Opinie o Oskroba w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oskroba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Oskroba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oskroba w Łódź

Mucopect

Nie polecam pracy w Oskroba. Dużo rzeczy nie jest tak jak powinno zacznę od tego że prace zaczynamy od godz 5 tej i nie płacą tej godziny jako godziny nocne. Nie ma przerwy ustawowej między zmiana 11tu godzin.Księgowa wiecznie robi pomyłki oczywiście na rzecz pracodawcy. Wypłata bywa że jest 10tego o 18tej albo 11tego. Premia za L4 zabierana jest na 3mc. Wyrobienie premii graniczy z cudem. Ciągły brak obstawy sklepów. Rzucanie po wszystkich obiektach stałych pracowników. Umowy nie dłuższe niż 9mc i dwie spółki. Awantura od p. Anety za brak 20gr w utargu. Jeden papier toaletowy przysługuje na miesiąc. Środki czystości rozrzedzone z wodą. Rękawiczki piorą pracownicy. Za 7zl mc. P. Magda N nigdy nie umie zawalczyć O pracowników. Szef zwalnia notorycznie osoby rzetelne machnięciem palca. Złote rączki nadają się na dłubanie w nosie. Szefostwo nie prowadzi biznesu tylko bawi się w biznes. 3 soboty w mc obowiązkowe. Płaca 3100 na rękę. Nadgodziny płatne 16zl na rękę. Dziewczyny stoją po 14h niekiedy. Każdemu nowemu pracownikowi życzę szerokiej drogi. Na niektórych sklepach pojawiają się szczury i karaluchy. Już nie wspomnę o molach. Zero zainteresowania tym faktem. Same superlatywy.???? Zapraszam.

@NieNieNie

Menadżerek aktualnie mamy 4 po to zadałam pytanie o którą pyta :D Nigdzie Cię nie posądza,taka kolej rzeczy. I Mija menadżerka nie jest taka zła chidz swoje za uszami ma ;)

Były pracowniik

Pracowałam w tej firmie 6 lat .Niestety po tak długim czasie pracy krótko mówiąc wypaliłam się. Dużo było tylko obiecywania i mydlenia oczu. Nałożyło się na to wiele czynników.Szefostwo to małżeństwo i kombinowali z umową, która była jednorazowo max.na rok czasu, raz na szefową jakaś inna nazwa firmy,później na szefa i tak na przemian, żeby nie dać umowy na stałe - DOBRZY (usunięte przez administratora) Po prawie 30 latach pracy w handlu pierwszy raz spotkałam się z czymś takim.Niektóre młode dziewczyny same się zwalniały bo przez ich krętactwo nie było możliwości wzięcia większego kredytu, bo umowy były krótkie. Ja po 6 latach nie miałam takiej umowy.Soboty były obowiązkowe pracujące 3 w miesiącu po 9 godzin.Za soboty nie było dni wolnych do odbioru w tygodniu. Ranna zmiana jak zaczynała się od godziny 5 to nie było płacone za godziny nocne. Sam szef był w marę przystępny można było z nim porozmawiać jak przyjechał na sklep jak miał dobry humor ,natomiast z szefową jedynie kontakt przez telefon dramat potrafiła tylko dzwonić z krzykiem jak (usunięte przez administratora) o byle co, np.że zużywało się na sklepie za dużo detergentów dawanych przez firmę do utrzymywania czystości jakości tragicznej ,bo wszystko było bardzo celowo rozcieńczane ( wiadomo oszczędność), gdzie nie dało się domyć płynem do naczyń blach,płyn same kupowałyśmy na sklep.Podłoga to mazała się a nie domywała po ich środkach. Szefowa potrafiła nawet wyzwać dziewczyny o to np.(usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o księgową to jakoś dziwnie często myliła się przy pensjach na niekorzyść pracownika a nie firmy.I różnicę wypłacano nie od razu tylko często dopiero np.po tygodniu. Z reguły zapominała o prośbach pracowników,np.o zaświadczeniu o zarobkach trzeba było przypominać się po 2 razy. Nie było żadnych benefitów, za pieczywo trzeba było płacić tylko jak potencjalny klient a karty rabatowe dla pracowników były obiecywane już kilka lat wstecz. Paczki na święta to żenada jakieś z 2 najtańsze ciasta i kalendarz firmowy taka duża firma. Żałuję że nie miałam jak zaskarżyć firmy,bo niestety nie miałam tego jak udokumentować za nieodpowiednie wynagrodzenie w stosunku do przepracowanych godzin bo przez 6 lat nazbierałoby się tego.Jedne listy obecności podpisywałyśmy my a inne były w biurze. Dopiero niedawno firma oddaje godziny pracownikom w tygodniu za soboty kiedy mądra jedna pracownica zgłosiła (usunięte przez administratora) do Państwowej Inspekcji Pracy. Podsumowując krótko : NIE POLECAM TEJ FIRMY (usunięte przez administratora)

PracownikOskroby

W oskrobie pracuje już długi czas z małą przerwa. Nie jest to zła firma ,teraz oddają za soboty dni wolne w tygodni ,zmiany są po 6.5-7-8 h w zależności od punktu. Chemia jest niestety rozcieńczana. Menadżerka Marta jak wiatr zawieje ale jak się z Nią dobrze żyje to nie robi problemów z wolnym ,samemu możesz wybrać kiedy chcesz mieć wolna sobotę i długi weekend. Szef spoko facet, szefowa nie miła. Księgowa faktycznie ciągle o czymś zapomina ,co do umów prawda co jakiś czas w innej firmie jest się zatrudnianym. Reasumując nie jest to jakaś mega zła praca. Jak się trafi na fajna i zgraną ekipę to idzie tam wytrzymać ;)

Basia

Jak to jest, że opinię zawsze wystawiają niezbyt odpowiedzialni pracownicy ? No cóz pracowałam w Oskrobie przeszło dwa lata jakiś czas z panią Magdą i narzekać nie mogę .Z pracy odeszłam sama ,pieniążki zawsze były na czas a pani menager pomocna i miła , może to kwestia złej współprace ze strony pracownika a nie pani Magdy.

Mania

Niestety wiele razy się zdarzało, że wypłaty były 11,a nie do 10 każdego miesiąca....

Mucopect

Werc
@Mucopect

Bardzo przykro się czyta te komentarze , ale niestety wszystko to prawda , trudno w to uwierzyć ale szefostwo to prości ludzie i naprawdę nie potrafią docenić pracownika pod żadnym kontem, liczy się tylko kasa , nie człowiek . Zatrudniłeś się to pracuj a nie wymagania masz jakieś....przykre to jest bardzo

@Werc

Zgadzam się, firma porażka. Nie szanują pracowników, pracujesz 3 soboty w miesiącu za które nie masz dnia wolnego w tygodniu. W której firmie tak jest? Idziesz na zwolnienie ciach zabierają premie na 3 miesiące... Jak się nie odzywasz to jest super, gorzej jak zaczniesz walczyć o swoje to uslyszysz" nie podoba się, to zmień pracę..." zero szacunku. W sama porę odeszłam z tej firmy...

@Mucopect

Gdy przyjmujesz się do pracy masz powiedziane jak praca tu wygląda i akceptujesz to.

Krzadam

Może warto...to się zastanowić na tym...skąd tyle nienawiści jest w ludziach którzy piszą te bzdury.Jestem pracownikiem (aktualnym) tej firmy i śmiało mogę powiedzieć ,że te ,,opinie" są wyssane z palca.Robią to ewidentnie byli pracownicy , którzy zostali zwolnieni nie bez powodu.Pozdrawiam.

Palec
@Mucopect

Zabrać pracownikowi premie , dać naganę ,pomylić się przy wypłacie ( wypłacić za mało) nie dać urlopu , a na sam koniec nie przedłużyć umowy , to jest renoma tej firmy , księgowa w osobie też kadrowej zajmuje się również pracą pań menagerek (nadgorliwość gorsza od (usunięte przez administratora)) a najlepsze są paczki na święta, kto pracował lub pracuje ten wie , żenada ???????????? Ogólnie to szefostwo i cała ta oskroba to jeden wielki gniot

ggg
@Krzadam

piszą to pracownicy , którzy też sami odeszli jak zobaczyli jak brak szacunku ma szefostwo do pracownika...

@Pracodawca
@ggg

Pracują tam tylko ulubienice pań menager,ta firma to.....szkoda słów. Już zostały poinformowane odpowiednie instytucje i główna siedziba firmy. To jest niedopuszczalne aby klient nie był poinformowany o składzie i o tym że większość produktów jest mrożona. Czarne chmury wiszą nad tą franczyzą w Łódzkiem.

Karo37
@@Pracodawca

Nie opowiadaj głupot! Na każdym sklepie jest informacja o tym że pieczywo jest z mrożenia, mało tego dostępne są składy do wszystkich produktów.

Juytt
@Mucopect

Również nie polecam pracy w oskrobie. Za najniższa krajowa trzeba się konkretnie narobić i nic nie ma w zamian. Po 3 podwyżkach najniższej krajowej moja pensja w tej firmie spadła zamiast być wyższa, progi podniesione na tak wysokie, że prawie żaden sklep nie wyrabia premii, chyba, że zbliżają się święta. Przez 2 lata pracy tam miałam umowy na krótki okres a gdy przychodzi moment 3 umowy, która powinna być na stałe to wtedy przechodzisz na inną firmę - na hurtownie Kwartet. Uważajcie również na Kordynatorka Magdę, długo u niej nie popracujecie, jest fałszywa i ma swoich pupili. Bardzo w porządku i szukająca rozwiązań Kordynatorka Monika. Szef bardzo wulgarny i nie szanujący ludzi. Zero socjalnego-na święta makowiec oskroby, kalendarz firmowy i kawa oskroby, wszystko to co zalega. Dodam, że pracując 2 lata w tej firmie nigdy nie mogłam wykorzystać urlopu dla Matki z dzieckiem, ponieważ wtedy przepada ci jedyna premia tzw. Uznaniowa(za staż po roku lub 2). Na większych punktach na dostawach rannych i wypiekach jesteś sama, ponieważ brakuje obsady, w sezonie letnim tak gorąco, że można zemdleć a na zapleczu brak klimatyzacji. Również z tego względu plesnieja chleby na zapleczu. Na niektórych punktach dziewczyny pracują po 14 godz i niekiedy staje sama Kordynatorka Magda, ponieważ z braku szacunku do ludzi ma najmniej pracowników. Środki czystości rozcieńczane do tego stopnia, że myjesz prawie sama woda, a papier toaletowy musisz kupić sama, bo np. Na 4,5 osób na sklepie otrzymujesz 2 rolki na miesiąc. Rękawiczki również, zabierasz i pierzesz bo dostajesz 1 parę na miesiąc. Reasumując nie polecam, narobisz się, stracisz kręgosłup przyjmując dostawy a zarobisz najniższa krajowa i stracisz nerwy, w dodatku praca od 5 rano, a nawet od 4 żebyś się wyrobiła z wypiekiem a za godz nocna nie masz płacone.

Asia
@Mucopect

Pracowałam w Oskrobie 10lat temu tak naprawdę jak zaczynali ,cóż Pan szef wielki belmondo miły w zależności co potrzebował ,Pani Szefowa szara myszka wydajoca rozkazy przez telefon .Stosowany (usunięte przez administratora) przez tzw kierowniczki na porządku dziennym ,oczywiście szef nic się nie stało .Zwalnianie pracowników doświadczonych poprostu fakt ,jeśli chodzi o pensje słabo ,ekwiwalent nie istnieje to my pracownicy pozwalamy na to żeby tak było podpisując takim (usunięte przez administratora)papiery .Rządzenie na punktach przez jakieś pozatrudiane kolezaneczki a i menagerka Martunia wtedy o ile się nie mylę porażka .Każdy niech wybiera pracę jak chce ja nie polecam tej firmy w Łodzi ,czytając opinie pracowników teraźniejszych nic się nie zmieniło

NieNieNie Nowy wpis

@Nonono I tu się pojawia problem bo nowe pracownice nie wiedzą, że nie jest 1 ???? i jak tu teraz napisać o kims innym, niz miało sie na myśli hmmm ... Każda menagerka będzie nie dobra, która wymaga i co kolwiek oczekuje od pracownika , taka jest natura pracownika, że najlepiej przyjść i posiedzieć mieć wywalone. A jeśli trzeba coś zrobić to już wielki problem bo czego znowu ona chce. Każdy z nas ma takie podejście, jednak trzeba się liczyć z tym że obowiązki ma każdy. A jak chce się pracować to na serio, że wszystkim można się dogadać.

PracownikOskroby Nowy wpis
@NieNieNie

Stały klient Nowy wpis

Sklep mieszczący się na Wujaka 9 miła profesjonalna obsługa . Panie zawsze uśmiechnięte pomocne . Znające się na swojej pracy doradzą polecą. Sklep zadbany pachnący świeżym pieczywem . Minus często nie ma kawy która tak lubię .

Łysa Nowy wpis

Piekarnia oskroba to totalna masakra.w sklepie ostatnio na kopcinskiego była taka ruda pani była strasznie niemiła dla mnie .widać że była zmęczona ale żeby do klienta ..powinna być miła ..nie polecam .chleb mrożony ,bułki za 3 godziny są twarde jak kamień..omijajcie szerokim łukiem

Jaki jest wkład kierownictwa Oskroba w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Oskroba spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Były pracowniik

@Były pracowniik

Zgadzam się z tą opinią. Czepiać się o byle pierdoły potrafią cały czas, ale jak coś idzie w drugą stronę to cisza. Zmienianie grafiku, zmiana obsady na punktach (bo wiecznie trzeba iść na inny sklep), z resztą zarobki też za taką pracę nie powalały.

KrzAdam
@Były pracowniik

Ja pracuje w tej firmie ponad 6 lat i jak czytam te niektóre opinie to śmiało mogę stwierdzić że są tylko pisane po to żeby odegrać się na szefostwu za to że zostało się zwolnionym...a może tak niech kazdy napisze czemu został zwolniony? Oczekuje się tylko od pracodawcy a samemu nic nie daje od siebie(myślę tu o jakiej kolwiek chęci do pracy) Wstać rano przyjść postać 8 godzin i iść do domu.Pracując w tej firmie i obserwując niektóre Panie ekspedienki da się to zauważyć. Z resztą klienci również to widzą.Ci co chcą pracować to pracują i to kilkanaście lat.A co do rzekomych ,,przekrętów" itp. przestańcie pisać bzdury...a pomylić się każdy może.Pozdrawiam.

@KrzAdam

No faktycznie nie ma (usunięte przez administratora), najniższa krajowa na umowie a reszta pod stołem, brak przerw dobowych, z popołudnia na rano się chodzi, (usunięte przez administratora) z umową. Ludzie szanujcie się, jest naprawdę dużo innych możliwości gdzie szanują pracownika, a nie mają go za (usunięte przez administratora). Ps. Nie zostałam zwolniona :-) Sama się zwolniłam po roku czasu i jak widać służnie, bo nic się w tej firmie nie zmieniło.

Ms
@Była pracownica

Przykro mi bardzo,ale to wszystko(usunięte przez administratora) !!! Całe wynagrodzenie jest udukomentowane. Pracuję się zgodnie z kodeksem pracy. Przestańcie oczerniać . Piszcie jaka jat rzeczywistość.

@Ms

Szkoda,że nie można dodawać tu zdjęć bo był pokazała swój czas pracy faktyczny z tym który firma każe wpisywać raz na miesiąc, proszę się nie pogrążać. Bo ja nie w (usunięte przez administratora) i wszystkiego zdjęcia poroniłam, może też nie prawda że przelew na najniższa krajowa a reszta w kopertę? Te komentarze to chyba sam szef pisze haha

Hanka
@Ms

Przecież nie od dziś wiadomo, że najlatwiej napisać o tym co najgorsze... Szkoda, że co niektórzy piszą brednie w formie zemsty za "złe traktowanie". Powiem jedno, jak tak tam było źle to po pierwszym miesiącu trzeba było rozwiązać umowę a nie siedzieć i nie wiadomo na co czekać. Pracowałam tam 4 lata i z czytsym sumieniem powiem, że czułam się traktowana dobrze i gdyby nie sytuacja rodzinna dalej bym tam pracowała. Nie mówię że było idealnie bo w żadnej pracy tak nie jest ale Ci co piszą takie rzeczy chyba nigdy nie pracowali w prawdziwej tyranii i robocie gdzie faktycznie nie dostaje się wypłat po 4 miesiące, dostaje się psie pieniądze a szef traktuje cię jak tanią siłę roboczą. Tym wszystkim którzy tak jadem plują życzę żeby znaleźli pracę swoich marzeń i przestali pluć jadem, bo to każdy potrafi ale powiedzieć coś z sensem to już nie.

ToMy

Akurat Twoja wypowiedź Nas nie dziwi...jak i Twoje zachowanie.Dziwi tylko to że Szef ma takiego pracownika jak Ty...również nie pozdrawiamy Ciebie.

No najlepiej siedzieć cicho i się nie wypowiadać bo januszexy zalozyly firme i "szefów" strugaja. Jakbyś nie wiedział po to jest to forum żeby wyrazić swoją opinię o pracodawcy. Jaka opinia jest o tym konkretnym, właśnie widać... Firma to nie tylko przywileje ale i obowiązki. Nakładane prawnie przez kodeks pracy. A jak widzisz większość osób odeszło bo co tu komunikować? Szefostwo prawa nie znają prowadzac firmę, czy księgowa? Śmiechu warte, opinie mówią same za siebie nie ma co więcej dodawać.

Firma żenująca nie wypłaca pieniędzy na czas, wieczne problemy natury księgowej, praca w godzinach nocnych bo przychodzi się do pracy na 4 nie płacą. Księgowa tak liczy żeby pracodawca wyszedł na plus. Szczerze nie polecam!!!!!

Basia

@Basia

Niech każdy wypowiada się oo sobie a nie o kimś nie znając drugiej osoby czy był odpowiedzialny czy nie a ja nie pisałam o współpracy z koordynatorką bo też było ok tylko chodzi o (usunięte przez administratora) pracownika przez firmę i wyzyskiwanie go. A jeśli chodzi o wypłaty to niekompetentni zupełnie bo wypłaty były do 10go włącznie a zdarzało się nieraz że na koncie były dopiero 11go dnia miesiąca.

coraz gorzej

nie polecam pracy w firmie oskroba , szefowa mało wyrozumiała pod każdym względem ,szef przemiły do czasu jak coś się od niego potrzebuje np .podwyżkę ;-)) a księgowa ściemnia jak może ;-)))) kierowcy też kombinują żeby do pensji dorobić;-))))

mąż pracownicy

Nie wiem jak takie firmy mogę funkcjonować ale opiszę, do rzeczy: - Pensja minimalna - parę zarejestrowanych firm - Żonglowanie firmamy z którymi jest umowa aby nie dać umowy na czas nieokreślony - zmuszanie do podpisywania "Zrzekam się socjalu" - zmuszanie do podpisywania "zrzekam się PPK" - na święta dostaje się makowca z marketu bądź babkę - żonglowanie pracownikiem pomiędzy różnymi lokalizacjami - nadgorliwi pracownicy sami kupują sobie papier toaletowy, srodki czystości do sprzątania etc.

@Pracodawca
@mąż pracownicy

Wszystko się zgadza i można by pisać bez końca. Ta firma to (usunięte przez administratora) jakich mało o produktach już nie wspomnę. Ciekawe jakby mieli kontrolę z głównej siedziby Oskroby aby zweryfikować jakość produktów,które są w sprzedaży. To szefostwo na terenie naszego województwa poległo w przekazaniu produktów firmy z tradycjami.

ggg
@mąż pracownicy

właśnie takie firmy funkcjonują ,na krzywdzie drugiego człowieka , a zmuszają cię do rezygnacji z ppk czy socjalu bo księgowa ma mniej pracy ,ale pensje bierze odpowiednią i jeszcze donosi na pracowników jeżdżąc po sklepach i robiąc rzekomo zakupy, na święta dostajesz makowca lub babkę która przyjeżdża za darmo z siedziby głównej oskroba plus darmowy kalendarz ;-)))) ogólnie jestem zdania że każdy kto odchodzi z tej firmy powinien zgłosić ją do inspekcji pracy ,bo zawsze znajdzie się jakiś przekręt, wiem to po sobie , można to zrobić anonimowo

Jakie godziny pracy obowiązują w Oskroba?

Klient

Odwiedzam różne sklepy oskroba i nigdzie nie zauważyłem żeby na innych sklepach panie ekspedientki taką ilość czasu spędzały na telefonach co w sklepie na Głownie

Klient zadowolony .

Sklep na Wujaka 9 oby więcej takich . Dwie Panie ekspedientki brunetki zawsze uśmiechnięte pomocne , zawsze trafnie doradza . Sklep czysty . Aż miło spędzić chwilę w takim sklepie z tak profesjonalna i miłą obsługą . Kawa pyszna i paczek z pieca i chwilą rozmowy z przemiłymi Paniami Brunetkami .

Werc
@Klient zadowolony .

Dobrze że chociaż klient zadowolony bo pracodawca nie potrafi docenić za takie mile zachowanie

Klient

Pozdrawiam dwie przemiłe Panie z Oskroby w Zgierzu, Gałczyńskiego. Obsługa jak trzeba nikt nie krzyczy, nie ma chamskiego" słucham "Panie uczynne, uśmiechnięte. Poprosiłem o wypieczenie chleba, nie miały z tym problemy.

Klientka

W Zgierzu,w taki upał w lokalu jest tak gorąco że można zemdleć . Podziwiam Panie że to wytrzymują . Brak klimatyzacji bądź nie wiem . Skwar to mało powiedziane !!!Cały lokal z zewnątrz przypomina lata 80te.Inspekcja pracy powinna się zająć ta firmą,bo czytając opinie wcześniej widać że jest dużo niedociągnięć . W upalne dni omijać .

Jaka umowa obowiązuje w Oskroba podczas okresu próbnego?

@puder

Umowa o pracę na okres próbny.

Najpierw jest umowa na okres próbny do 2 miesięcy, ja miałam 1 miesiąc, praca jak praca, wszędzie trzeba pracować, tutaj jest dobrze, czasem czepia się koordynatorka ale idzie wytrzymać.

Karol

Jako klient punktu w Zgierzu przy Gałczyńskiego,nie polecam! Dziś jak i często w soboty jedna młoda Pani obsługuje ,jest miła i pomocna a inne Panie ?Stoją z tyłu ,śmieszki . Nie wiem w jakim celu są trzy panie a pracuje jedna .W tygodniu miło że jest mało ludzi Panie zawsze opryskliwe i nie miłe .

Kate

Bardzo złe warunki pracy w piekarni Oskroba na ul. Kopcinskiego w Łodzi. Przez pierwsze kilkanaście dni pracuje sie bez żadnej umowy. Następnie umowa podpisana jest na próbny miesiąc. Szkolenia BHP odbywają sie tak, ze podpisujesz papier i bez żadnej rozmowy lub szkolenia. Warunki sanitarne w tej cukierni są tragiczne. W produktach bardzo często można napotkać mrówki a w samej cukierni pokazały sie nawet szczury. Pracownik jest rzucany ze sklepu do sklepu. Nie doceniają pracownika w żaden sposób. Pani kierownik Magdalena ma wszystko gdzieś jak coś jest do niej zgłaszane. Nie polecam pracy w tym miejscu Oskroba Łódź ul. Kopcinskiego.

Rybka1900
@Kate

Masz rację ta firma to porażka a Magdalena N to niech wraca do kina pracować bo na menagera się nie nadaję. Mam nadzieję że karma do niej wróci za to co wyprawia.

Dagmara
@Rybka1900

Uważam wpis za złośliwy pracuje z Panią Magdom i nie mam zastrzeżeń jest osobą pomocną i zawsze pomoże nie zamieniła bym jej na żadną inną złośliwość z Pani strony jest nie na miejscu i karma wróci do Pani za oczernianie Pozdrawiam

Mirka

Jestem klientką Oskroby na Radogoszczu, to namawianie-polecanie kupna dodatkowych produktów jest nie na miejscu ,w dobie dzisiejszych cen.

@Mirka

Taka mamy pracę,od polecania zależy nasza premia Proszę nas zrozumieć pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Oskroba - Łódź

• Jak się pracuje w Oskroba?

Zobacz opinie na temat firmy Oskroba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oskroba?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oskroba