Opinie o LAGDIW Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LAGDIW Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LAGDIW Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAGDIW Sp. z o.o. w Wrocław

anonymous Nowy wpis

Hudzik - odezwij się - czekam

Janusz Nowy wpis

Bardzo dziwią mnie te opinie. Firma ma opinię dobrego pracodawcy i coś mi nie pasuje!!

Casse-toi, pauv' con ! Nowy wpis
@Janusz

I będą Cię dziwić, dopóki z robisz z Piotrkiem interesy. Zarabiasz, to się dziwisz. Tobie pasuje, a ludzie muszą się "nachodzić". Odradzam.

Serhij

Nie polecam szkoda nerwów i straconego czasu Wypłata zawsze spóźniona źle policzona. Co miesiąc muszę pilnować swoich godzin bo oszukują na wszystkim brak słów obiecują ze bedzie lepiej a jest coraz gorzej. Podobno niedługo znikną z rynku wiec nie warto ryzykować

Casse-toi, pauv' con ! Nowy wpis
@Serhij

Prawda. Jako były pracownik tej firmy potwierdzam to, co napisał Serhij

Casse-toi, pauv' con !

Odradzam. Moja praca w firmie Lagdiw trwała 7 miesięcy. Pierwsze dwa miesiące "na czarno": umowę przygotujemy na jutro, tak już już podpisujemy umowę, pan X już jedzie, z umową, tak tak. Dwa miesiące bez umowy. Zgubiły mnie młodzieńcze ideały i naiwność. Wiara czyni cuda, po 2 miesiącach oczekiwania JEST: umowa, o pracę, na czas określony (do końca roku, czyli 5 miesięcy - nie 7, bo jak wytłumaczą się ZUS i skarbówce, że płacili pracownikowi "pod stołem"?) Problemy z wypłatami - nawet do 2 tygodni. Bez znaczenia, czy umowa między mną a firmą była zawarta czy nie - spóźnienia z wypłatą wynagrodzenia oficjalnego i "pod stołem" sięgały 2 tygodni. "Firma jeszcze na siebie nie zarabia" - argument pani, która ma udziały w firmie Lagdiw. A ja mam rachunki do opłacenia. Unikajcie. Przestrzegam.

Magazynier

Rekrutacja jak wszędzie, szukają osób wiedzących czego chcą, takich które faktycznie będą pracować, a nie zrezygnują po tygodniu... Wymagana książeczka - są w stanie poczekać żeby ktoś zdążył wyrobić - tak było u mnie.

standardowe pytania: poprzednia praca, dlaczego tutaj, jakie oczekiwania finansowe, praca stała czy dorywcza, plany na przyszłość

Andri

Ta Firma nie jest poważna traktują pracownika jak śmiecia nie liczą się z niczym. Wieczne problemy z wypłatą trzeba chodzić do biura i się prosić o wszystko. Nie ma z kim rozmawiać każdy zwala na każdego żenada.

Mateusz

zatrudniomy jestem od 2miesięcy. Jak narazie bez problemowo

Były Monter

Dokładnie tak jak piszecie! To nie ma być kolejny negatywny komentarz ale niestety większość złych opinii o pracy w Belgii i Holandii to prawda.

Timmy

Uczciwie, kto chce niech próbuje. Ale z doświadczenia odradzam.

ali

odradzam... o zaliczki trzeba bylo sie prosic kasa nigdy na czas nie byla ladnie to tylko potrafia opowiadac a jak byla mowa o zaliczkach to prezes michal wysylal do prezesa piotra a ten tel nie odbieral nigdy ... zupelnie nie powazna firma ... co do noclegow to porazka rowniez ciagle przeprowadzki .. firma nie ma kasy to widac, nie dajcie sie nabrac ... a te pozytywne opinie to widze ze pisza panie w biurze pozdrawiam :)

.,.

Witam,a czy jest ktoś z Belgii lub Hollandii kto pracował na rusztowaniach w tamtym roku? Mam pytanko czy rozliczyli się z kasy ? Czy wyplacili wszystko?

Monter

Uważajcie na te ""FIRME"" jeśli mozna to tak nazwać .....bylem tam monterem rusztowan....zaliczek prawie nie bylo wrecz trzeba bylo sie prosić....wypłaty tydzien pużniej z różnych kont w polsce jakby z różnych firm..... oszukują na godzinach, dojazdy do pracy po 150 kilometrów,sen 3-4 godziny dziennie, codziennie spi sie w innych mieszkaniach jak już coś znajdą to na max 4 dni..... uważajcie na tego całego prezesa Michała jak i tego Dżona i Henka,oraz innych w Rotterdamie ...nie wierzcie w to co wam sekretarka naobiecuje bo ona sama nie wie o co chodzi z pamięci mówi jak wierszem tylko żeby tam wyjechać....pozdrawiam

Janek

pracodawca godny polecenia, pracowałem w innych agencjach i muszę przyznać, że w końcu miejsce w którym wypłata jest na czas

@Janek

racja nie wiem jak u innych ale u mnie z wypłatą się nie spóźnili nigdy mogę powiedzieć, że w sumie jestem z pracy zadowolony

@Adam

Hej, to chyba jesteś "wyjątkiem" bo wszyscy którzy pracowali dla tej "agencji" i znam ich osobiście to mieli na okrągło problemy i nie terminowo wypłaty.

ja wyjechałem i pracuje od 2 miesięcy jest ok

Edek
@Marek

gdzie wyjechałeś? jak warunki? warto?

@Edek

Holandia. Jak chcesz pracować i robisz nadgodziny to można sporo zarobić

...

polecam polecam !

Marcel

Nie mogę powiedzieć ze praca w tej firmie była najgorsza, ale była tylko ok. Wyplata przeważnie nie było problemu a na miejscu prawie nigdy nie brakowało pracy. Jeśli chodzi o Belgie to jednak dużo bardziej polecam inne firmy - ja osobiście pracuje z Weegree, zdecydowanie lepsze warunki.

ODWAŻNY

No cóż LAGDIW ,wyjazd natychmiast,umowy,he,tylko na 100 brutto. Fenomenalne jest to że przez okres paru dni ,codziennie mieszkaliśmy po innych hotelach team 4 osoby,-2 pokoje 2 os. Praca w Belgii na rusztowaniach,zero badan wysokościowych-super.Biuro znajdowało się w Rotterdamie,dużo by opowiadał na temat tego biura.Po jakimś czasie kwaterunek w domkach nad morzem,lecz bez pralki i tylko 100-150 km na adres budowy-1,5 godz. a powrót 2,5 godz.pestka. Tankowanie za nasza kase aut-pestka.Dla naszego koordynatora najlepszym pomysłem było wynajęcie dla nas- 2 drużyny po 4 os domku na wsi ale w pełni w media,zero sklepu i totalne odludzie. W sumie praca niezła,lecz brak logistyki i organizacji firmy,ciągłe tel i prośby skutkowały ku realizacji spełnienia naszych próśb. Kasa szła 2-3 dni. Dla mnie niezła przygoda,lecz tylko jednorazowa,spotkanie z tymi samymi ludźmi,w firmie niemożliwe. Polecam dla odważnych... ODWAŻNY

Wojtas

Spoko firma, niedługo z nimi rozpoczynam znów współpracę...!!

mr.T

Stanowczo odradzam firmę Lagdiw. Jessica to wielce nie doinformowana pani do spraw rekrutacji,wysyła do pracy za granicę nie wiedząc na jakich maszynach będzie się robiło, no i co będzie się robiło. 1000 kilometrów od kraju i człowieka stress z nerwami zżera bo nikt nic nie wie . Już kiedyś to przechodziłem i wieżcie mi lub nie,katastrofa na pustyni,a ty zdany na siebie,bo okazuje się że nikt ci nie pomoże. Polecam omijac szerokim łukiem jak smród,tą firmę z duby wziętą i ta panią,recytujacą warunki pracy na pamięć w kółko Bartek i każdemu to samo.

Krystyna

Firma godna polecenia. Wypłata w terminie. Praca bez żadnych problemów.

Zofia

Pracodawca godny polecenia. Pieniądze na czas. Wywiązują się z podpisanej umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o LAGDIW Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LAGDIW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LAGDIW Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LAGDIW Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Dąbrówki 8IV lok. 14
    57-300 Wrocław