Restauracja Belle Epoque

Kalisz

Opinie o Restauracja Belle Epoque

aleks
użytkownik zarejestrowany

podajesz zarobki netto czy brutto @kowal?? a jak z umową o pracę czy można na nią liczyć w tej firmie ??

marta
użytkownik zarejestrowany

Zaintrygował mnie jeden z wpisów powyżej, to zapytam czy bardzo zwracają uwagę na prezencję kiedy zatrudniają kelnerkę? Bo ja mam tu i ówdzie, nie uważam się za ładną, ale zawsze znam dobrze menu, umiem przenieść nawet kilka kompletów naczyń na raz, jestem miła i zawsze dobrze odbierają mnie klienci. Czy wygląd jest naprawdę taki ważny?

użytkownik zarejestrowany

Lepiej uciekaj Ola gdzie pieprz rośnie!

Richi

Bywamy od czasu do czasu w Kaliszu,tym razem glodni odwiedzilismy ta restauracje. Bylismy z pieskiem,ale nie bylo z tym zadnego problemu. Zamowilismy pizze; nie czekalismy zbyt dlugo(dobra muzyka w tle),pizza byla ok,bardzo ladnie podana,kelnerka mila. Jestesmy zadowoleni.

damian
użytkownik zarejestrowany

To klienci w Belle Epoque tak bardzo tipują, że da się na napiwkach dorobić, napiwki dzielicie na całą ekipę, także kuchnię?

cygan
użytkownik zarejestrowany

z jednej strony wiadomo, że 5 na godzine to niewiele, ale w końcu dorobić można zawsze na tych napiwkach

anka

nadgodziny liczone jak zwykłe godziny ...;)zdaniem szefowej to trzeba sie cieszyć ze ma się pracę... w końcu takie kokosy tam się zarabia, śmiech na sali co tam się dzieje.

pracownica

jedna wielka porażka, nie polecam...

DJ

jedna zasadnicza sprawa !!!! Nie chcesz tam pracowac to nie pracuj !!!!!!!

zszokowana

szefowa na umówione spotkanie spóźniona i jeszcze karze czekać na siebie, rozmowa o prace sięga dna, jakieś gadanie o 3dniowym DARMOWYM szkoleniu, odbieranie telefonów podczas rozmowy- to świadczy jedynie o kulturze osobistej tejże szefowej. Od razu mi się nasunęła myśl \"to jak wygląda praca u tej pani\" ale komentarze tutaj mówią same za siebie jak widać...

szaffa

Praca w tym lokalu to ciągły stres, nadgodziny, zabieranie napikwow i znoszenie paranoicznych humorow [usunięte przez moderatora] . Stawka za godzinę pracy od kilku lat nie ulega zmianie 5 zł za h! Szczerze nie polecam

kacper

nadal nic się nie zmieniło... szkoda, bo to prowadzi na samo dno...

mark

GENERALNIE (jak to mowi sama [usunięte przez moderatora] ..). Nie potrafi uszanować pracowników ani powszechnych zasad panujacych w gastronomii, ale jak widac po 'tlumach' w lokalu karma na swiecie istnieje

klient

jeszcze niedawno za podaniem kawy czekalo sie gora 3 minuty... teraz za zebraniem zamówienia czeka sie czasem 30! pogratulowac zejscia na psy!

obserwator

Tak na marginesie, zważajac na dwojaką forme rachunkow ktore otrzymywalismy sadze ze pracodawce smialo stac na podwyzke z tych niemalych pewnie "oszczędności".

zdegustowana

niskie zarobki bo az 5 zl/h za ciezka prace,godziny konczenia pracy trudne do przewidzenia,wypłata grubo po terminie w dodatku oszukują!wypłacają mniej!bardzo dużo osób się tam przewija i mało kto wytrzymuje,niemiły personel i szefostwo,brak umowy,nie polecam!

Zostaw opinię o Restauracja Belle Epoque - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Belle Epoque