Opinie o Tabel GmbH w Laatzen

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tabel GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tabel GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tabel GmbH w Laatzen

Adrian Kołodziejczyk , Tabel Nowy wpis

Hej, Zdarzałyo się że pracowałem 12h(z pałza) . Praca na dwie zmiany... każdego dnia zaczynałem i kończyłem pracę o innych godzinach. Dni tygodnie rozwalone... metabolizm organizmu, sen... (brak snu) . Osoby odpowiedzialne za magazyn przychodzą do pracy jak chcą i kiedy (w piątki nie pracują na nockach) chodzą po magazynie i się śmieją ( uśmiechają się szyderczo) wiedzą że praca jest ponad siły. Praca w zapalonej skrajnie hali ( wentylacja wyłączona) brak odzież ochronnej... dwie koszulki i para rękawiczek na dwa tygodnie. Chalas, pył i bardzo wysoka temperatura (maszyny emitują ciepło i wysoki chalas.

Adrian Kołodziejczyk Nowy wpis

Cześć, Pracowałem w Tabell w mieście Biterfeld-Wolfen grobo ponad pół roku... praca bardzo ciężka fizycznie, w pyle i upale, brak ciepłej wody w ubikacjach i mydła (środków dezynfekcji) . Ostatniej wypłaty nie dostałem wraz z wypracowanym urlopem płatnym. Piszę proszę o jakąś odpowiedź... brak odpowiedzi. O umowę prosiłem się dwa miesiące, pierwszego dnia kazali mi podpisać umowę i ją zabrali. Polaków (innych pracowników fizycznych również) traktują jak maszyn, jak woły do roboty. Rękawiczki ochronne - jedna para na dwa tygodnie. Dług mogę wymieniać... Praca za minimalną stawkę godzinową. Kołchoz pracy, obóz. Nie polecam. Adrian Kołodziejczyk

kuku Nowy wpis

Strata czasu. Firma wyleciala w tym roku z dziesieciu projektow. Wstyd. Moze za 600 lat sie rozwina.... buahahahah. I poza kuku.kuku cos wymysla. Kuku. Kuku. Pozdro. Inteligencja wypisana na twarzach.

pozalsieboze Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Afro- Europejczycy udajacy kierownikow. Brak umiejetnosci myslenia i zarabiania pieniedzy rekompenusja okradajac pracownikow. Pieniadzy za urlopy, swieta, dodatkow swiatecznych, premii nie zobaczysz. Ale czekoladki waza sie BMW. Raus.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tabel GmbH. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Marta S

Witam, jestem zatrudniona razem z chlopakiem w firmie Tabel od pol roku i troche mnie dziwia tak skrajnie negatywne opinie. Moim rekruterem byl P. Kaszubowski. Przyjechalismy na umowiony termin, podpisalismy umowe z naszym koordynatorem w obecnosci tlumacza. Wsxytko zostalo wyjasnione, zakwaterowanie zapewnione. Otrzymalismy pomoc przy zalatwianiu spraw urzedowych typu meldunek. Jezeli chodzi o klase podatkowa - ja rowniez dostalam 6 na dzien dobry, ale to nie jest akurat nic dziwnego w De. Wystarczy podjechac do Finanzamt i sprawe wyjasnic, a nadplacony podatek zwroca przy kolejnej wyplacie. Oplaty za zakwaterowanie rowniez nie sa wygorowane (wczesniej pracowalam w Dresden - placilam 210eu za lozko). Pierwsza umowe mialam na 5 miesiecy, w grudniu podpisalam kolejna na rok i mam swiety spokoj. Wynajelam mieszkanie i pracuje i zyje. Wedlug mnie firma jedt godna polecenia.

Kolo
@Marta S

Co Ty kobieto pieprzysz. Cena nie wygorowana ? 210 euro za łóżko. Za to można wynająć przyzwoitą kawalerkę. Wyślij zdjęcia Twojego miejsca zamieszkania !!! Na pewno nie wyślesz bo to wstyd i obciach.W takich warunkach Rumunii 30 lat temu by nie zamieszkali. Zero ambicji. Wegetacji z 10 euro na godzinę.

Karol

Jaki etat proponuje firma?

Rabbit Wrocław

(usunięte przez administratora) nie polecam współpracy.(usunięte przez administratora)

Rabbit Wrocław

Zwykli (usunięte przez administratora) nie polecam współpracy. Kaszubowski wielki szef w lakierkach który dorabia sie na ludziach którzy chcą zarobić pieniądze. Nie polecam. sprawa wylądowała w sądzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tabel GmbH - Laatzen

• Jak się pracuje w Tabel GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Tabel GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tabel GmbH?

Tabel GmbH