Opinie o Nieruchomości Dorota Rynowiecka i Partnerzy w Poznań

Anita

Jesteście pewni, że nie warto tu szukać pracy? Może to gorszy czas dla firmy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby w Nieruchomości Dorota Rynowiecka i Partnerzy otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Anita

Jesteście pewni, że nie warto tu szukać pracy? Może to gorszy czas dla firmy?

Ola
@Anita

"Gorszy czas" to tam jest wciąż.

Kori Nowy wpis
@Anita

Ten jest cały czas gorszy czas.

Piko Nowy wpis
@Ola

Dokładnie tak

Paulina

Często zdarzają się problemy z tą prowizją? Że ktoś "zapomina" o niej?

Monika
@Paulina

Cały czas, aż nie odejdziesz i nie pójdziesz do uczciwej firmy.

Krzysztof
@Monika

Czy aktualnie również są jakieś niejasności związane z uzyskaniem prowizji za pracę w tej firmie? Brzmi to nieco niepokojąco, dlatego chciałem to zweryfikować.

Kori Nowy wpis
@Krzysztof

Nie ma ścieżki.

Jak wygląda ścieżka awansu w Nieruchomości Dorota Rynowiecka i Partnerzy?

Bolo
@Pytanie

Ścieżka awnsu idzie przez podejrzenia o nieuczciwosc, dopatrywanie sie spisku , spóźnione wypłaty, zapomniane o prowizji.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gregor

Niestety dobre firmy mają swoich hejterów a konkurencji to na rękę!!

Pavlo

Brek!!!A wiesz co to CEIDG i KRS to zobacz. Ja -sprawdziłem są zgodne. Masz na www tej Firmy zawsze wszytko. Ty masz problem. To nie ten portal..Tutaj o pracy dla normalnych ludzi. Zadzwoń do właściciela też masz dane. Co Brek wymiękasz.No

Brek

Gdzie ta firma ma siedzibę???? Jak ktoś co rusz jest w innym miejscu , stronę firmy ciągle zmienia to o czym to świadczy??? Matactwo ???? Niestabilnośc ?????

Folow

Zgadzam się z tym opisem. Bezwzględna , i.............. Płać ludziom co trzeba , na cudzej krzywdzie sie bogacisz.

Daria

głowa mała jak się wzbogaciła -tyle kasy.....pewnie ma już wszystko w .....ale sobie to zapewniła . Kobieta ,Polska ...moja opinia zaje.... Miałam z nią kontakt niesamowity intelekt... Takie życie... Maj idź do sądu a nie smęcisz... Minus nie zatrudnia już .....byłam.A chciałoby się otrzeć o taką osobę nauczyć.Ja polecam choć nie zatrudnia..... Ci co piszą to jakieś bzdury...rok temu już też nie zatrudniaĺa ..bo się przypomniałam...wielka szkoda.

Pytający
@Daria

Czy ta opinia była pisana na trzeźwo?

Ola
@Daria

Piszesz jak po alkoholu. Otrzezwiej.

Pavlo

Tak (usunięte przez administratora)nie zatrudnia nowych...może ktoś z B2,musisz mieć coś już przerobione albo rekomendacja albo polecenie...

Była pracownica

Jak czytam wstawione tutaj opinie odnoszę wrażenie , że często ich autorem jest ta sama osoba , która robi sobie sztuczną opinię. Jedno nieopuszczające wrażenie to takie , że szefowa nie prowadzi spraw tylko walczy na polu bitwy. W swoim własnym opisie używa określenia ''Wojownik" , opinie zawierają formę '' walczyła o nasza sprawę'' itp..... Czy można być aż tak zagubionym? Wstyd.

Oszukany pracownik
@Była pracownica

Szkoda tylko, że w tej bitwie zapomina czasem wypłacić należne prowizje :/

Klientki cd.

A nie napisałam ,córki -rodzina bo wczoraj rozmawialiśmy mnie poprawiły.Nigdy Firma ani Pani Dorota kiedy pada pytanie że będziemy polecać,że zamieścimy swoje pozytywne opinie nie chciała ,,i jej słowa nie jest to jej potrzebne ,wystarcza jej nasza satysfakcja, a Klientow z polecrnia oczywiście zaprasza. Jak może być,pogubiony ktoś, kto prowadzi wchodzące w dziesiątki milionów zagadnienia. Ta ,była pracownica,jak się tutaj określa ma problemy sama z sobą.skoro tak kogoś śledzi .....jakie to już nie nasz problem.zMy życzymy ludziom dobrze bo to wraca. Musieliśmy się do tego odnieść. Dziękujemy i życzymy jak najlepiej Pani Dorocie . Wdzięczni jak wyżej za ciężką pracę i trud,ciermiężny znój-bo tak było. A mamy znajomych którzy znają Panią Dorotę i ich sprawy też im prowadziła i załatwiła.Ten świat, Nasz, jest mały. Kolejnä naszą też zgodziła się prowadzić i działać.

Ja wiem
@Klientki cd.

Pani Doroto, to się bardzo rzuca w oczy, że to Pani osobiście pisze pochwalne komentarze. Zdradza Panią styl pisania.

Klientki

Polecam wraz z rodziną-zdecydowanie. Została załatwiona i sprzedana nieruchomość wspomnę tylko że przez lata nikt nie mógł tego uczynić. A tacy wszyscy byli rzekomo zaangażowani/kancelarie Pełnomocnicy Duża sprawa trudna.Kolosalne trudności Jak czytam to z córkami to aż przykro ale wiem że Pani Dorota robi swoje i jej to nie intetesuje.Solidna,skupiona sprawna i niesamowicie silna transakcyjne. Nie spotkałyśmy nigdy nikogo kto dałby radę .Ona dała. To ta Polska cudowna zazdrość. Wszyscy dziękowali mało byliśmy w szoku przez długi czas. Wielki szacunek i podziękowania dla Pani Pani Doroto. Pozdrawiamy i gorące uściski. Wlaściciele/byli jednej z poznańskiejch kamienic/

Klient

Wiedza- , pod warunkiem że nie jest wykorzystywana w nieodpowiedni sposób.

Olga

Masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!

Malgorzata
@Olga

Jesteśmy ja i mój mężulek byłymi Klientami . Byliśmy i jesteśmy mega wdzięczni za pomoc i poprowadzenie naszej sprawy. Walczyła Pani Dorota o nas do końca . I wygrała . Jesteśmy w kontakcie. To jakieś bzdury co tutaj wypisują. Ogromna,wiedza i niesamowite umejętności. Ludzie zajmijcie się sobą......

Leo

Nie trzeba dużo pisać, jedno słowo wystarczy ____KATASTROFA.

Klient
@Leo

SUKCES FIRMY !!! Leo -...........skoro tak cie boli .To znaczy że nie dorastasz...no trudno musisz się pogodzić..nie każdy jest wielki.A ona tak.

Była pracownica
@Klient

Właścicielka, Pani Dorota, odpisująca na wpisy tutaj, sama mówi o sobie, że jest wielka :) Sugeruję omijać tę firmę z daleka - zarówno jako Klient, jak i jako pracownik (to szczególnie). Niewypłacanie wynagrodzeń, inwigilacja życia prywatnego, poniżanie pracowników to norma w relacjach pracowniczych w tej firmie.

Xxxx

Ciężko tu wpisać opinie , bo napisana nie przechodzi. Bawi mnie głupota poprzedniczki. Kto się tłumaczy ten się oskarża, napisz jeszcze jak długo dana pani odpoczywał i wszystko jasne. Na końcu tak dobrze wiesz kto pisze i jest przez kogo jest nasłna, a chcesz żeby się przedstawiła z imienia i nazwiska- śmieszne. Myslalaś jak to pisałaś?

Księgowa

Ksiegowa-przedstaw się z imienia i nazwiska. Firma i Firmy były pod moją opieką Pani Rynowieckiej. Nigdy nie była bezrobotna nie korzystała z takich świadczeń;przebywała za granicą wiele lat pracowała także odpoczywała. Już początek wpisu świadczy o tym kim jesteś i kto Cię podeslał i jak sama piszesz g...wiesz.

Jana

Firma Pani Rynowieckiej tak działa jak się reklamuje, zaslepiona przechwałkami nie widzi błędów na głównej stronie. Opisuje siebie -"gólwny"- może - "gówno"miało być? Ciekawe dlaczego taka dobra we wszystkim parę lat była bezrobotna.

Zostaw merytoryczną opinię o Nieruchomości Dorota Rynowiecka i Partnerzy - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nieruchomości Dorota Rynowiecka i Partnerzy