Cukiernia Perełka

Tarnowskie Góry

Cukiernia Perełka
1 3

Opinie o Cukiernia Perełka

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Tarnowskie Góry

brak szacunku do pracowników, zero skrupulatności w dopełnieniu obowiązków pracodawcy. Brak jakiejkolwiek odwagi cywilnej - w sytuacjach spornych nieuchwytny. Wynagrodzenia nigdy na czas . Ludzi ma za nic. tak jak i klientów. Obiektywna ocena bardzo dobrego pracownika.

Zdruzgotana

Święta racja Damian

Damian

Nie polecam pracowalem po 200 300 godzin bez dnia wolnego bez umowy przez 2 lata Warzecha wiecznie z awantura wpadal i obcinal pensje .....z dala od tej firmy

Janusz

Co sądzicie o tym pracodawcy? Jest godny polecenia? Czy oprócz pensji podstawowej można liczyć na dodatkowe benefity od pracodawcy? Czy zaszły jakieś zmiany od ostatnich komentarzy?

Ela

Nie polecam pracy. Tak jak mowili pies na baby , nie ma szacunku do pracownika, obraża każdego nie wypłaca pieniędzy na czas. O własne pieniądze trzeba sie prosić i do tego bardzo czest lubi obcinac z wyplaty bez żadnego powodu. Najlepiej trzymać się z daleka od wszystkich perełek ,Marcina Warzechy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Cukiernia Perełka? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Stempień

Oszczędza na odzież dla pracowników .odciąga pieniądze z nadgodzin .pracując na nocki nie płaci dodatków nocnych na pasku wpisuje że pracujesz w dzień

Jak dziś przedstawia się sytuacja Cukiernia Perełka na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Tarnowskie Góry i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Bacia

Paranoik, pies na baby. Nawet na własnym sklepie potrafi podrywać be skutecznie Panie ze sklepu oczywiście bez wzajemności. Jestem tego przykładem. Z daleka od tego Pana.

daniel

Uwaga na tego pracodawcę człowiek jest nienormalny nie da się z nim współpracować w pracy jest agresywny nie ma szacunku do pracownika zdecydowanie nie polecam

MLECIK
@MLECIK 29.11.2017 10:26

Brak czasu na urlopy , niektórzy mają po 20-30 dni robocze do wybrania

Zostaw opinię o Cukiernia Perełka - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Perełka