownica

Czym Twoja opinia jest spowodowana? Mimo że, została dodana miesiąc temu, warto ją rozwinąć. Ponieważ na ten moment jest ona niekonkretna i niewiele mówi użytkownikom forum. Na wątku pomocne są informacje dotyczące warunków zatrudnienia w Dyskont Odzieżowy Tania Odzież, a także atmosfery w niej panującej.

@Elżbieta

A może to wy mi odpowiecie rok później, bo weszłam z ciekawości tutaj czy już dajecie umowę o pracę i ile wynosi stawka godzinowa? :D

Kama
@byla pracownica

Umowy nikt tam nie ma oprócz wioletki jakby co to każą mówić że pracujesz pierwszy dzień

Helena
@Kama

Faktycznie tak jest? Nikt nie ma umowy prócz jakiejś jednej osoby, o której wspominasz? Jak to możliwe i dlaczego pracownicy decydują się na pracę w Taniej Odzieży bez umowy jeśli to prawda?

Zosia

Od początku pracy tam było pomiatanie dziewczynami przez szefa i jego panienkę tą z plakatów, zero szacunku do pracowników,dziewczyny pracują bez umów,A te które już się doczekają jakiejś umowy to mają na pół etatu A pracują na całym za śmieszne pieniądze.tylko jeden dzień urlopu przysługuje w miesiącu A jak jest jakieś święto że ustawowo wszyscy mają wolne to tu zabierają za to urlop!pracownicy są traktowani jak potęcjalni (usunięte przez administratora) od pierwszego dnia pracy magazyn naszpikowany kamerami,sprawdzane torebki przy wyjściu, dziewczyny dźwignią wory i kosze z ciuchami ponad swoje siły,ale przegięciem totalnym to było to kiedy dziewczyna zemdlała i leżała nieprzytomna A tak zwany inspektor zamiast dzwonić po karetkę to najpierw zadzwonił do szefa zapytać czy może wezwać pomoc do nieprzytomnej osoby dopiero kiedy otrzymał zgodę wezwał karetkę,kiedy pojawia się inspekcja pracy niestety rzadko kiedy to sie zdarza dziewczyny muszą uciekać tylnimi drzwiami i długo by jeszcze wymieniać co ja się tam dzieje...pracowałam już w wielu Firmach w pl i zagranicą ale z czymś takim co się dzieje w tej to się nigdy nie spotkałam omijajcie to miejsce z daleka nie polecam nikomu pracy z takim pracodawcą zero jakiego kolwiek szacunku do ludzi!!!!

@Helena

Dla niektórych jest to praca na chwilę, dla innych to pierwsza praca, jeszcze inni mają jakiś socjal, rentę czy coś tam innego. Nikt z tym nie walczy, bo wiadomo szef ma kasę i wynajmie dobrego prawnika, poza tym na 100% daje łapówy w odpowiednich urzędach.

@Zosia

Zgadzam się z twoją opinią w każdym aspekcie. A ta sytuacja z zasłabnięciem i wzywaniem karetki jest nie do pomyślenia. Wiadomo o co chodziło, dziewczyna pewnie na czarno zatrudniona, to trzeba było zadzwonić do góry zapytać, czy łaskawie można zadzwonić po karetkę, bo to w końcu wypadek w pracy, czy dziewczynę wywlec na sklep i powiedzieć, że to klientka zemdlała. Że też nikt się tym (usunięte przez administratora) nie zajmie.

Nat

Nie polecam. Pracowałam jak kierowniczką była Wioletka - wredna osoba poniżające inne dziewczyny. Wraz ze swoimi koleżankami potrafiły obrażać młode dziewczyny. Szef bez empatii który nie pozwalał chociaż na chwilę usiąść bo PATRZY W KAMERY. Przerwa z zegarkiem w ręku. Duży mobbing. Teraz jest nie lepiej bo znajoma pracuje

Janusz
@Nat

Poważnie brzmi Twój komentarz i niepokojąco. Jej to w jaki sposób objawiało się to niezbyt miłe traktowanie pracowników? Podasz jakieś przykłady? Chyba ze głównie o te kamery Ci chodzi. Trochę mnie zaniepokoiło to.

Firma Dyskont Odzieżowy Tania Odzież poszukiwała osób na stanowisko Sprzedawca. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

O umowy tam to można pomarzyć

Joanna
@Anonim

i żadna skarbówka się tym nie interesuje ani nic? to na jakiej stawce robią skoro bez umowy podobno?

Aneta

Czy są tam zapewnione zniżki dla pracowników firmy?

Kama
@Aneta

Nie możesz w ogóle kupować w tym sklepie nawet w dniu wolnym o ile jakiś masz

Ola

Nie polecam. Pracowałam w 2018 kiedy kierowniczką była Wioletka-bardzo niemiła osoba która poniżała pracowników i traktowała jak śmieci, straszyla zwolnieniem.

Ktoś

Gdzie mogłabym złożyć skargę na obsługę dyskontu ?

Jasiek

Idealnie to nigdzie nie jest. Może ktoś złą pracę sobie wybrał i teraz narzeka?

Dziewczyna 26

Elżbieta

@była pracownica Skoro faktycznie w firmie Dyskont Odzieżowy Tania Odzież jest taka stawka, to dlaczego nie zostało to nigdzie zgłoszone? Zastanawia mnie ten fakt. Jak zatem została rozwiązana kwestia umów? Będę Ci wdzięczna za więcej informacji.

@Elżbieta

brak umów, cóż pracowałam na wakacjach, chciałam sobie dorobić, nie chciałam zgłaszać tego, że pracuję na czarno. Poza tym było mówione, że 5,75 na godzinę jeśli się pracuje jakiś czas a normalną pensję płacą jak się pracuje cały miesiąc.

@byla pracownica

ale nie było to prawdą, 5,75 zostało.. za tydzień zarobiłam niecałe 300 zł, masakra

Pracownicza z 2018

Nie polecam pracy na kletowki w Krośnie Praca sama w sobie nie jest taka zła,ale z taką atmosferą to dziękuję... przede wszystkim nowa kierowniczka P. Obgadywanie na porządku dziennym,jeśli kogoś polubi to ok gorzej jak nie Pani kierownik i jej koleżanki mają przerwę po 40 minut, gdzie inni 20 z zegarkiem w ręku Raz tak wydała się na pracownice,że nie wyrabia ( a była na takim samym etapie jak kierowniczka) że przez 8h nie poszla na przerwę Dodatkowo w czwartki zostaje się godzinę lub półtorej dłużej za co nie jest płacone Dramat

Elżbieta

@Ania opowiedz na czym stanęło? Czy ostatecznie zaaplikowałeś do Dyskont Odzieżowy Tania Odzież? Jeśli tak, to napisz parę zdań na temat warunków jakie tam można zastać. Na pewno niektórym użytkownikom takie wiadomości się przydadzą.

Warto podjąć prace w dyskont odzieżowy tania odzież na ul kletowki?

szukampracy

witam- mam pytanie - JAK WYGLĄDA NA DZIEJSZY MAJOWY dzień praca w tania odzież rzeszów ? jaka jest stawka godzinowa ?

Zostaw merytoryczną opinię o Dyskont Odzieżowy Tania Odzież - Krosno

• Jak się pracuje w Dyskont Odzieżowy Tania Odzież?

Zobacz opinie na temat firmy Dyskont Odzieżowy Tania Odzież tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dyskont Odzieżowy Tania Odzież
1.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Rzeszowska 53
    39-200 Krosno