Cukiernia Perełka

Tarnowskie Góry

Opinie o Cukiernia Perełka

Bacia

Paranoik, pies na baby. Nawet na własnym sklepie potrafi podrywać be skutecznie Panie ze sklepu oczywiście bez wzajemności. Jestem tego przykładem. Z daleka od tego Pana.

daniel

Uwaga na tego pracodawcę człowiek jest nienormalny nie da się z nim współpracować w pracy jest agresywny nie ma szacunku do pracownika zdecydowanie nie polecam

MLECIK
@daniel 04.01.2016 20:19

Fajna praca ,tylko szybko idzie się wypalić -spędzam więcej czasu w pracy niż w domu-świątki ,piątki i niedziele nic nie zaplanujesz i nie masz czasu do bliskich .Po jakimś czasie mózg padnie nocna praca od 20 -tej do zwycięstwa ,a w piątki od 19-tej i też do zwycięstwa ,czyli trzeba wyprodukować towar ,wykończyć i wydać

MLECIK
@MLECIK 29.11.2017 10:26

Brak czasu na urlopy , niektórzy mają po 20-30 dni robocze do wybrania

Zostaw opinię o Cukiernia Perełka - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Perełka