Omega Logistic Sp.j. Iwona Zagórska Jacek Zagórski

Opinie o Omega Logistic Sp.j. Iwona Zagórska Jacek Zagórski

Julita

Misją forum jest zbieranie opinii na temat pracodawcy. Mogą być pozytywne jak i negatywne. Ważne, aby były merytoryczne i były pomocne osobom interesującym się daną firmą. @OSZUKANY 2 może zwlekanie z wypłatą zaległego wynagrodzenia wynika z chwilowych problemów w firmie Omega Logistic? Jak ta sprawa wygląda na ten moment? @Były pracowbik @OSZUKANY możecie rozwinąć swoje opinie, dlaczego nie polecacie tego pracodawcy, z czego ten stan wynika?

T oszukany

hahahahaha Andrzejowi to ty jestes winny sporo kasy oszuscie jeden i jeszcze telefonu n ie odbierasz od chlopaka bo chce odzyskac swoje zarobione pieniadze i jeszcze masz czelnosc podawac sie za niego zawsze byles beszczelny panie zagorski i skoncz juz pierdzielic glupoty bo jaka to ty masz wspaniala firme jeden wielki walek nic wiecej nikomu nie polecam pracowalem tam porazka

Andrzej

Pełen pozytyw polecam wszystkim Kasa na czas i to niemała A tym wszystkim "oszukanym" polecam pracę w dhl-u chociaż po wpisach na tej stronie jestem przekonany że to jeden autor. Jak pójdziesz do dhl to zobaczysz co to prawdziwa praca od 7.00 do 22.00 i 50 stopów.

OSZUKANY

UWAGA OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA DLA ZAINTERESOWANYCH WIĘCEJ INFO

Były pracowbik

Brak słów, nawet nie próbujcie tam pracować a zwlaszcza na zleniu w innych miastach. Niewyplacalna firma.

OSZUKANY 2

hejka teraz tylko krótko oszukany ma 100 % racji pracowałem tam i są mi winni sporo kasy walczę o zwrot ale coś się ociągają hahahah więc za chwilę PÓŁ WARSZAWY SIĘ DOWIE PRAWDY ALBO CAŁA NAPEWNO BĘDZIE CDN POZDRAWIAM PANA ZAGÓRSKIEGO

cdn

@ oszukany - skoro twierdzisz, że firma nie wypłaciła Ci należych pien iędzy, to czy zgłoisłes się z tą sprawa do sądu? Bo - jak zakładam - miałeś jakąś umowę, która poświadczyłaby że powinienś te pieniądze jednak otrzymać? bede wdzięczna za info zwrotne

oszukany

Firma, która nie płaci swoim pracownikom i oszukuje klientów to jest solidna firma? W takim razie jesli komus to odpowiada to właśnie ją polecam... Gorszego dziadostwa na rynku to jeszcze nie było... Gdyby byla taka dobra to nie zgłosiłaby do portalu internetowego aby usuwać negatywne komentarze... Ludzie obudźcie się... To oszuści...

Niebywałe

Wszystkie komentarze negatywne zostały usunięte i pozostały tylko te pozytywne. Ciekawa sprawa

mały

Hej 11lat minęło gratulacje dla firmy utrzymać się tyle na rynku w tych trudnych czasach to niewątpliwy sukces widzimy się na imprezie oby każda firma była taka pełny szacun

obecny

Polecam,polecam,polecam wszystkim fajna ekipa atmosfera ok. finanse zawsze terminowo-wszystkiego dobrego oby tak dalej

nowy

Pracuję od 3 miesięcy wszystko w najlepszym porządku. Wszystko tak jak na rozmowie kwalifikacyjnej. Polecam wszystkim

Adam

Pracuję w Omedze od samego początku w tym roku minie 11lat jest super kasa zawsze na czas pozdrowienia z Łodzi

miro

Jest super miła atmosfera pieniądze zawsze na czas.Nie ma się do czego przyczepić.Soboty i niedziele wolne a nie tak jak w innych firmach.

d.onet.pl

Leniwy to Ty byłeś taki pseudokurier dlatego nie zagrzałeś miejsca,a teraz wypisujesz te głupoty-widać nie znalazłeś dotąd pracy,ale nie ma się co dziwić, z twoim podejściem do pracy nikt cię nie zatrudni,dlatego masz tyle wolnego czasu i piszesz co ci ślina na język przynosi.A w odpowiedzi mnie nie jest nikt winny kasy,rzucaj oszczerstwa dalej-powodzenia.

kurier

Wiem tylko,że są tacy którym nie chce się pracować i do tych pewnie kolego należysz,wiesz dobrze że zleceń jest niewiele w porównaniu do siódemki i dhl popracuj tam tam i zobacz jak się pracuje naprawdę. W każdej firmie znajdzie się ktoś niezadowolony,który chciałby brać kasę za nic i ty pewno do takich należysz.Powodzenia leniu w nowej pracy.

d.onet.pl

Nie wiem o co chodzi ja pracuję w firmie od 3 lat wypłata jest na czas a takie wpisy uskuteczniają Ci którzy nie chcieli pracować i olewali wsxystko a teraz mają pretensje do całego świata

Zostaw opinię o Omega Logistic Sp.j. Iwona Zagórska Jacek Zagórski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega Logistic Sp.j. Iwona Zagórska Jacek Zagórski