Happen House Sp. z o.o.

Opinie o Happen House Sp. z o.o.

Edyta

@Anonim - wspominasz, że pracodawca umożliwia rozwój swoih pracowników. To bardzo dobrze, takie zachowania naprawdę się ceni. Czy możesz dokładniej napisać, na czym to polega? Czy chodzi o organizowanie kursów/szkoleń? I co masz na myśli pisząc o problematycznych kwestiach urlopowych? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Anonim

Nie jest źle. Specyficzne miejsce, ale głośne. Na pewno nie dla osób ceniących sobie pracę w ciszy i spokoju oraz czas prywatny po pracy. Plusy: Wynagrodzenie płacone zawsze na czas Nienajgorsze zarobki Dużo wyzwań Możliwość rozwoju Dobra lokalizacja Minusy: Hałaśliwy dział handlowy Brak wynagrodzenia za nadgodziny Nienajlepsza organizacja pracy Problematyczne kwestie urlopowe

Łukasz Lech

Firma dla tych, którzy nie boją się wyzwań, przepracowałem 8 lat i nie żałuję:) pozdrawiam całą ekipę! Gosiu Ciebie najbardziej:):):):):))::) buziaki:):)):):) ll

Witam, prace w Happen polecam tylko tym, którzy są w stanie wyrzec sie swojego prywatnego czasu pracy. Od pracowanika oczekiwana jest pełna dyspozycyjność, czasami praca w weekend, standardem jest praca w nadgodzinach. Plusem jest dobre wynagrodzenie.

Zostaw opinię o Happen House Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Happen House Sp. z o.o.