Opinie o Omega Logistic Sp.j. Iwona Zagórska Jacek Zagórski w Warszawa

counter
2 8 25 5 1
Znam coś więcej Nowy wpis
Klient

Znam p. Iwonę osobiście. Niestety, mam doświadczenie pracy z nią w pewnej firmie, gdzie ona pracowała jako kadrowa. Ogólnie ona nie zatrzymuje się długo w jednym miejscu pracy. To jest po prostu chamka, która tylko to robi, że przeklina na każdym kroku. Traktuje ludzi jak śmieci. Tylko jej rodzina jest najlepsza, najmądrzejsza i pępkiem tego świata, a reszta to tak... A na dodatek ona naruszała moje granice prywatne i okropnie nękała. Chociaż na początku może się wydać miła. Ona najpierw zdobywa zaufanie, a później niszczy moralnie ludzi.Tylko to umie, że pracować językiem i nie więcej.

Były pracowbik

Brak słów, nawet nie próbujcie tam pracować a zwlaszcza na zleniu w innych miastach. Niewyplacalna firma.

kurier Nowy wpis
@Były pracowbik

W pełni popieram,nigdy nie mialem wypłaty na czas ,zawsze z opóźnieniem i na raty płacone, nie znalem nawet dnia na kiedy będzie wypłata zawsze musialem wydzwaniać ,żałuję straconego czasu pracując w tej firmie

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Omega Logistic Sp.j. Iwona Zagórska Jacek Zagórski? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Czabi Nowy wpis

Ok super pozdraw6

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

byly

@ok - p.Iwona ? @zadowolony - p.Jacek ? To by wiele wyjaśniało odnośnie opinii na temat firmy na forum. Pracowałem w tej niby firmie i od zawsze były problemy z wypłatami dla ludzi. Zwłaszcza w niby jednoosobowych oddziałach. Omijajcie z daleka.

Pedro

Pełny pozytyw firma mała,ale zawsze na czas wielki plus

Julita

@Ok, @Zadowolony, z tego co zauważyłam, to Wasze opinie stają w opozycji do pozostałych na temat Omega Logistic Sp.j. Iwona Zagórska Jacek Zagórski. Moglibyście je uargumentować? Co wpływa, że polecacie tę firmę jako pracodawcę? Użytkownicy chętnie zapoznają się z Waszym zdaniem w tej kwestii.

Zadowolony klient
@Julita

Witaj Julito odpowiem Ci chociaż prawda jest oczywista jestem klientem Omegi od 14 lat od początku jej powstania jestem daleki od wypowiadania się na takich forach nie jest to firma tania,ale niezwykle skuteczna w nocy o północy jadą i nie narzekają utrzymać się na rynku tyle lat to naprawdę wielki szacunek a hekjterów nie brakuje ani pracowników którzy byli zwolnieni i muszą napisać żle o pracodawcy wielki szacunek dla tej firmy pozdrawiam P.S Zobacz ile firm kurierskich upadło od stycznia tego roku

Ok

Polecam

Zadowolony

Pełen pozytyw polecam

Julita

Misją forum jest zbieranie opinii na temat pracodawcy. Mogą być pozytywne jak i negatywne. Ważne, aby były merytoryczne i były pomocne osobom interesującym się daną firmą. @OSZUKANY 2 może zwlekanie z wypłatą zaległego wynagrodzenia wynika z chwilowych problemów w firmie Omega Logistic? Jak ta sprawa wygląda na ten moment? @Były pracowbik @OSZUKANY możecie rozwinąć swoje opinie, dlaczego nie polecacie tego pracodawcy, z czego ten stan wynika?

Andrzej

Pełen pozytyw polecam wszystkim Kasa na czas i to niemała A tym wszystkim "oszukanym" polecam pracę w dhl-u chociaż po wpisach na tej stronie jestem przekonany że to jeden autor. Jak pójdziesz do dhl to zobaczysz co to prawdziwa praca od 7.00 do 22.00 i 50 stopów.

OSZUKANY

UWAGA OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA DLA ZAINTERESOWANYCH WIĘCEJ INFO

cdn

@ oszukany - skoro twierdzisz, że firma nie wypłaciła Ci należych pien iędzy, to czy zgłoisłes się z tą sprawa do sądu? Bo - jak zakładam - miałeś jakąś umowę, która poświadczyłaby że powinienś te pieniądze jednak otrzymać? bede wdzięczna za info zwrotne

oszukany

Firma, która nie płaci swoim pracownikom i oszukuje klientów to jest solidna firma? W takim razie jesli komus to odpowiada to właśnie ją polecam... Gorszego dziadostwa na rynku to jeszcze nie było... Gdyby byla taka dobra to nie zgłosiłaby do portalu internetowego aby usuwać negatywne komentarze... Ludzie obudźcie się... To oszuści...

Niebywałe

Wszystkie komentarze negatywne zostały usunięte i pozostały tylko te pozytywne. Ciekawa sprawa

mały

Hej 11lat minęło gratulacje dla firmy utrzymać się tyle na rynku w tych trudnych czasach to niewątpliwy sukces widzimy się na imprezie oby każda firma była taka pełny szacun

obecny

Polecam,polecam,polecam wszystkim fajna ekipa atmosfera ok. finanse zawsze terminowo-wszystkiego dobrego oby tak dalej

nowy

Pracuję od 3 miesięcy wszystko w najlepszym porządku. Wszystko tak jak na rozmowie kwalifikacyjnej. Polecam wszystkim

Adam

Pracuję w Omedze od samego początku w tym roku minie 11lat jest super kasa zawsze na czas pozdrowienia z Łodzi

miro

Jest super miła atmosfera pieniądze zawsze na czas.Nie ma się do czego przyczepić.Soboty i niedziele wolne a nie tak jak w innych firmach.

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Logistic Sp.j. Iwona Zagórska Jacek Zagórski - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 8 ocen.