ETO MAGNETIC

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ETO MAGNETIC

aa

Co się robi na tym nowym dziale ? W jakim systemie pracujecie 1-2-3 czy 3-2-1?

ee

na okresie próbnym nie ma premii akordowej czyli przez 3 miesiące dostajesz gołą wypłatę 1500-1600zl

xxxx

Witam chciałabym się przyjąć do etomagnetic interesuje mnie jakie są zarobki na początek. Pozdrawiam

Ferrari

Fakt, okres próbny trwa 3 miesiące ale to nie oznacza, że ktoś przez ten czas nie musi się starać, nabierać doświadczenia i nie wykazywać chęci do pracy i zaangażowania. Niestety

lolo

może i wszystkich przyjmują ale jak się nie sprawdzisz to i po tygodniu zwalniają mimo że umowa próbna na 3 miesiące jest

aa
@lolo

Może od razu widać ,że ktoś się nie nadaje.

Fifi

Witam. Obecnie w naszej firmie rusza nowa linia. Prowadzone są rekrutacje na stanowisko monter - głównie kobiety. Póki co pakietu medycznego nie ma za to jest multisport, transport firmowy, ubezpieczenie grupowe, stołówka firmowa. Na rozmowie warto wykazać zainteresowanie i chęć do pracy. Pracujemy w akordzie grupowym więc słabo zaangażowanym z góry dziękujemy, natomiast pracowite kobiety serdecznie zapraszamy.

@Fifi

Bardzo dziękuję za odpowiedż.A jaka jest umowa na początek i zarobki? No i jaka atmosfera?

sisi

Jest opieka medyczna, na rozmowie nic szczególnego nie ma , wszystkich przyjmują.Obecnie szukają na stanowisko-montażysta

@sisi

Bardzo dziękuję za odpowiedż

ap

Czy macie opiekę medyczną?np.Lux -Med? Pewnie Maco was zaleje,bo zrobili tam 4 brygadówkę.

bezrobotna

Czy może ktoś napisać jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej? Czy od razu po rozmowie mówią o przyjęciu? Na jakie stanowisko teraz szukają? Z góry dziękuję.

jeja

Srutututu straszne problemy macie jak żyć? he he

oko na maroko

Eto to istny babiniec, straszna atmosfera, najgorsze to 270 , 330 i 130 , mówię tu o tych pracownicach , jest kilka wyjątków , ale tylko tych z krótkim stażem. Ja nie polecam , no chyba że jak zmienią załogę na tych liniach .

perec

Witam , brygadzistkami zostają osoby z doświadczeniem ,które były w eto zwykłymi pracownicami.W eto są linie , zarobki są różne w zależności od stażu pracy.Monitoring pracy i ogólny monitoring.Nie szukają brygadzistów , tylko montażystów.Jako osoba obca z zewnątrz nie masz szans na awans , ale bardzo Tobie tego Życzę ...

SzukamPracy

Witam. W Eto jest linia produkcyjna, czy gniazda produkcyjne. Jakie są zarobki i struktura organizacyjna na produkcji. Czym zajmują się brygadziści? Jak wyglądają instrukcje pracy standaryzowanej i czy czasypyły optymalizowane przez nagrania wideo? ;) Szukają brygadzistów z doświadczeniem na montażu ? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

Atena

Szczytem bezczelności jest ogłaszać na forum, że płaca za obijanie się jest całkiem niezła ! Brak szacunku dla współpracowników, pracodawcy i siebie samego. Gratuluję ambicji !

anty atena
@Atena

oj tam , oj tam , brak szacunku , ble , ble , ble ....

Gosiaczek 2

Oj widzę Gosiu ,że się nudzisz...

ty się obijasz a inni za Ciebie doginają żeby norma była

Pracodawca sumienny , wypłata na czas , szacunek dla pracownika jest , tylko brak go ze strony pracowników dla pracowników i kadry zarządzającej.Zarobki nie najgorsze , ale mogły by być lepsze.Możliwość awansu mała, rozwoju owszem jak ktoś chce się dalej uczyć to firma nie stwarza problemów, jedyny minus to nudna praca i pełno głupich plotkar .Ja już pracuje kilka lat ale wciąż się kształcę więc dlatego jeszcze tam jestem ...Ogólnie firmę oceniam jako dobrą na +db.

EROS 2

A....Zapomniałem dodać ,że ja również....zarobki za obijanie się nawet dobre...

Eros

BRAWO!Chociaż jedyna która jest zadowolona!!!

Unina

Witam , pracuje w Eto kilka miesięcy i powiem Wam ,że nie jest tak żle jak tutaj pewne osoby wypisują...Najwięcej problemów stwarzają pracownice , moja linia jest tragiczna , wiecznie zgrzyty , nieporozumienia , jedna mądrzejsza próbuje być od drugiej .I to przez takie osoby jest rotacja.Trzeba mieć stalowe nerwy ...A brygadzistki mają dużą odpowiedzialność i obowiązków.Nie są takie złe .Moja B...ma złą opinię , ale tak naprawdę jest bardzo rezolutną i szczerą osobą , wymaga od nas dużo , bo od niej wymagają.Mając takie odpowiedzialne stanowisko niech każdy zada sobie pytanie, co by na miejscu brygadzistki zrobił?...no właśnie , wymagał , wymagał , bo taka jest właśnie ta praca , to nie miejsce dla leni.Najlepiej to pracuje się z samymi mężczyznami i chwała Wam za to ,że jesteście ...

Zostaw merytoryczną opinię o ETO MAGNETIC - Wrocław

• Jak się pracuje w ETO MAGNETIC?

Zobacz opinie na temat firmy ETO MAGNETIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETO MAGNETIC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ETO MAGNETIC?

Kandydaci do pracy w ETO MAGNETIC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ETO MAGNETIC