Pyszoty Izabela Wojdyła

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pyszoty Izabela Wojdyła

Edyta

Polecam. Dania ciekawe i smaczne. Dzieci chetnie jedzą obiady w szkole i przedszkolu.

Jaga

NIE POLECAM!! Dania zimne, dziecku nie smakuja a wydawanie posiłków to jakaś porażka albo nie takie albo zabraknie drugiego dania. dodzwonienie sie w sparawie rekalmacji graniczy z cudem . nie wiem jak szkola mogla sie zdecydowac na ta firme ! Totalna porazka

@Jaga

Pani Jago. Poprosimy o informację kiedy wydawane dania były zimne, oraz którego dnia zabrakło dla dzieci drugiego dania? Prosimy również o informację w której szkole miały miejsce te problemy. Jeśli problem zostaje do nas zgłoszony - staramy się go rozwiązać jak najszybciej to możliwe. Proszę o podanie numeru, pod który próbowała się Pani z nami skontaktować. Następnym razem prosimy napisać swoje uwagi na maila szkola@pyszoty.pl . Osoba, która obsługuje tą skrzynkę z pewnością pomoże rozwiązać problem. Pozdrawiamy

Marlena

Jedzenie jest niesmaczne. Dwójka moich dzieci korzysta z obiadów i mało jest dań, które chętnie zjadają. Za dużo wydziwiania, dania zbyt wymyślne i nie standardowe , jak mój wszystko jedzacy syn stwierdził "obrzydliwe".

@Marlena

Pani Marleno poprosimy o informację na temat, które dokładnie obiady dzieciom nie smakowały ? Prosimy o wysłanie maila na adres szkola@pyszoty.pl - tego maila obsługuje osoba, która na pewno pomoże wyjaśnić Pani problemy. pozdrawiamy zespół Pyszoty

Mama

Witam syn skorzystał z waszej stołówki raz w szkole i był zniesmaczony po pierwsze wydajecie zimne posiłki zamiast podać do obiadu kompot tak jak w waszym jadłospisie danego dnia to dzieci dostają wode z taniego dyskontu!!!

@Mama

Dziękujemy za uwagę, poprosimy o informację która to była szkoła - oraz jaki dzień ? Uwagę to prosimy wysłać na maila szkola@pyszoty.pl .

Brałeś udział w rekrutacji do Pyszoty Izabela Wojdyła. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Radek

Wpłaca się pieniądze na konto bo trzeba płacić z góry za posiłek. Za to zwrotu pieniędzy jak się już nie chce korzystać to się doprosić nie można.!!!

@Radek

Panie Radku ,czy otrzymał Pan zwrot pieniędzy ?

Prosimy uwagi dotyczące żywienia dzieci w szkole przesyłać na maila szkola@pyszoty.pl . Obsługuje go osoba, która z pewnością wytłumaczy dlaczego dzieci z klas 1-3 w szkole SP1 nie dostają do obiadu kompotu, tylko wodę z dystrybutora.

Panie Niko, dziękujemy za Pana opinię. Jeśli ma Pan uwagi dotyczące naszego MENU na stołówkach szkolnych - prosimy o ich skierowanie na maila szkola@pyszoty.pl . W wiadomości prosimy o wskazanie dnia którego ta uwaga się tyczy oraz Szkoły do której uczęszcza Pan czy Pana dziecko.

Ja pracuję tutaj od roku i przyznam szczerze, że jest to 3 katering w którym ostatnio pracowałam. Nigdzie nie można było jeść do woli czego się chce, więc to duży plus tutaj. Jedzenie bardzo smaczne i świeże bez sztucznych proszków. Pracy sporo bo to duża firma ale wypłata zawsze na czas a nawet wcześniej.

Klienci niezbyt dobrze oceniają firmę, a jakie jest zdanie pracowników w tej kwestii? Będę wdzięczny za opinie.

Andrzej G

Jedzenie jest tragiczne. Wcale się już nie dziwię że dzieci nie jedzą..(usunięte przez administratora)

śmieszni są

pyszoty wszędzie usuwają prawdę na swój temat jest to bardzo śmieszne z ich strony rodzice powinni się dowiedzieć co jedzą ich dzieci !!!

Nie polecam tej pracy nikomu ,nie będę ponownie pisać co tam się wyprawia ,nie polecam jeść ich jedzenia ..nie będę znowu się rozpisywać ponieważ znowu usuną prawdę .

dodawałem chyba z trzy opinie w różnym czasie prawdziwe oczywiście negatywne ,cały czas są usuwane .Nie posiadały przekleństw ,ani nic z tych rzeczy .Ktos po prostu chce żeby prawda nie wyszła na jaw.. ŚMIECH NA SALI

Pracuje tu

Witam pracuje tu 3 lata nie narzekam praca nie jest lekka ale ludzie wporzadku (miła rodzinna atmosfera). Wypłata na czas. Praca od poniedziałku do piątku. Kto chce pracować będzie pracował.

@Pracuje tu

@Pracuje tu, odpowiedz mi, proszę, czy Pyszoty pomagają w wyrobieniu książeczki sanepidowskiej? Chodzi mi to, czy można zacząć pracę, zanim się dostanie wynik i orzeczenie. Pytam, bo jeszcze jej nie mam, a nie wiem, czy warto wyrabiać "z góry".

Maja

Pkdaj mi adeesy Pyszot. Bo zdjae sie jest opcja pracy nietylko na Dabrowskiego :). Dziekuje

@Maja

@Maja Z tego co wiem Pyszoty działa tylko w Poznaniu. Ale oczywiście mogę się mylić. Posiadasz informacje o funkcjonowaniu firmy w innych miejscach?

Tadeusz

@n. Nie przesadzaj z taką oceną. Mam inne zdanie bo wystarczy być solidnym pracownikiem.

n.

Jak sie chce pracowac ciagle za jedna stawkę to praca spoko. Płaca na czas. Ale poprosi tylko o 1 zł podwyżki albo 50 gr. To odrazu zwolniony.. odrazu przestaje dana osoba pasować niby skargi czy coś. Jak ktoś chce pracować ciagle za tą samą kase bez perspektywy podwyżki to to praca dla niego.

Jerzy

Firma jest dobrym pracodawcą więc wystarczą chęci do pracy a zadowolenie pewne!!

Pracuję tu!

Pracuje tu już kilka miesięcy i naprawdę polecam! Gonią, żeby odebrać wypłatę i można się dogadać, nigdy nie powiedzą nie. Nie ma większych kłótni, ekipa naprawdę zgrana i energiczna ????

Alicja

Odwiedziłam stronę internetową firmy Pyszoty. Zdaje się, że strona nie była od dłuższego czasu aktualizowana. Ostatnie aktualności zostały opublikowane kilka miesięcy temu. Czy ktoś z Was pracuje w tym miejscu? Jeżeli tak, podzielicie się z nami informacjami na temat aktualnej sytuacji w firmie? Może istnieje także inna strona internetowa oprócz http://pyszoty.pl/ gdzie można zasięgnąć wartościowych informacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Pyszoty Izabela Wojdyła - Komorniki

Pyszoty Izabela Wojdyła