Opinie o Camaieu w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Camaieu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Camaieu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Camaieu w Kraków

Ania Nowy wpis

A można podpiąć rodzine do pakietu medycznego?

Ola Nowy wpis

Darmowa opieka medyczna dla pracowników, zniżki pracownicze, dopłaty do bene-fitów. Bony dwa razy do roku. i super fajna atmosfera w ekipach. To plusy. Minusy bardzo dużo pracy, pojedyncze zmiany.

finisterrae

W Cam. pracowało mi się bardzo dobrze. Lubię styl tej marki i podoba mi się ich strategia marketingowa. Praca była ciekawa, bo do moich obowiązków należało czynne doradzanie klientkom. To była duża satysfakcja, jak znalazłam coś specjalnie dopasowane do gustu i potrzeb klientki i ona to później kupowała. Kasa - jak na tego typu sklep w porządku. Jak się starasz, to spokojnie pójdziesz dalej po szczeblach kariery. Zrezygnowałam, bo dostałam lepszą ofertę, ale i tak do dzis tam zostawiam najwięcej kasy z wypłaty. :)

Kama Nowy wpis
@finisterrae

Moja ocena jest negatywna. Płaca słaba, jak na ilość wykonywanych obowiązków. Przede wszystkim to praca fizyczna, ciągły wysiłek fizyczny plus dużo stresu związanego z wynikami. Przez to na sklepie często panowała spieta atmosfera. Pracujesz na pół etatu robisz w rzeczywistości 3/4. Dzień wcześniej informują Cię o zmianach w jutrzejszej zmianie. Kierownik z góry sugeruje, że nie wolno brać l4. Paranoja. Mobbing ze strony pracodawcy, typu robienie sobie codziennie rano zdjęć na zmianie, żeby dyrektor reg. widział że mamy makijaż, obowiązkowo czerwone usta i czarny outfit. Zero dodatkowych zniżek na czarne ciuchy. Przez święta chodzisz w tzw stylu ville czyli na elegancko. Kolejny absurd to przymus naklejania sobie tatuażu na twarz podczas black friday. Nie polecam. Praca tam siada na psychikę. Jeśli pracujesz tam na stanowisku sprzedawcy to jesteś traktowany jak niewolnik.

Zostaw merytoryczną opinię o Camaieu - Kraków

Camaieu