Opinie o Oskroba w Łódź

Oskroba
4 1 3 5 1
Anonin Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Praca to jest jakaś typowa porazka,nie sa przestrzegane rządne ale to rządne prawa pracownika, zaczynasz pracować bez umowy (podobno to okres szkoleniowy), nie jest zachowany odpoczynek dobowy, praca na zmiany jeden dzien rano, drugi południe, trzeci znowuż rano, przez co kończysz pracę o 20 a na 5 musisz być znowu w pracy. Grafik ustalany jest w każdą sobotę na następny tydzień dzięki, w dodatku wynagrodzenie.. zatrudniany jesteś na najniższa krajowa, a reszte dostajesz w kopercie ..

anonymous Nowy wpis

WITAM MYŚLĘ, ŻE FIRMA OSKROBA POWINNA POŁOŻYĆ OGROMNY NACISK NA PRZESTRZEGANIE WARUNKÓW HIGIENY PODCZAS SPRZEDAŻY PIECZYWA. EKSPEDIENTKI CZĘSTO O TYM ZAPOMINAJĄ.RĘKAWICZKI, KTÓRYCH UŻYWAJĄ SĄ JEDYNIE TYLKO DO ZMYLENIA KLIENTÓW.POWINNY WIEDZIEĆ, ŻE PIECZYWO NALEŻY PODAWAĆ CZYSTĄ RĘKAWICZKĄ ( PODKREŚLAM CZYSTĄ RĘKAWICZKĄ )I NIE WYDAWAĆ PIENIĘDZY TĄ SAMĄ RĘKAWICZKĄ .NIESTETY JESTEM CZĘSTYM ŚWIADKIEM TAKICH SYTUACJI( RETKINIA W ŁODZI ). SUGERUJĘ , ŻEBY PRACOWNICY ZAPOZNALI SIĘ I PRZESTRZEGALI PODSTAWOWYCH ZASAD SPRZEDAŻY. WIELOLETNIA KLIENTKA

klient

Jesli chodzi o wyroby nie mam nic do zarzucenia. Ale jesli chodzi o obsluge w lodzi na ulicy pomorskiej przez mloda panią o rudych wlosach mozna wiele polemizowac..... jest nie mila arogancka bezczelna chamska i zachowuje sie jakby byla w tej pracy za kare az odechciewa sie zakupow u tej pani . Jak nie zmieni swojego zachowania stracicie nie tylko jednego klienta czyli mnie ale na pewno wiekszosc osob ktore beda mialy przyjemnosc robic u tej pani zakupy takze tam nie wroca!

Zostaw opinię o Oskroba - Łódź

Chcę opublikować: