Er-Bud Kowalewski

Płock

Opinie o Er-Bud Kowalewski

Rafał

Ja się zastanawiam w jaki sposób tutaj dostać pracę, jestem budowlańcem z wieloletnim doświadczeniem i praca się przyda i to bardzo, ja mam sporo uprawnien, więc może nie byłoby to takie trudne znów..

czopa

romek skoro firma zajmuje się działalnością budowlaną to chyba się mylisz, że proces rekrutacji jest szeroko rozbudowany, w zasadzie nie wiem czy jest jakkolwiek, bo ze względu na dobroć szefa nie ma tam zapotrzebowania na pracowników, czy faktycznie jest tak jak słyszałem?? a może uderzając bezpośrednio do prezesa można coś osiągnąć i się zatrudnić ??

romek

a czy w tej firmie jest rotacja pracowników czy jak? właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia?

Stypu

Er-bud zajmuje się szeroko pojętą działką budowlaną i związaną z nią usługami. Nie jest to zbyt duża firma, co chociażby sugeruje brak strony internetowej mający na pewno wpływ na mniejszą dostępność informacji na temat usługodawcy. Inną kwestią jest wysokość zatrudnienia - ilość pracowników raczej drastycznie nie wzrośnie...

jaco

Kazdy cos słyszał, a jak opinii nie było, tak nie ma. Troche szkoda, bo ja równiez poszukuje teraz pracy i troszke myslałem nad er-bud, bowiem nazwa utkwiła mi w pamięci. Warto się nim zainteresować, czy jednak poszukac pracy gdzie indziej? Może z firma cos sie stało, czego nie wiem? Pozdrawiam i dziękuję za informacje.

mikołaj

Tez słyszałem o er-bud sporo dobrego, ale to były głównie opinie o ich usługach, a o pracy cisza, ktos cos wie?

oszukany

(usunięte przez administratora).z tego comi wiadomo wlasnych znajomych oszukal na ladna kase i jeszcze maja przez niego wiele problemow natury prawnej.NIE POLECAM .pan(usunięte przez administratora) nie ma pojecia o budowaniu,(usunięte przez administratora) nie wierzcie mu w zadne slowo.mieszka w ROGOZINIE ul.MAZOWIECKA14/2(usunięte przez administratora) PLOCK 2 CHANDLUJE EKOGROSZKIEM TANIO.NIE POLECAM PLOCISZ A TOWARU NIE WIDZISZ.KRADNIE PRACOWNIKO JAK I INWESTOROW WSPOLPRACA Z(usunięte przez administratora)TO BANKROCTWO

!!

Niestety nie zgodzę się z poprzednimi opiniami... firma Erbud jest nie wypłacalna a z ludzi robi się po prostu naiwnych Debili sądzę że te wcześniejsze pochlebne opinie napisali sami jej właściciele !!!

tu chodzi o ludzi

mlody

firma er-bud (usunięte przez administratora) jest dobrym wykonawco i pracodawcą sporo robiłem dla pana(usunięte przez administratora) i wypłaca wszystko z drobnymi przesunięciami ale trzeba byc fachowcem a nie siedzieć na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i walić godziny przerobiona robota i jest każdy zadowolony a nie jak nie ktuży pracowali u niego przyszedł pokrzątał sie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pogrzebał i chciał kasę za trzy dni wyleciał i chciał kasę za co za stanie i sranie to dopiero fachowcy

bryla

jestem zadowolony z płatności pana (usunięte przez administratora) jest w terminie a czasem lekkie przesunięcia porostu trzeba być fachowcem

JESTEŚCIE WSPANIAŁYMI FACHOWCAMI BO NAWET KLEJU UROBIĆ NIE UMIECIE WIĘC ZA CO ZA DARMO DWA DNI I PO ROBOCIE

Kowalewski P

(usunięte przez administratora)to Ciebie nie było stać do przyjechania do biura więc to ja musiałem przyjechać do Ciebie !!!

kioloip

ER-BUD(usunięte przez administratora) nie wypłacalni ludzie jak ich można nazwać lódzmi to pod gatunki ludzkie w szczególności (usunięte przez administratora)biuro to panorama znaczy na parkingu na nic więcej ich nie stać

kioloip

ER-BUD(usunięte przez administratora) nie wypłacalni ludzie jak ich można nazwać lódzmi to pod gatunki ludzkie w szczególności (usunięte przez administratora) znana ekipa krzak ich biuro to panorama znaczy na parkingu na nic więcej ich nie stać

loki29

Nie placi nie zna sie na rodocie jego pomysly sa jak by pierwszy raz robili w budowlamce omijac szerokim lukiem potracil mi za takie bzdury ze szkoda pisac a kasa na 3 raty jeszcze nie dal calosci bo sie zwinol (usunięte przez administratora)

czrny

daj nr tel to dam adres do tej szmaty nie dostalem kasy za robote [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszust trzeba sie zebrac ekipa i go odwiedzic

Oszuści!!!!

Jaki jest adres zamieszkania w tym Rogozinie???

Luky

Również podlączam się pod prośbę o wskazanie miejsca przebywania (usunięte przez administratora)

hb

Bardzo proszę o informację gdzie dokładnie mieszka w Rogozinie (usunięte przez administratora)

hb

zaserr

ER-BUD (usunięte przez administratora) jak wyzej wspomniane jest to firma krzak (usunięte przez administratora) i naciaga potraca pieniadze za wszystko nie długo przed biurem przy ul. Jachowicza 38/200b beda długie kolejki badz w domu na Rogozinie tam gdzie zamieszkuje wyzej wymieniony.Zamiast numeru kotaktowego powinienem podac numer konta na które powinnien przelac zaległe pieniądze za prace w tej firmie

zaserr

ER-BUD(usunięte przez administratora) jak wyzej wspomniane jest to firma krzak(usunięte przez administratora)i i naciaga potraca pieniadze za wszystko nie długo przed biurem przy ul. Jachowicza 38/200b beda długie kolejki badz w domu na Rogozinie tam gdzie zamieszkuje wyzej wymieniony.Zamiast numeru kotaktowego powinienem podac numer konta na które powinnien przelac zaległe pieniądze za prace w tej firmie

zlodziejeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie pracujcie u tej qurwy tyralem u niego ponad miesiac i dostalem 800zl przywozili stare narzedzia zniszczone nie nadajace sie do pracy a pozniej wkrecal ze byly nowe i za nie odcinal kase.Pan(usunięte przez administratora)to tak zwana firma krzak.Nie dajcie sie wrobic w jego obietnice bo nic z tego nie bedziecie mieli.Nie ma pojecia o pracy do wstawienia pieca chcial kuc strop.Ale mial pomysly to normalnie szok

Oszukany 2

Zgadzam się z osobą która napisała tą opinię. (usunięte przez administratora). Wykorzystuje ludzi, nie wypłaca wynagrodzenia. Obcina na wszystkim co może. Ludzie nie dajcie się nabrać na tą firmę. Osoby które chcą skorzystać z jego usług naprawdę mocno się zastanówcie. Lepiej weźcie inną ekipę jeśli chcecie uniknąć szkód . Człowiek nie znający się na robocie.

oszukany

Nie polecam pracy u Pana (usunięte przez administratora)! Człowiek nie nadaje sie do zycia w społeczeństwie!! Jest to jeden wielki oszust ! Po tygodniu harowania u niego nie zobaczyłem ani złotówki !! Każe zabierać rzeczy i nastepnego dnia stawic sie w biurze a te smieszne biuro zamkniete !! nie dajcie sie (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Er-Bud Kowalewski - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Er-Bud Kowalewski