Karol Nowy wpis

Jaki etat proponuje firma?

Rabbit Wrocław Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nie polecam współpracy.(usunięte przez administratora)

Jakub Nowy wpis
@Rabbit Wrocław

Jeśli jesteś obecnie pracownikiem Tabel, to możesz powiesz, czemu nie polecasz tu pracy? Co konkretnie Ci się nie podoba?Czekam na informacje.

Rabbit Wrocław Nowy wpis

Zwykli (usunięte przez administratora) nie polecam współpracy. Kaszubowski wielki szef w lakierkach który dorabia sie na ludziach którzy chcą zarobić pieniądze. Nie polecam. sprawa wylądowała w sądzie.

Marta S

Witam, jestem zatrudniona razem z chlopakiem w firmie Tabel od pol roku i troche mnie dziwia tak skrajnie negatywne opinie. Moim rekruterem byl P. Kaszubowski. Przyjechalismy na umowiony termin, podpisalismy umowe z naszym koordynatorem w obecnosci tlumacza. Wsxytko zostalo wyjasnione, zakwaterowanie zapewnione. Otrzymalismy pomoc przy zalatwianiu spraw urzedowych typu meldunek. Jezeli chodzi o klase podatkowa - ja rowniez dostalam 6 na dzien dobry, ale to nie jest akurat nic dziwnego w De. Wystarczy podjechac do Finanzamt i sprawe wyjasnic, a nadplacony podatek zwroca przy kolejnej wyplacie. Oplaty za zakwaterowanie rowniez nie sa wygorowane (wczesniej pracowalam w Dresden - placilam 210eu za lozko). Pierwsza umowe mialam na 5 miesiecy, w grudniu podpisalam kolejna na rok i mam swiety spokoj. Wynajelam mieszkanie i pracuje i zyje. Wedlug mnie firma jedt godna polecenia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Tabel GmbH - Laatzen

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tabel GmbH