Opinie o Centrum Certyfikacji EuroCert w Warszawa Puławska 474

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Certyfikacji EuroCert, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Certyfikacji EuroCert o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Certyfikacji EuroCert w Warszawa Puławska 474

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
MMG

Jestem pracownikiem, ale firmy partnerskiej. Od paru dni Eurocert ma problemy z komunikacją. Cóż, mamy inne źródła dochodów, więc możemy im podziękować za współpracę. Firma partnerska to nie ściereczka do podłogi

Alicja
@MMG

na czym polegają te problemy z komunikacją między Waszą firmą, a tą?

@Alicja

Eurocert zmienia oprogramowanie do wydawania podpisów, dotychczasowa aplikacja ma przestać działać, ma być uruchomiony specjalny dedykowany portal. 17 marca dostaliśmy maila, że będzie webinar w tej sprawie, z dokładnym szkoleniem. 31 marca w godzinach wieczornych dostałam maila, że webinar się odbył [linka do niego nie dostałam], nagranie i potrzebne materiały są dostępne tu i tu na platformie dla partnerów. Oczywiście trzeba się zarejestrować na tym nowym portalu - rejestruję się i co? Mam panel klienta, nie partnera/weryfikatora, a towarzystwo w Eurocert nabiera wody w usta i zaczyna mnie traktować nie jako weryfikatora, tylko jakąś durną panienkę, która sobie coś wymyśliła. Zero odpowiedzi na pytania, tylko wysyłanie materiałów po raz kolejny - znaczy rozmawiam z botem, ze ścianą, czy z debilami, którzy nie rozumieją słowa pisanego. Przed chwilą wysłałam im, że moja umowa jako weryfikatora zostaje zerwana w trybie natychmiastowym. Wersję papierową i wypowiedzenie umowy przez naszą firmę dostaną pocztą. Do widzenia bando pajaców.

@MMG

Co.XD Ale oni byli świadomi komu to robią czy teraz po wysłaniu zerwania umowy się skumali? Bo to właściwie tak wygląda jakby nie wiedzieli z kim mają do czynienia. Czyli do teraz przyjęli z pokorą to zerwanie i temat poszedł pod dywan czy jeszcze jakoś się dogadywaliście jednak?

@Barbara

Właśnie dziś odkryłam, że mimo przyjęcia do wiadomości, że rozwiązujemy umowę, ja mam dostęp do możliwości wystawiania certyfikatów. Może włączyli jak dostali pismo? (usunięte przez administratora)do kwadratu, bo dalej wygląda, jakby nie kumali o co chodzi - jakby istniała jakaś "alternatywna" wersja mojej osoby. W każdym razie wychodzi, że mało poważna firma.

@MMG

Usunęli mi w końcu możliwość wystawiania certyfikatów, mam tylko panel klienta. Tylko trzeba było napisać kolejnego mało przyjemnego maila. Ci ludzie najwyraźniej kumają tylko argument siły - pała przez łepetynę, rozumienie słowa pisanego nie jest ich mocną stroną. Cóż, po dotychczasowych doświadczeniach, jakoś nawet nie mam ochoty kupowania u nich podpisu...

@MMG

Ale skoro po jednym dniu się tak stało to oni może mieli problemy z panelem po prostu pod kątem informatycznym? No bo na to mi to wygląda innego wyjaśnienia raczej nie widzę. W sumie minął miesiąc i pewnie już po wszystkim, ale w razie czego jeszcze dopytam z ciekawości, jak tam sytuacja w Twoim przypadku się zakończyła? ;)

@MMG

Ta platforma służy do opiniowania pracodawców, a nie wylewania żali na kontrahentów.

@Kof

Ktoś nie ma pojęcia jak wygląda system sprzedaży w Eurocert. Że oprócz pracowników są również firmy partnerskie. No cóż, stracili jeden punkt sprzedaży przez swoje postępowanie.

@Barbara

Eurocert ma jeden punkt sprzedaży mniej na mapie Polski. :) Dlatego mogę napisać - jak chcesz pracować dla Eurocert jako firma partnerska dwa razy się zastanów. Nie oceniam jak traktują pracowników na umowie, oceniam jak traktują sprzedaż poprzez firmy partnerskiej - wyjątkowo negatywnie. Szkoda, że w ocenie nie można dać punktów ujemnych, po tym jak zostałam potraktowana.

@MMG

Firma partnerska odpowiada za swoich pracowników sama. EuroCert nie stanowi wobec niej pracodawcy, zatem GoWork to nie jest miejsce na takie opinie.

@Kof

To prawda, ale czy przypadkiem sama w sobie opinia nie pokazuje ogólnego stosunku firmy co do swojego otoczenia? Bo to też chyba może być istotne z perspektywy pracownika, żeby ten wiedział ewentualnie co firma robi i jakie są tego skutki?

@Kof

Sorry ale opowiadasz głupoty. Eurocert kontaktuje się również z pracownikami firmy partnerskiej, bo to nie firma partnerska wystawia certyfikat wg zlecenia Eurocert tylko konkretny pracownik. A z tym jak się przekonałam, jest różnie. Jak się traktuje pracownika firmy partnerskiej jak jakąś przygłupawą panienkę, która sobie coś wymyśliła, to się ma jeden punkt sprzedaży mniej. Najwyraźniej cię razi, że ktoś może mieć złe doświadczenia z firmą, którą wychwalasz pod niebiosa. Płacą za to?

@Barbara

Do kolesia najwyraźniej nie dociera, że jest jeszcze sieć sprzedaży poprzez punkty partnerskie. Jak będą źle traktować pracowników tych punktów, to za chwilę zostanie im tylko centrala w Warszawie i "Kof" będzie zasuwał na okrągły zegar, piejąc z zachwytu jaka to świetna firma :))

@Kof

Pracownik firmy partnerskiej tak samo ma dostęp do oprogramowania Eurocert do wystawiania podpisów i wysyła certyfikat do zatwierdzenia do Centrali. Więc o czym koleś piszesz? Przeczytaj o czym napisałam na początku, dopiero potem zabieraj głos. Dla mnie żałosne jest zachęcanie firm do współpracy przy sprzedaży, a potem traktowanie ich "per noga". Bez odbioru, bo szkoda mi klawiatury na pogawędki z botem.

@Kof

Przeczytaj sobie nagłówek. Na gowork mogą się również wypowiadać klienci. Zatkało kakao, płatny trolu?

Kof

Firma oferuje przyzwoite wynagrodzenie i dobre warunki pracy. Nie wiem, skąd opinia o dwóch dniach pracy na home office w miesiącu, ponieważ większość pracowników właściwie pracuje w regularnym modelu hybrydowym i nie stanowi żadnego problemu, żeby w taki sposób umówić się z przełożonym. Rzadko też ktokolwiek zostaje w pracy po godzinach. Można wybrać, czy pracuje się w g. 8-16 czy 9-17, to zależy od decyzji samego pracownika. Zespół obsługujący klientów jest zaangażowany i świetnie przeszkolony, więc sądzę, że także od tej strony firma jest postrzegana pozytywnie.

@Kof

@Kof chyba mówisz o innej firmie. Dwa dni pracy zdalne w miesiącu, bo prezes nie ma za zaufania nawet do pracowników, którzy pracują w EuroCert od kilku lat.

@Karol

Chyba Ty mówisz o innej firmie, bo ja właśnie odpisuję Ci z home office, na którym jestem w każdym TYGODNIU przez dwa dni.

Marta

Coś ktoś napisze mi o samochodach służbowych? Norma w 2015 roku, w 2022 chyba mogła się tylko rozwinąć tj, pójść w stronę wyższej klasy ;) Jest możliwość prywatnego użytku?

@Marta

Od wielu lat nic się w tym temacie nie zmieniło. Samochód służbowy ma prezes i jego prawa (właściwie lewa) ręka (usunięte przez administratora) Managerowie nie mogli się doprosić samochodów i finalnie odeszli z pracy.

@Karol

No ale jednak samochód to spory wydatek chyba, ilu tych managerów w sumie było, bo ciekawa jestem ile aut musieliby kolejnych ogarnąć? I tylko z powodu samochodu odeszli?

@Barbara

@Barbara jak pracowałem w EuroCert było dwóch managerów - od sieci partnerskiej i od sprzedaży/administracji. Ten pierwszy rozbudował sieć w 2 lata do 300 firm, które sprzedawały usługi - a samochodu i tak się nie doczekał. Drugi używał go tylko do jazdy do domu, bo spotkań handlowych nie robił. Handlowcy nie mieli samochodów do spotkań z klientami. Podejrzewam, że odejścia pracowników wynikają z niskiego wynagrodzenia (pracownicy z obsługi) i totalnego chaosu w zarządzaniu jakimkolwiek projektem (managerowie). W efekcie firma nie jest w stanie czegokolwiek zrobić dobrze co wywołuje niezadowolenie klientów.

Krystyna

Model home office lub hybrydowy jest w firmie praktykowany?

Anonim
@Krystyna

Nie ma szans, może 2 dni w mies.

Edyta
@Anonim

A od czego to zależy, że tylko dwa dni są na home office?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Certyfikacji EuroCert, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager - Serwis Pracy
GoWork.pl
(495 opinii)
logo firmy Projektant w Zespole Instalacji HVAC
Biuro projektów SANMED sp. z o. o.
(5 opinii)
(61 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Czesław
Kandydat

Rozmowa w najlepszej atmosferze jakiej kiedykolwiek byłem. Ale czy atmosfera jest taka w całej firmie?? Niby gonitwy sprzedażowej nie ma ale czy to tylko puste słowa?? Jak wygląda to z perspektywy aktualnych pracowników?? Aktualnie miałem tylko rozmowę telefoniczną z Panią. Czeka mnie spotkanie z Prezesem w przyszłym tygodniu.

Izabela
@Czesław

To drugie spotkanie już osobiście? To ostatni etap rekrutacji?

Mich
Kandydat

Po rozmowie rekrutacyjnej w siedzibie firmy, która przebiegła bardzo płynnie i w pozytywnej atmosferze, oraz ustaleniu wstępnych warunków współpracy dostałem informację że decyzje dostanę nawet tego samego dnia, a najpóźniej do końca przyszłego tygodnia(rozmowa odbywała się w piątek). Na tym kontakt się zakończył, nie usłyszałem żadnej decyzji i nikt się ze mną po rozmowie nie skontaktował, co okazuje duży brak szacunku do czyjegoś czasu.

maciek.kon

Trzeba ciężko pracować, ale firma rozwojowa i dobrze płacą oraz są samochody służbowe.

Leon

Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, stanowisko Auditor Wiodący. Mam niezbędne szkolenia, ale może uda mi się dowiedzieć czegoś więcej - czego mogę się spodziewać? Jak wygląda praca w tej firmie? Warto?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Certyfikacji EuroCert - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Centrum Certyfikacji EuroCert?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Certyfikacji EuroCert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Certyfikacji EuroCert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum Certyfikacji EuroCert