ETO MAGNETIC

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ETO MAGNETIC

Co się stanie jak nie odrobię godzin ?

Nana

Jaka wynosi aktualna stawka dla nowego pracownika brutto/godzinę?

N.
@Nana

23.40 zł brutto/h

@@

Co jeśli przez przypadek odbiłam się 1 minutę przed skończeniem zmiany? Dokładnie 5:59 a nie o 6:00?

R
@@@

Absolutnie nic się nie stanie. Na czytnikach przy wejściu mozesz sprawdzić, czy twoje godziny się zgadzają. Jeśli się wybijesz na wyjście zamiast na przerwę bądź nie wybijesz z przerwy w ogóle, napisz kartkę taką jak na urlop z dopiskiem, że się źle wybiłes i tyle.

Norma

To nic ????‍♀️

@@@

Nic się nie stało, spokojnie.

Marzenka
@@@

Nic sie nie stanie, nie przesadzaj, mozesz nawet za 5 to zrobic.

Michal

Witam Pytanie dotyczące zarobków na produkcji na start. Jakie realnie można wykręcić pieniążki miesięcznie przy 160 h i pytanie czy jest możliwość pracy dodatkowo w weekendy? Jak atmosfera w pracy? I ostatnie pytanie czy jest coś takiego jak multisport. Prosiłbym kogoś o szczera opinie i odpowiedz. ????✌????

Norma
@Michal

Panowie ogólnie mają więcej niż panie więc któryś musiałby się wypowiedzieć. Zdaża się praca na weekend, wszystko zależy od zapotrzebowania danej linii. I jest multisport z dość rozszerzonym pakietem.

Fabian

Ostrzegam przed podejmowaniem tam pracy.Stawki zorientowane na pracowników z Ukrainy i głębokiej prowincji.Dlatego dowożą autokary bo one są po to że z Wrocławia za te stawki mało kto by pracował więc dowożą zdesperowanych ludzi z prowincji gdzie jedynym pracodawca jest Biedronka.Praca na 3 zmiany i 3 tys do ręki porażka.Zakład Automotiv za Odrą musiałby dać około 2.5 tys euro około 11 tys.Ale ciesz się Polaku Ukraińcu że masz robotę.A paczkę dziecko dostanie jak spełnisz kryteria czujecie to jak jesteście (usunięte przez administratora) Jesteście wyrobnikami norm kryteriów macie nie chorować tylko dymac.Pozdro

Lenalena

Dzień dobry. Ile wynosi dodatek za nocki na okresie próbnym?

@Lenalena

Wysokosc dodatku nocnego reguluje kodeks prawa pracy. W 2022 roku wynosi 20% stawki godzinowej wynikajacej z minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalonego na podstawie odrębnych przepisów. Nie ma znaczenia czy to jest okres próbny.

xyz

Ktoś wie może dlaczego ogłoszenie na pracownika produkcji w ETO Magnetic wisi praktycznie bez przerwy na internecie ?

Rendi
@xyz

Ten zaklad to jakaś porażka.Atmosfera całkiem fajna tylko trzeba nauczyć się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą.

W firmie panuje potężna ksenofobia skierowana przeciw pracownikom ze wschodu. Pracowałam w ETO krótko i w weekendy na produkcji byłam chyba jedyną Polką - zawsze mogłam liczyć na pomoc ze strony współpracowników, niezależnie od tego, w jakim języku o nią poprosiłam. Swoje wypowiedzenie złożyłam pierwszego dnia, bo nie znosię mowy nienawiści w miejscu pracy. Przechodzący obok mojego stanowiska mężczyzna nazwał mnie ukraińską k... Tak po prostu, bo chyba myślał, że może.

A to co

Jak mogłaś pracować skoro pierwszego dnia złożyłaś wypowiedzenie. I zdecyduj się bo raz piszesz o sobie polka a raz ukrainka. Pracuje kilka lat i nigdy nie spotkałam się z dyskryminacją innych narodowości. Na mojej lini jest więcej obywateli Ukrainy niż Polaków i bardzo dobrze nam się współpracuje.

Coś mieszasz, piszesz niejasno. Nigdy się nie spotkałam w firmie z tym co piszesz a pracuje kilka lat. Na liniach pracują często i Polacy i Ukraińcy a atmosfera jest na prawdę dobra. Każdy każdemu pomaga bez względu na narodowość.

Praca

Bzdury jakich mało jakoś u mnie są prawie same Ukrainki na około 36 osób na linii 8 Polek

Miki

Praca ciężka na produkcji z dodatkiem za nocki 2400 zyla na ręke.Pełna porażka nie dajcie się zwodzić przy rekrutacji będą opowiadać o premiach tylko ze ich nie ma.Jeśli są to kilkanaście złotych.Ogromna rotacja ludzi już chyba ponad połowa to z Ukrainy.Nie polecam

@Miki

A od kiedy pracujesz? Premie są po okresie probnym. Ja je dostaje i jestem zadowolony. Praca nie jest skomplikowana, atmosfera fajna. Zalezy czego oczekujesz od pracy....

@***

pracowałem po okresie próbnym i premie rzędu kilkunastu złotych.raca oczywiscie nieskomplikowana w potwornym upale stojąca na zmiany.Czego oczekuję pytasz ano godnej płacy za wykonaną pracę nie 2400 na ręke na produkcji.Nie byłoby takiej rotacji wśród załogi gdyby płaca była godna.A tak to zostało im wozić autokarami ludzi z miejscowosci oddalonych o 60 km i na tym żerować.Jakby mogli to pociągi z Bangladeszu zamówili.Zróbcie jakieś owocowe czwartki i dawajcie ludziom warzywa zeby szkorbutu nie dostali po tej wypłacie.Teraz pracuje w Biedronie i mam 3200 do ręki pozdrawiam ETO

@***

To wsadz do garnka atmosfere ugotuj obiad zapłać atmosferą za pokoj czy mieszkanie wsadz dziecku do tornistra atmosfere zamiast śniadania.Ja przychodzę do pracy dla pieniędzy jak wszyscy zresztą nie dla atmosfery.Atmosfere to mam nad morzem na wczasach a nie w ETO

@Miki

No widzisz praca Ci się nie podobała, więc odszedłeś. Teraz możesz wsadzić do garnka coś więcej niż atmosferę:) Nikt nikogo nie zmusza do pozostania w firmie. Ja nadal pracuję w Eto i jestem zadowolony.

Robol
@miki

Takie są realia w Polsce ludzie pracują za 2600brutto a ty narzekasz praca pod dachem

@***

ile premii dostajesz przyznaj sie

@miki

Bez podawania konkretnych kwot wychodzi mi ok 400-500zl brutto. Plus co kwartał wpada premia za brak nieobecności :) więc uważam, że nie ma co narzekać.

@Robol

jeśli szczytem twoich aspiracji i ambicji jest praca za 2600 brutto i to pod dachem to wybacz.Pewnie mieszkasz na wsi masz 2 hektary koniczyny moze ze 4 kury i babke która ma rente i ci pomaga.Cieszy cię pewnie ze masz też ciepło i ubranie dali i buty masz teraz wczym po wiosce latać.Po prostu szokujące podejście ludzie pracuja i mają ciepło pod dachem.Dobrze że nie mam zajadów boby mi popękały ze śmiechu

@***

500 brutto premii chyba za cały rok nie ośmieszaj się tylko zrób zdjęcie tej kolorowej tablicy i zobacz ile jest osób flamastrem na czarno tych co odchodzą zwalniają sie 2400 na ręke to na sprzątaniu klatek dzisiaj jest czyli na miotle

@miki

Jakoś oprócz mnie pracuje w Eto sporo osób, więc chyba nie jest tak źle jak twierdzisz :) Każdy może mieć swoje zdanie. Tobie się nie podobało, więc odszedłeś. Mi sie podoba, więc pracuje dalej. Każdy powinien spróbować sam i ocenić. Tyle w temacie :)

@***

Tobie i w Amazonie by się podobało bo pod dachem i ciepło.Życzę wytrwałości w pracy a za 10 lat pracy dostaniesz walizkę z Tesco za 130 zł.Powodzeniaaaa!!!!

@maja
@Miki

Najpierw proponuje dowiedzieć sie co pracownik dostawal oprocz walizki!! Dodatkowo skoro bez wyksztalcenia mozna zarabiac 3200 w Biedronce,to ciekawe ile zarabiają Ci,którzy skonczyli studia, bo z tego co ja sie orientuje,to oni wlasnie zarabiaja ok.3500-4000.,wiec prosze nie oczekiwać cudow,tylko moze trzeba bylo sie uczyć?!

@@maja

O jakich studiach mówisz?O tych co kończą politologie socjologie marketing zarządzanie w prywatnym szkolnictwie i zajęcia w wekendy i tylko byś czesne płacił? To wtedy po tych studiach możesz towar wykładać w Biedronce lub na jakimś magazynie liderem zmiany.Studia to jest Politechnika Uniwersytet a nie popierdółki jakieś.Po takich studiach u was podejrzewam policzysz ludzi na palcach jednej ręki bo trzeba dać z 8 do 10 tys brutto

Mamba
@miki

Pracowałam w Biedronce 3 lata, wypłata niezła soljal super, ale za to zajechany kręgosłup i zszargane nerwy. Do tego wydawanie dodatkowych dni wolnych, a na koniec kwartału przez 2 tygodnie 6 dni pracujących po 12 h. Uciekłam do Eto i jestem zadowolona.

Osa
@Miki

Nie wiem na jakiej lini pracowałeś ale ja pracuje 4 lata i jeszcze nie zdążyło mi się aby premia była niższa niż 500 zł. Jeśli jest wysokie wyrobienie na lini to premia odpowiednio wzrasta. Na naszej lini to 700-800 zł miesięcznie a czasami i więcej. I tak jak pisał ktoś inny dochodzi premia kwartalna za absencję. Więc premie są bardzo realne.

182888vbh@gmail.com
@Mamba

Dzień dobry, pracuję w sklepie. Chciałbym zmienić pracę z tych samych powodów. Chcę dostać pracę w Magnetic, ale bez pośredników. Może jeśli pani jest tak czuła i da mi bezpośredni kontakt z Magneticom pracodawca,góry dziękuję.

ŻabaWaliPsychola i kulfona
@Miki

i portfel żebyś sobie mógł bon za 100 zl na święta wsadzić do niego żenada 100 zl bon i co masz za to kupić więcej za roznoszenie ulotek dostawałem i moglem się napić piwa niż w tej zjeej firmie gdzie przełożeni maja cie głęboko w czokooe i za wszystko upieprzając premie powinni się ludzie wstydzić ze tam pracują więcej moje dziecko dostaje kieszonkowego niż tam zarabiają

ŻabaWaliPsychola i kulfona
@Osa

tak jak zachorujesz nie daj bożę albo coś źle nawiniesz to jeszcze dostaniesz nadgodziny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jeden (usunięte przez administratora) a 5 kierowników stoi i się śmieje i nic nie robią tylko patrzą co by tu komu jeszcze dowalić bzdury (usunięte przez administratora)w upale i w chemi nawet nie wiecie jak ten aceton i te chemikalia wpłyną na wasze życie i zdrowie a nogi albo plecy to na starość ci będą odpadać i nikt ci nie da na leczenie bo cie zwolnią tylko będziesz mniej produktywny 1 pracownik 5 liderów 6 kierowników i zastępców itp którzy szlugi sobie jaraja ty sie nie odbijesz i kare zapłacisz bo zapomniałeś bo masz 3 min na szluga i 500zl kary

Ziom

A może ktoś w końcu zrobi porządek z osobami które chodzą co godzinę na fajkę i jeszcze normalnie na przerwę. Udawanie, że przykłada się kartę do czytnika albo przycisk informacyjny to codzienność. Tak samo jak wbijanie się do pracy 10,15 minut wcześniej. W ciągu miesiąca można uzbierać nawet trzy godziny w ten sposób. Jak ostatnio pani zwróciła dziewczynie uwagę, że za szybko się wbija to było zdziwienie a dlaczego nie wolno. Może ktoś sprawdzi sapa i czasy wbijania się to dyrektor bardzo by się zdziwił.

Baby
@Ziom

Temat stary jak świat. Nikt nie reaguje na to. Kiedyś dyrektor zapowiadał, że będą sprawdzać ale skończyło się tylko na gadaniu.

Carol
@Ziom

Jeden dzień brygadzistka stała przy sapie i na tym się skończyło. To może wszyscy będziemy wbijać się wcześniej bo dlaczego jedni mogą mieć zapłacone za wcześniejsze wbijanie a inni nie

Kto
@Ziom

To w końcu o której można wbijać się do pracy. Niech dyrektor się określi i kontroluje to bo obecnie jest samowolka.

Izabela
@Kto

Informacja ta dostępna jest na każdej tablicy liniowej. Rozpoczynamy pracę 5 minut przed godziną 6, 14 i 22. Jest to czas na przekazanie zmiany. Informacje o czasie pracy oraz przerw przekazywane są również podczas wdrożenia. Jeśli chcecie uzyskać dodatkowych informacji z pewnością brygadziści ich udzielą.

Kto
@Izabela

Ja wiem o której należy się wbijać tylko dlaczego wiele osób wbija się już dziesięć a nawet piętnaście minut wcześniej. Powinna być jakaś kontrola nad tym bo takim sposobem można sobie dobić nawet 50 zł miesięcznie do wypłaty. Jest to niesprawiedliwe bo to zwykle (usunięte przez administratora) Kilka lat temu nie było takiego problemu. Nikt tego nie kontroluje a jest to proste do sprawdzenia. Niestety w firmie wiele zasad to tylko teoria a praktycznie zupełnie coś innego.

Jest źle

To co dzieje się w autobusach pracowniczych to brak słów. Jedzenie kanapek, owoców to codzienność. Maseczki w kieszeni albo pod brodą. To samo dotyczy szatni. Maseczki zakładają dopiero na schodach wchodząc na halę a i tak większość pod nosem. Dlaczego brygadzistki nie reagują.

Aaa
@Jest źle

Masz rację, że większość nosi maski pod brodą a jak się zwróci uwagę to się śmieją.

Rozczarowana
@Jest źle

Nie wystarczy ogłoszenie na tablicy żeby nosić maseczki. Większość tego nie przestrzega. Dyrekcja powinna zapewnić bezpieczeństwo pracownikom a jeśli ktoś nie przestrzega obostrzeń powinny być wyciągane konsekwencje wobec takich osób. W tym temacie bardzo duży minus dla firmy za brak nadzoru.

Czy ETO MAGNETIC oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Niza

Jest umowa o pracę, najpierw na trzy miesiące.

Darek

Direktor zwalnia wszystkich, kiedy chce i po prostu usuwa ludzi. Brygadziści zabierają tylko tych, którzy są dla nich pożyteczni.

Szok
@Darek

Większej głupoty nie słyszałam. Większość pracuje po kilka lub kilkanaście lat. A, że zwalniają leserów to bardzo dobrze.

Mała
@Darek

Jeśli ktoś dobrze pracuje, nie kombinuje z chorobowym i przestrzega zasad to może spokojnie pracować. Poleciało kilka osób ale nie bez przyczyny.

Maja

Mam pytanie odnośnie umowy. Na jaki czas jest pierwsza umowa i po jakim czasie podpisywana jest umowa na czas nieokreślony? Jakie są miesięczne zarobki na produkcji? Czy święta są wolne?

tomski

Witam!!!Eto rekrutuje na stanowisko magazyniera,proszę o obiektywną ocenę działu logistyki!pozdrawia

Nowa

Czy to prawda, że będą zwalniać bo nie ma zamówień?

Cześć, czy to prawda, że w ETO nie ma normalnego Funduszu Socjalnego? Nie ma żadnych świadczeń na święta? Przecież to kasa dla pracownika jest? W innych firmach są bony, karty mulitsport, paczki i podobne rzeczy. Dziwne to jest, tym bardziej, że to kasa z osobnego konta jest i dlaczego nie ma????

@Kandydat

nie ma Funduszu Socjalnego jako wczasy pod gruszą itp. Ale są karty na święta Bożego Narodzenia, opieka Luxmed darmowa po roku (tutaj nie pamiętam czy dokładnie rok), dofinansowanie do obiadów, dofinansowanie do transportu (płacimy 35zł miesięcznie), karta multisport za niecałe 36zł, więc nie jest wcale tak źle :) na pewno dużym plusem są nadgodziny wypłacane co miesiąc :)

@***

Tak są ale nie dla Wszystkich. Pracownicy dokonali wyboru, że nie chcą bo bedzie wielką niesprawiedliwością gdy jeden dostanie więcej od drugiego. Zresztą Dyrekcja oznajmiła, że może Fundusz Uruchomić ale kosztem innych, coś zabrać albo pobierać pieniądze za Luxmed itp. Tu jest ogromna zawiść i zazdrość że ktoś może więcej dostać. Tak naprawdę FS można uruchomić kilka lat wstecz, ale ktoś bardzo się tego boli bo jest skąpy i chytry.Szukaj lepszego zakładu gdzie będziesz miał wszystkie świadczenia.

jak wygląda praca na stanowisku konstruktora pod względem rozwoju i jakie są widełki płacowe ?

Better Player
@Kandydat

Praca w Creo 4.0 + SAP, projektowanie elektrozaworów i ich komponentów. Oprócz tego do zadań konstruktora należy układanie planów walidacji, tworzenie "risk assesmentów", zleceń do labolatorium i izbę pomiarową, współtworzenie D-FMEA. Dużo szkoleń wewnętrznych, zgrana ekipa, 2x w roku szkolenia zewnętrzne (budżet) - względnie według zainteresowań. Widełki szerokie, zależne mocno od doświadczenia, umiejętności twardych, miękkich i zdolności negocjacji. Od 4k dla juniora być może do 10k dla seniora - niczego nie gwarantuje. Nie mniej jednak polecam.

Adrenalina

Pracuję w Eto od niedawna, ale bzdurą jest (przynajmniej na mojej zmianie) że osoby ze Wschodu się obijają, lub pracują w jakimś spisku przeciwko Polakom. Pracują bardzo efektywnie, może wydają się nam obcy, bo wielu z nich nie mówi po polsku. Praca jest na akord, więc trzeba pracować, nie obijać się.

Jan Michał
@Adrenalina

Ciekawe jakim tY jesteś powodem do dumy dla Eto i czy taki pracowity/a jesteś. Zamiast filozofować wracaj do pracy czyścić kible (toalety) przynajmniej jakiś pożytek będzie. Akordowcu olimpijski...

Joanna

Hej, hej, przychodzę się Was dopytać :) Ile Pań pracuje w ETO na magazynie? Czy praca jest ciężka? Jak z załadunkiem i rozładunkiem? Da radę się szybko przyzwyczaić? :D Czy nowy pracownik szybko może wdrożyć się w obowiązki oraz do zespołu?

Walter
@Joanna

Praca na magazynie jest zalatwiana po znajomości i dużo jest ludzi spokrewniony; mamusia- synuś ,kuzynostwo itp itd ... Ludzi z ofert internetowych przeznaczają do ciężkich i niezdrowych prac przy dźwigania ciężarów i ważeniu ich na wadze na dziale odbioru. Ci pierwsi dostają lekkie prace przy liczeniu i opakowaniu. Wśród tych drugich stale występuje rotacji. Kto szanuje swój zdrowie szuka pracy gdzie indziej. Z kolei lenie robią wszystko aby nie pomóc, nawet gdy nie mają nic do roboty. Bo poco skoro mają się za tych lepszych co nic nie muszą. ..

pracujący
@Joanna

Na magazynie pracuje jedna kobieta. Raczej nie szukają pań, ponieważ pracując na magazynie czasem trzeba się nadymać i ponosić cięższe rzeczy. Kolega @Walter coś tam bredzi o kumoterstwie, ale to nawet szkoda czytać. Ciekaw jestem jakie znajomości mają chłopaki z Białorusi czy Ukrainy pracujący w ETO :D

Joanna
@pracujący

A co konkretnie ta pani robi w ETO? :P Czy można podesłać swoje CV i ma się w ogóle jakąś szansę na zatrudnienie i spróbowanie swoich sił czy uważasz, że nie ma to sensu? :P Może przyjmą chociaż na okres próbny?

@Walter

Największe przywileje mają pracownicy z Ukrainy, mimo że się obijają, wyrabiają połowę normy co wieloletni pracownicy to obchodzi się z nimi delikatnie. Obrażają pracowników, są wulgarni, a i tak uchodzi im to na sucho. Zwłaszcza jak brygadzistką zostaje Ukrainką, Polacy są traktowani jak śmiecie w swoim własnym kraju. Zupełnie jak za Hitlera. Kto może niech omija ten przybytek

@Anna

Za ten wpis powinnaś zostać ukarana przynajmniej naganą ze wpisem do akt, jak nie dyscyplinarnym zwolnieniem. Jawna dyskryminacja i uprzedzenie. Jestem wieloletnią pracownicą, pracuję na linii gdzie mamy dość dobre wyrobienie. I w dużej mierze zawdzięczamy to pracownicom i pracownikom z Ukrainy. A (usunięte przez administratora) i nieróbstwo reprezentujesz Ty, swoim wpisem wystawiłas negatywną opinię tylko i wyłącznie sobie. I nie pisz bzdur.

@Anna

Pracuje w Eto kilka lat i proszę nie pisać bzdur. Na mojej linii jest kilka Pań z Ukrainy i starają się jak mogą odnośnie wyrobienia i przy tym wspierają innych.A druga sprawa nie ma brygadzistki z Ukrainy. Więc jeśli ktoś ma jakieś uprzedzenia to nie pisz bzdur i nie wprowadzaj zamieszania.

Ana
@Anna

To prawda. Pracownicy z Ukrainy składaja donosy na pracowników z Polski. O byle pierdoły. Nie można im zwracać uwagi bo to zaraz niby mobbing.Opowiadaja bzdury a kadry im w to wierzą. Firma lepiej ich traktuje niż nas. Rozmowy z kierowniczką z kadr na nic się zdają. Pan dyrektor to powiniem wychodzić do pracowników i pytać się o opinie.Zostanie Pan sam z garstką Polaków bo proszę pamiętać ze wschoni też odejdą. Tu nikt za nikogo pracować nie bedzie a zwłaszcza Polacy na sąsiadów. A Wy drodzy Rodacy miejcie własne zdania bo Was stłumią i wejdą na głowe.

Ana

To powien tak, może ty nie madz problemu ale problem jest na innych liniach. Nie każdy jest zły ale jest dużo (usunięte przez administratora) I najbardziej obrywaja Polacy. Brygadzistki nie ma jest ukrainka liderka tylko, ze... No własnie swój ciągnie do swego i nie koniecznie jest szczery i sprawiedliwy. Znan dobrze ten zakład i na wielu liniach byłam. Ale uważam ze to Polacy ciężko pracują.

@Aga

Każdy ma swoje zdanie. Jest różnie, wiem że są linie gdzie dziewczyny dają z siebie naprawdę dużo, ale nie wszedzie jest tak. Te negatywy to tylko ludzi przykre doświadczenie, gdyby mieli dobre to inaczej by napisali.Jest różnie. Pamietajmy że linie są różne tak jak ludzie. Część osób jest zadowolonych a część narzeka. Może ci zadowoleni nie mieli przykrych sytuacjii.Powiem tak, że pozytywem jest zarobek, możliwość zleceń i wypłata na czas,benefity takie jak w innych firmach. I to wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o ETO MAGNETIC - Wrocław

• Jak się pracuje w ETO MAGNETIC?

Zobacz opinie na temat firmy ETO MAGNETIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETO MAGNETIC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ETO MAGNETIC?

Kandydaci do pracy w ETO MAGNETIC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ETO MAGNETIC