ETO MAGNETIC

Opinie o ETO MAGNETIC

Pająk

W Eto jest ????

miki

(usunięte przez administratora) i dwa metry mułu ludzie pensja na poziomie 600 euro na produkcji aleee pod dachem i ciepło na pohybel takim pracobiorcom oni płacą za usługę którom im wykonam to nie są pracodawcy tylko pracobiorcy na Białorus z nimi

Długoletni
@miki

Walizka, ładny skórzany portfel, +-1000 pln bonusu.

Witam na czym dokladnie polega praca?

miki

czujecie to wyrobniki za 10 lat pracy waliza z tesco za 130 zyla. Nie tydzien w Pradze nie tydzień w Karpaczu ze śniadaniami tylko plastikowa walizka z kokardą wprost do ąnglii za 10 funtów za godzone

Rena

Cześć, powiedzcie proszę ile osób pracuje w ETO? Czy to praca przy wtryskarkach? Czy są szansa na pracę w obecnych korona-czasach?

Gigaczad
@Rena

Łącznie z pracowniakami agencyjnymi będzie z 600 osób. Wtryskarek jest sporo, pracują na nich tylko mężczyźni, więc nie tyle szansa, a pewność. Na (usunięte przez administratora) wiszą ogłoszenia na pracowników produkcji i UR, firma nie ma jakichś wysokich wymagań, więc możesz aplikować.

Przyjemna praca. Spokojnie. Bez patolki. Najlepsza dotychczas. Pomijając amazon whirlpool ebcc. Polecam.

miki

w normalnym kraju 200 km stad musieli by dac 12 euro brutto ale tutaj cieszcie sie ze macie prace pod dachem i ciepło i 4 euro netto.Takiego syfu dawno nie widziałem ale zaraz dział HR napisze ze atmosfera fajna

Miki

Praca zmianowa w upale przy gorących maszyach.Powtarzające się czynności praca stojąca zapłata 2400 zł netto.Praca dla zdesperowanych nic dziwnego że wożą autokary z okolic nawet 60 km.Premia jest kilkunasto złotowa nie wierzcie ze po okresie próbnym zarobicie dużo więcej dostaniecie 50 gr podwyżki za godzine.Nie polecam ogromna rotacja ludzi nic dziwnego jak zobaczą pasek wypłaty

Ona

Zwracamy się z prośbą aby zrobić coś z muchami (ćmiankami) w toaletach bo to już robi się nieprzyjemne. Jest ich coraz to więcej. A jak się o nich poczyta to "mogą przenosić drobnoustroje, a także wywoływać objawy alergii oraz astmy". Z góry dziękujemy.

@Ona

Zauważonym problemem zajmuje się już Dział BHP. Przypominamy jednocześnie, że portal gowork służy do wyrażania opinii na temat pracodawców, a do kontaktu z Działem Kadr lub Działem BHP zapraszamy poprzez drogę telefoniczną, mailową lub wizytę bezpośrednio w biurze. Opinie niemerytoryczne mogą być usuwane przez administratora.

Ktoś obiektywny
@ETO MAGNETIC

Tak jak mówisz to zależy od administratora... Czy wstyd wam że ktoś zwrócił uwagę ? Jeżeli ktoś z nas poszedł by z tym problemem do was to olalibyście. A tak jest szansa że załatwicie dezynsekcje. Prędko prędko bo kandydaci się zniechęcą :)

Witam mam zamiar aplikować na stanowisko pracownik produkcji chcial bym sie dowiedzieć ile wynosi wynagrodzenie netto oraz na czym polega dokladnie praca niemam zamiaru isc w ciemno z gory dziękuję za odpowiedź.

@Zainteresowany

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zapraszamy do złożenia swojej aplikacji przez portal pracuj.pl. Jeżeli będziemy zainteresowani Pana kandydaturą skontaktujemy się z Panem w celu przedstawienia szczegółów oferty pracy.

Czy pracodawca może się zainteresować tym że brakuje wody do picia ,a na hali jest bardzo gorąco. W dystrybutorze nie ma wody gazowanej a ta co leci to ciepła breja. Mam nadzieję że to ktoś ogarnie ,bo w dzisiejszych czasach brak wody w pracy to trochę słabe i niezgodne z kodeksem pracy

Aa
@Nowy

A powiedziałeś o tym brygadzistce, czy tylko na forum piszesz?:)

snake

Piękna akcja z paskami, gratuluję! Wszystkie szczegółowe dane dostały się w ręce osób trzecich.Rozumiem, że firma pokryje koszty ewentualnych chwilówek i innych tego typu akcji? A skoro jest taki kryzys, że trzeba robić postojowe to dlaczego firma kupuje komputery za 60 tyś??? Na to macie kasę,bo zabieracie ja nam wypłacając taki ochłap jak ten wczorajszy.

@snake

-> to że kupują komputery to ich sprawa -> na ten ochłap to się zgodziłeś -> premia to premia, zawsze zależy od humoru pracodawcy Co do pasków, to mam nadzieję, że ktoś już zawiadomił UODO, bo tym kolejnym mejlem dodając prywatne maile w nagłówku do wszystkich tylko się skompromitowali. Mam nadzieje, że ktoś za to poleci dyscyplinarnie.

Kim
@Jon

Uodo zostało powiadomione, proszę aby zrobiło to jak najwięcej osób! To ogromne naruszenie za które ktoś musi odpowiedzieć.

EVM
@Jon

Czy autor tej wypowiedzi ma świadomość ,że umieszczanie takich treści jest karalne ?Wszystkich pracowników obowiązuje klauzura poufności , podpisaliśmy dokument. Nie boisz się że poniesiesz za to karę ?Wszystko jest rozwiązywane i pozostawcie to właściwym osobą .To jest szczyt (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zamieszkać taki komentarz .

***
@Kim

Już jest wysłany mail, że firma zgłosiła do UODO... Procedura jest już rozpoczęta, więc uważam, że pracodawca poważnie podszedł do problemu.

@EVM

Która część zdania Cię tak uraziła śmieszny człowieku?

@EVM

Karalne to jest przekazywanie danych osobowych.

Wy
@Jon

A kto przekazał dane osobowe? Przeciez to jest bład i bedzie to badane. Zostały podjete kroki by wszystko wyjaśnic i naprawić. O tym jakie jest ryzyko i jaki wpływ ma badz bedzie miało decyduje pracodawca i inspektor RODO a pózniej właściwe postepowanie. Oby wszystko sie wyjaśniło i poszło tak by nikt z nas i sam pracodawca nie poniósł konsekwencjii. To co miało miejsce to ogromny problem z ktorego musza sie podnieść a my jako pracownicy życzmy im by jak najlepiej. Pamietajcie że w dobie kryzysu każdy cios finansowy może wpłynać na nasz i Wasz byt i przyszłość. Ogromnie współczuje firmie tego i życzę by wszystko zmierzało ku lepszemu. Wstyd mi za hejterów, ogarnijcie sie ludzie ze swoja zawiścia. Macie wybór - zmiencie pracę.

Oni
@Wy

Nie ma to jak pisane "opinie" przez pracodawcę w domu xD

Hello zapytanie

Czy jest obowiązek noszenia *maseczki w polbusach bo spora grupa ludzi tylko wejdzie do busa i ściąga! Jest to stresujące.

Eto
@Hello zapytanie

Jak stresujące? Nie zarazisz sie przecież

@Hello zapytanie

tak, obowiązek korzystania z maseczek ochronnych w ETO obejmuje także czas przebywania w autobusach pracowniczych. Dziękujemy za zgłoszenie problemu, sprawę przekazaliśmy już do działu BHP.

@Hello zapytanie

Noszenie maseczek i tak cię nie uchroni ,co z tego że trzeba je zakładać jak przychodząc dotykasz maszynę,pojemniki i inne rzeczy, które wcześniej dotykało sporo różnych osób , także jaki w tym sens ? To jest chyba tylko po to żeby sanepid się nie czepiał

Kasa
@Hello zapytanie

I następny kabel się wyłania. Ludzie a w pracy nie stresujesz sie jak bez maski robisz? Mnie takie inteligentne inaczej tresują

Kamil
@ETO MAGNETIC

Mam pytanie do pracodawcy, czy mając astmę oskrzelową też muszę nosić maseczkę?

Hello za
@Eto

A pewny-a jestes?!

Eto 19
@Hello za

Tak pewny jestem, zacznij w pracy nosić jak się boisz.

FIORELLA
@Kamil

Nie chwal się, że masz astmę oskrzelową,bo możesz stracić pracę

Przezorna

Ciekawa jestem kiedy w końcu powiedzą że 8 do 12.06 będzie postojowe??? pewnie w piątek dzień przed jak zawsze

Aga
@Przezorna

Do 28 .05 ma byc wszystko wywieszone. Po co te nerwy?

@Przezorna

28 bedzie wywieszona lista osób objetych przestojem

Eh

Jest 29 i nie ma żadnej listy

Ap

Od 6 czerwca otwierają siłownię i baseny może przywrócić kartę Multisport Pozdrawiam

Pozytywna
@Ap

Myślę, że warto poczekać, bo niewiadomo na jakich zasadach będą działały siłownie i baseny... Słyszałam, że w części obiektów będą dopłaty do kart Multisport, bo muszą jakoś odbić się po zamknięciu przez 2.5 miesiąca.. :( Myślę, że decyzja firmy jest dobra - zobaczą jak to będzie funkcjonować i wtedy odwieszą.

dhrhqu

Jakie obostrzenia wprowadził do tej pory pracodawca w zwiazku z koronawirusem ? chodzi mi o wszystkie dotychczas wprowadzone zabezpieczenia...

My

Cały czas jakie zakazy dla pracownikow produkcji! A moze firma zajmie sie technologami,ktorzy w czasie pracy jedza i robia jakies testy. Jak to wyglada? Czlowiek pracuje a za szyba ktoś ciagle je banana, bułkę a w rece trzyma czesci? Czyli co produkcja jest gorsza?

Tak tak
@My

A na przerwe wychodza czasem na 1 godz. Ale kto to liczy.... elita.. technolodzy góra

EWR
@Tak tak

Najlepiej narzekać na pozostałe osoby w firmie i prawdopodobnie spowodowane jest to tym, że Pani lub Pan ma za mało pracy i za dużo czasu podczas swojej zmiany, żeby rejestrować czas pracy innych osób. Poza tym podejrzewam, że każdy technolog a raczej powinniśmy tutaj mówić o Inżynierach Procesu widzą pracę innych osób i nawet jeśli ona nie jest delikatnie mówiąc idealna to mają na tyle odpowiedni poziom i kulturę, że nie wypisują nieprawdy na forach publicznych

Aaaa

Co za ściema xD

EVM
@EWR

Zgadzam się z tym , co w ogóle Was obchodzi że technolodzy i inżynierowie mają dłuższe przerwy bądź chodzą na nie jak chcą. Mnie osobiście to najmniej interesuje , mogą nawet pół dnia na stołówce siedzieć .Proszę pilnować siebie a nie innych...Przeraża mnie powoli to co się z Wam drodzy współpracownicy dzieje , jest tyle zawiści , zazdrości i złośliwości .Wieczne niezadowolenie i brak szacunku do innych .Przykre to jest bo wszyscy powinni się wspierać .

Elo
@EWR

Tu masz rację nie wypisują na forach tylko donoszą osobiście znam jedna taka osobę i to jest wasza kultura

poszukujący

Pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisko operator produkcji. Jak wyglądają zarobki i warunki pracy ? Dziękuję.

nerwus123:)

Dodaj treść twojego wpisuwitam wszystkich serdecznie : ) nie warto przychodzić do tej firmy bo dużo obiecują a nic z tego nie ma :( ja pracuje w tej firmie od 2 lat i ogarniam na prawdę dużo maszyn i dostałem 20 punktów hahhahaha a pracownicy którzy nic nie robią dostają max punktów :( po prostu brygadzistki są nie doświadczone i nie zbyt twarde do pracowników :( pracownicy maja brygadzistki w du*** . brygadzistki niektórych pracowników traktują jak swych przyjaciół a resztę maja w du*** :( na przykład linia 380/450 :) robią rotacje co chwile po miedzy pracownikami a jest tylko problem z panią (usunięte przez administratora)Z LINI 380/450 :) Ta firma jest w gule śmieszna tam są ważne ilości a nie jakość jak są audyty z firmy do której są wysyłane części to wtedy się martwią o jakość produktu :) jest wiele osób na tym forum którzy się ze mną zgodzą :(

Byly
@nerwus123:)

Większe afery były parę lat temu.

NG

Dlaczego Pan Andrzej z jakosci zostal zwolniony? Ten Pan jedyny mial pojecie odnosnie jakosci na lini NG , Pan kierownik działu nic nie wie jak mówi to wydaje sie jakby nie wiedział sam o czym. Kosmita żyje na Marsie. jakim trezeba byc człowiekem żeby teraz przy sytuacji z koranawirusem zwalniać człwoieka? Po firmie juz o dłuzeszgo czasu chodizły plotki że Pan Andrzej nie dogaduje sie z kierownikiem, podchodzi to pod mobbing. Panie Andrzeju niech się pan trzyma

EVM Początek
@NG

Pan Andrzej jest miły i rzetelny, otwarty do wszystkich, miał super kontakt z pracownikami produkcjii. Widocznie jego pozytywne nastawienie nie było mile widziane. Uważam ze to jedna z najlepszych osób tutaj była. Życze Panu powodzenia, naprawde jest Pan bardzo wartościowym człowiekiem widocznie dla nich to niemile widziane.

Zostaw merytoryczną opinię o ETO MAGNETIC - Wrocław

• Jak się pracuje w ETO MAGNETIC?

Zobacz opinie na temat firmy ETO MAGNETIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETO MAGNETIC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ETO MAGNETIC?

Kandydaci do pracy w ETO MAGNETIC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ETO MAGNETIC