ETO MAGNETIC

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ETO MAGNETIC

Bo Pękne

@INNA 2017-10-11 23:32 hahaha inna jesteś naprawde super ;-) Cieszy mnie to że osiągnełaś w każdej dziedzinie więcej niż Ja bo co za tym idzie to i nawet głu... jesteś haha Ale nie piszmy już o tym jaka to fajna jesteś bo przecież większość w Eto wie o tym doskonale :-) Zwłaszcza ta część którą obrabiasz haha Pozdrawiam Cię cieplutko i oczekuje na kolejny twój Inteligentny inaczej wpis ;-)

KAJ
@Bo Pękne

Styl pisania typowy dla kobiety a nie mezczyzny .Núdzi Wam sie bardzo ,widac ze nie macie pasjii, zaintereiwan I obowiazkòw . Życze wytrwałosci I samozadowolenia

@KAJ

Spoko jak dla ciebie mogę Być Kobietą ! Tobie to chyba i tak wszystko jedno prawda ?! Tak tylko z ciekawości zapytam Czemu nie piszesz już jako INNA ?! ;-)

KAJ
@Bo Pękne

Pomylił mnie Pan albo Pani z inną osobą ;-)

Fajnie

Niedobrże mi się robi jak to czytam? Dobrze ze niedługo mnie tu nie będzie w tej firmie .

Anoja

A czy ktoś może się jakoś wypowiedzieć na temat magazynu?

Bo Pękne

@inna 2017-10-10 20:14 haha inna widzę że bratnia dusza jesteś bo też nie masz ambitniejszego zajęcia jak Go Work hahaha ( nigdzie nie pisałem o Nadziei ;-) ) i wiesz co ? W Eto Jesteś moją wyspą nadziei w oceanie bezradności. Hahahaha

INNA
@Bo Pękne

Jednak nie rozumiesz mnie , tego co chciałam przekazać, typowe dla chłopa , mniej dla mężczyzny( o ile nie jesteś przerobiony)-zapewne też nie zrozumiałeś...Wiesz jestem ogromnie szczęśliwa i zadowolona z mojego życia , osiagnełam więcej niż ty kiedykolwiek i to w każdej dziedzinie....A ty snuj sobie dalej o lepszym jutro bo na więcej ciebie nie stać, od 1 do 1 , powodzenia

Czarna

Ogólnie pracodawca jest na miejscu , nie mam co narzekać .Minusem są ludzie którzy sieją zamęt , a jest ich ogrom .To nie tylko "Baby" jak Nasz "mądry"przedmówca napisał, ale i mężczyzni którzy pracują latami i nic poza narzekaniem nie potrafią robić . Proszę mi uwierzyć , że są gorsi od płci pięknej. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłam , ale nie piszę o wszystkich panach , są wyjątki .

Bo Pękne

''Uderz w stół, a nożyce się odezwą'' ;-) Tyle w temacie ( bardziej kumaci wiedzą o co chodzi) rosa zadziera nosa haha

inna
@Bo Pękne

Nadzieja -matką głupich ,oj jednak zabolało ,jaj to ty nie masz chłoptasiu,bo czego można oczekiwać od dzieciaka co na go work siedzi ,znajdz sobie ambitniejsze zajecie

Bo Pękne

Czytając Wasze wypociny wydaje Mi się że to przedszkole a nie firma haha Same Baby tam pracują i tylko psioczą na siebie jak to BABAY haha Jedna drugiej (usunięte przez administratora) obrabia niby koleżanki ale tylko czekają żeby Tobie (usunięte przez administratora) obrobić !!! I jak to BABY mają w zwyczaju jedna drugiej zazdrości !!! Prawda Babo PITAGORAS ;-) FAŁSZYWE BABSKA !!! Tak więc Jak chcesz pracować w Eto to lepiej się nie spoufalaj z BABAMI !!!

Obrobiona PupaMilano
@Bo Pękne

Cóż, niestety masz rację. Mnie non stop obrabiają. Odkąd tu pracuję. Praca spoko, tylko te babska wścibskie i głupie... Pozdrawiam. PupaMilano

rosa
@Bo Pękne

To pęknij , masz problem , chyba coś ciebie zabolało w tym wpisie , a może to o tobie był?

Natalia

@Czarna dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie ETO MAGNETIC. Czy próbowałaś rozmawiać z pracodawcą o sprzęcie? Czy ktoś uważa jeszcze, że maszyny psują się często? Czy podjęliście jakieś działania w związku z tym?

@Natalia

Wszyscy sobie zdają sprawę z problemu maszyn, które chodzą non stop mają prawo się przegrzać, zawieszać,popsuć ...tylko źeby Zwierzchnicy brali namiar na to przy ocenie niewyrobionej normy , nie doszukując się winy ze strony pracowników tylko z powodu j/w...

Natalia

@Oliwia @KAŚKA na forum nie można nikogo obrażać. Polecam abyście zapoznały się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawicie jakikolwiek komentarz na temat firmy ETO MAGNETIC. @Czarna jak długo pracujesz w firmie? Z czego jesteś niezadowolona pracując tutaj?

@Natalia

Jak wszyscy chyba...zbyt wyśrubowane normy w sytuacji gdy maszyny nagminnie się psują...stres,nerwowość i ciśnienie wprowadzana w trakcie pracy (szczególnie w trakcie czestych audytow)...słabo organizacja jeśli chodzi o dwojących się i trojących mechaników, ktorych jest za mało niestety często przegrzewa się i buntuje kilka maszyn na raz...trochę tych minusów jest może Dyrekcja ogarnie te tematy i będzie się trochę lepiej pracować...

K

Jestem również zadowolona ale te zmiany w ostatnim czasie nie są dobre

Szalona
@K

Jestem zadowolona z tych zmian może w końcu będzie lepiej.Super ....brawo dla rządzących ....

@Szalona

Można troszkę jaśniej o tych zmianach?:)

fanka
@Szalona

chyba S napisała sama

Aaa

Pracuje w Eto pół roku, jestem bardzo zadowolona i z atmosfery w grupie i z pracodawcy.

ktoś coś

W tym zakładzie to same zazdrośnice. . .

Pitagoras
@ktoś coś

To nie zazdrość , to nasze zdziwienie ,że osoby z wielkim doświadczeniem są degradowane a na ich miejsce mają kogoś nie posiadającego ogłady , dobrego wychowania i zdrowego rozsądku , oj tak bo trzeba mieć w głowie poukładane .Z zera nie zrobisz bohatera ....Jest tyle dziewczyn mających doświadczenie , dobrą organizację pracy i szacunek dla innych , a Pani S ...tego nie ma .Fatalne wybory szefostwo popełnia a to przekłada się na przyszłość firmy.Obecni liderzy są na miejscu , pałam do nich szacunkiem , choć czasami emocje które im towarzyszą , pozostawiają pewne wątpliwości .Ale jest po prostu stres i parcie w pracy więc można to wytłumaczyć. Obecne zmiany nie idą w dobrym kierunku , jeszcze Pulpeta brakuje do kompletu . "Zamienił stryjek siekierkę na kijek"

Natalia

@Sylwia co powiesz o warunkach pracy w firmie ETO MAGNETIC? Czy tak ciężko dostać awans? @Piotrz czego jesteś najbardziej niezadowolony pracując w tej firmie? Pamiętajcie, że każda wasza pozostawiona opinia jest ważna dla osób które chcą tutaj pracować.

Sylwia

Już czekam na awans , chyba zacznę więcej donosić

@Sylwia

Chyba widać komuś coś zazdrościsz ???

KAŚKA

Od 1 października szykuje się wielka ,,rewolucja'' na początek do zwolnienia idą wszystkie liderki.Brygadzistki już majtami trzęsą i kurczowo trzymają się stołków żeby ich nie dosięgnęła macka dyrektora...

Się dzieje ????

Kaśka
@Majteczki w kropeczki

Żaba ze swoją muchą nie źle mieszają,aby nie wyszło im to bokiem gdy znowu pójdą skargi do szefostwa w Niemczech.

@Kaśka

Ale co mieszaja?co niby robią ?

Etos
@Kaśka

Jeżeli już tam ktoś coś zmienia to Dyro bo on tam rządzi a nie jego mucha...jak piszesz

Skąd to info ? I kim zastąpią liderki na 270 są potrzebne ... napisz coś więcej

Ona ono

A cóż to będzie w pazdzierniku?

@Ona ono

Jak pisze wielka rewolucja hehehe

@KAŚKA

Doczekałyśmy się października i co? Taka rewolucja miała byc...a tu nic...cisza...

Natalia

@Było minelo jak długo pracowałeś w ETO MAGNETIC? Na jakim stanowisku? Czy powiesz coś więcej o warunkach pracy? Co najbardziej podobało Ci się tutaj pracując? Dlaczego nie pracujesz już w tej firmie?

Piotrek

Pracowałem na 160 do listopada i od początku śmiałem się z atmosfery jaka panuje :D - 20 min przerwy, miałem na to totalnie wyyy..... i nic nie traciłem na wypłacie - praca na akordzie była śmieszna bo wieczne awarie nie dawały możliwości premii i kolega na 150 miał o 400zł więcej co miesiąc z racji braku awarii :D pozdro - smieszny pan Żabosław i Renia, którzy gonili do roboty mimo awarii a jak nie masz co robić to zamiataj buahaahah śmiałem się jej prosto w twarz - jak widziałem jak nie którzy zapier... żeby mieć o te 200zł więcej co miesiąc to szkoda mi było.... na przerwy nie chodzili, śmierdzieli bo nie przepoceni nie zmieniali ubrań. No jak kołchoz :D - spier....liłem z tej firmy przy od razu jak mogłem ZDECYDOWANIE ODRADZAM PRACY TAM

Etos
@Piotrek

Oooo widzę ze ostro piszesz ale chyba to jest prawda

Było minelo
@Piotrek

Przykro się czyta to co piszesz.Kiedyś była to zupełnie inna firma, gdzie pracowało dużo fajnych ludzi i było jakoś tak lepiej.Tylko czemu się to zmieniło?

anonimowy

Pracuję tam już kilka dobrych lat, socjalu zero, na święta karta podarunkowa maks do 400zł (liczy się staż pracy). Poza tym jeśli chcecie w miarę dobrze zarobić to przynajmniej 2 weekendy trzeba przepracować inaczej żenada. Dopłata do transportu to po prostu wstyd no i atmosfera donosicielstwa i wymagania. Teraz dość dużo ukraińców zatrudnili bo w zeszłym roku odeszło bardzo dużo "starej"załogi. Ogólnie nie dbają o pracowników, tym bardziej o doświadczonych.

Jednak wole u siebie

Pozdrawiamy byłych pracowników Ebcc którzy pracują w tej firmie no cóż Powodzenia w nowej pracy za 15 brutto a nie jak twierdzicoe 4 tys na rękę hehe

Nie polecam. Mobing przez brygadzistów i starszych pracowniów. Jak się postawisz, to dziękują za współpracę. Jeśli, to czytasz Pani brygadzistko, to fajnie zamietliscie sprawę u dyrektora, może zgłoszę, to dalej, to Cię zwolnią.

Zostaw merytoryczną opinię o ETO MAGNETIC - Wrocław

• Jak się pracuje w ETO MAGNETIC?

Zobacz opinie na temat firmy ETO MAGNETIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETO MAGNETIC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ETO MAGNETIC?

Kandydaci do pracy w ETO MAGNETIC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ETO MAGNETIC