Zakład Opiekuńczo - Leczniczy i Rehabilitacyjny w Bilczy

Bilcza

Opinie o Zakład Opiekuńczo - Leczniczy i Rehabilitacyjny w Bilczy

NIE POLECAM!!!

zakład okazał się porażką oczekiwaliśmy profesjonalizmu okazało się że osoby pracujące tam pochodzą z 'ulicy'. Brak wiedzy hamstwo i wiele innych obrazuje to miejsce. Nie polecam

Maya

Zdaję sobie sprawę, że przebywają tam ludzie starsi ale czy nie można choć trochę zneutralizować wszechobecnego odoru rozkładającego się moczu..? tyle jest środków, neutralizatorów, nie tak drogich...

daro
użytkownik zarejestrowany

o tym zakładzie jest dość głośno, jak dla mnie to dobrze. Ciekawe tylko jak ciężka jest rekrutacja na rehabilitanta

zakład mierny woda dla pacjentów ciepła w ograniczonej ilości i porze dnia nie wiadomo co dzieje się z pampersami brak niszczarki -wywożone są potajemnie przez kierownictwo nocą kiepski stan pościeli

Zostaw opinię o Zakład Opiekuńczo - Leczniczy i Rehabilitacyjny w Bilczy - Bilcza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Opiekuńczo - Leczniczy i Rehabilitacyjny w Bilczy