Flexipool BV

Opinie o Flexipool BV

Aldona

Mam pytanie czy agencja daje zaliczki po przepracowaniu np dwóch tygodni pracy No i jestem ciekawa jakie jest ubezpieczenie czy ja pokrywam koszt cały jak to wygląda w praktyce Bo mam zamiar jechać do pracy jeśli minie Koran i będzie można bez stresu wyjść z domu Dzięki za wszelkie informacje Aldona

@Aldona

Zaliczka jest dawana jedna. produkcja szklarnie magazyny różne warunki

Asia

Czy jest obecnie jakąś praca ? Bo szukam czegoś na sezon Pozdrawiam Asia

igi
@Asia

Jeśli teraz się nie dostałaś to jeszcze maj i czerwiec biorą osoby do pracy (na ofertach pracy podają są to bieżące) i to nawet spore grupy, w kilka osób nowych na jedną firmę lub samej w sensie nowej lub i z kimś kto już jeździ na firmę na tą samą zmianę może się trafić, trzeba słuchać instrukcji (od koordynującego ich pracownika) telefonicznie przed jak i na miejscu jak i osób z którymi się pracuje, podpowiedzą, gdzie kto zabiera, grafik zawsze mają do wglądu i kontakty, informacja też jest co firma w której się będzie pracować zapewnia (robocze ubrania rękawiczki a nawet deser na pauzie czasami itd) od ciebie będzie zależeć czy szybko wejdziesz "w rytm pracy" w sensie kumaty i pracowity to możesz liczyć na powyżej czterysta tygodniowo sześć dni z nadgodzinami, że wszystkiego się rozliczą, co do miejsca zakwaterowania pytaj czy jest poduszka i kordła może nie być a w razie błędów rozliczeniówek to im zgłosić do biura, w święta które niebawem będą w niderlandi to wolne może być. Przepraszam za dopisanie innych szczegółów o których nie pytałaś, na miejscu jak będziesz i zaczniesz pracować to może kiedyś napiszesz coś czy lepiej czy jak to wygląda tego roku tego czasu, mniej zatrudniają, problemy na granicy kwaranntanny, prawdopodobnie przepuszczają jak pracodawca ogarnia ludzi w tym temacie zapewnia ustalone tymczasem warunki ale to w de, ja akurat tu byłam w 2018.

Zarobki fatalne,koordynatora jakby nie było, umowe dostałem po 2 miesiącach,warunki mieszkaniowe okej,ale płaci się za nie tyle,że spokojnie można by było wynająć za to mieszkanie.Można zarobić więcej w Polsce. (usunięte przez administratora) Dodatkowym minusem jest długi dojazd do pracy, jeśli masz na 8 rano do pracy to bus jest po ciebie o 6;20. Wraca się również bardzo długo przez co traci się cały dzień. (usunięte przez administratora)

Bolo

Jeżeli chcecie zarabiać około 5 euro na godzinę to jest to firma dla was. Koordynator ma wszystkich w (usunięte przez administratora) i nie odbiera telefonu. Obiecywano mi ponad 300 euro za tydzień a przy 38 godzinach zarobiłem 170 euro. (usunięte przez administratora)

Poszukuję pracy

Czy jest możliwość zatrudnienia przez tą agencje

Jedna z najgorszych agencji pracy, za hotel płaci się jak za apartament 100 euro tygodniowo a za dojazd do pracy 70. Wywożą do pracy daleko,nieraz po 2 godziny w jedną stronę.Przy 40 przepracowanych godzinach w tej firmie możesz liczyć na jakieś 200 euro po odtrąceniach. Jedyny plus to fajnie wyposażone pokoje,w których jest lodówka i łazienka. Reszta to po prostu żenada. Ludzie przyjeżdżają i uciekają po pierwszej wypłacie. Po prostu pracuje się na nich

Witam mam pytanie czy agencja pomaga w załatwić zakwaterowanie dojazdy do pracy ? No i co ważne jeśli by była pauza czy chwilowy brak pracy np jak teraz sytuacja Koran wirusa i zakłady stoją to czy jestem zmuszony płacić za hotel a jeśli tak czy jakoś pomaga ewentualnie dopłaca cześć za pracownika ? Dzięki za odpowiedź na moje pytanie pozdrawiam Tomek

Joanna

Witam mam pytanie czy są aktualnie propozycje pracy w flexipolu ? Pozdrawiam Joanna z PL

Witam Czy jedzie ktoś w ten weekend na sortowanie i pakowanie warzyw i owoców?

Rafcio
@Nowy

Siemka daj znać czy są godziny, bo chcemy jechać też do Venlo na sortowanie owoce borówka mango awokado

Kinga

Witam mam pytanie tak orientacyjnie ile można w Mc zarobić Wiadomo ze różne są pewnie zakłady czy szklarnie itp stawki mogą być różne Ale generalnie tak mi chodzi o sedno mojego pytania po opaceniu hotelu i np dojazdu do pracy ile zostaje do ręki € Myślę nad wyjazdem do pracy ? Dziękuje za odpowiedz pozdrawiam Kinga z Mielna

Dejavuuu
@Kinga

Witam , zarobki zależą od tego ile godzin będziesz pracowała jakie to będą zmiany , najlepiej opłaca się pracować na nocki :) . Myślę że średnio tygodniowo na rękę dostaniesz 250-350 euro

Witam Czy jedzie ktoś w ten weekend na sortowanie i pakowanie warzyw i owoców?

Mam pytanie czy agencja zapewnia hotel dojazdy do pracy Jesli tak jak wygląda to w kwestii finansowej place za to po wypłacie czy odcinają w trakcie za wykonywana pracę No i jeszcze co ważne pościel czy ciuchy obuwie do pracy jest zapewnione ?Dziękuję za odp pozdrawiam Ewa z Opola

Mam pytanie jakie ogólnie są warunki zamieszkania w hotelach pokoje 2 osobowe ? Czy agencja zapewnia transport do pracy bo w NL powinna zapewnić ?No i obecnie jaka stawkę oferuje za godz pracy Pozdrawiam Anna z Piły

A .Nowa

Witam wszystko niby ładnie fajnie tylko ze firma na początek biesze co robi to za hotel tydzień 90€ a raczej łóżko dużo bierze potem dojazdy 70€za tydzień busem to co zostaje jeszcze ubezpieczenie które nic nie daje Plus 35€ za obuwie Za 300euto to ja bym sobie mieszkał sam w wynajętym mieszkaniu mam auto dojazdy dużo taniej Gdzie tu logika robisz Mc i simieszne grosze zostają to w PŁ ma 6tys i jestem na miejscu nikt mi nie krzyczy tempo tempo Albo po 10godz pracy wracasz i czekasz bo jakiś nieogarniety kierowca busa rozwali muzę na maxa Mówisz mu ze to nie dyskoteka a on swoje i czekasz za nim bo na shell czekasz bo hod doga musi kupić albo energetyka Jak by nie mógł w sklepie i tak każdego dnia Jedzie i trawe pali udaje że fajki ma robione co magik z niego A jak na Anke z biura gada źle itd na reszte

@A .Nowa

Nikt Ci nie broni mieszkać prywatnie

Aaaa

Dzień dobry. Wybieram się w przyszłym tygodniu na Warzywa i Owoce w tej sytuacji jaka mamy teraz są godziny minimum 40? Czy raczej potrzebują ludzi żeby zarabiać tylko na domek? Dziękuję Pozdrawiam

Pablo

Witam w piatek wyjezdzam przez ta agencje jak to wyglada w praktyce ?

Pati

Czy ktoś wybiera się do Venlo w sobotę? Może ktoś z Was już tam pracuje i może powiedzieć coś o pracy na szklarniach ... Pozdrawiam

Grzegorz

Ja się wybieram na 24 lutego

Basia
@Pati

Mam pytanie jeśli nadal tam pracujesz czy mogła byś coś więcej powiedzieć o pracy

Andrzej Benduch

Witam mam pytanie mieszkam z dziewczyną na (usunięte przez administratora) na 190 na pokoju 035 i chciałem czy można prosić o większą szafkę na ciuchy bo nie mamy jak się do końca rozpakować z góry dziękuję

@Andrzej Benduch

Dzien dobry, w dniu jutrzejszym zglosi sie do Pana osoba z dzialu technicznego w celu rozwiazania problemu. W przyszlosci, aby przyspieszyc rozwiazanie sprawy, prosze kierowac zapytania na adres e-mail: kontakt@flexipool.nl , badz telefonicznie do dzialu technicznego : +31614752408. Pozdrawiam.

Tetunia
@Flexipool BV

Bronicie swój zakład a jest całkiem inaczej poniżać e pracowników a ze mną co zrobiliście pracowałam w 2014 roku półtora tygodnia nie przyszła liście mi jarografu przez 5 lat nie mogłam się rozliczyć z podatku aż urząd skarbowy wezwał mnie do rozliczenia po 5 latach jak się okazało to pracowałam niby u was od kwietnia do końca czerwca co jest nieprawdą bo po półtora tygodnia ja zjechałem do Polski macie wielki bałagan w biurze bo teraz muszę rozliczać się z 1279 € a ja tych pieniędzy nie otrzymałam bo ja otrzymałam tylko za półtora tygodnia więc pytam się grzecznie gdzie są pieniądze które niby pracowałam do czerwca kto je pobrał bo na moim koncie nie ma tych pieniędzy a muszę się rozliczyć z nich jesteście będą złodziei i (usunięte przez administratora) jak dzwonię do biura to nawet nie odbieracie albo rzucacie słuchawką żeby nie wyjaśnić tej sprawy i tak chwalicie się że wasza firma jest bardzo dobra nie polecam nikomu tej firmy wielki bałagan macie i nawet nie potraficie teraz wyjaśnić tej sprawy mojej bo ktoś wziął za mnie pieniądze a ja muszę teraz się rozliczać z tam tych pieniędzy których nie wzięłam

Lisek
@Tetunia

Nie do konca Tetunia mozna zrozumieć w czym jest problem? Blednego Jaarografu? Nie wyslania Jaaarografu? Czy braku kasy? Bardzo chaotyczny wpis... ;p

@Tetunia

Przykro nam ze jest Pani tak bardzo niezadowolona. Chcialabym podkreslic, ze za roczne rozliczenie z podatku jest odpowiedzialny sam pracownik, a nie pracodawca. Dodam rowniez, ze Jaaropgaven za kazdy rok sa wysylane do kazdego pracownika na adres e-mail zawsze pod koniec stycznia/poczatek lutego. W przypadku pytan dotyczacych niezgodnosci finansowych, o ktorych Pani wspomniala, prosze wyslac e-maila na: kontakt@flexipool.nl . Sprawdzimy to i dostanie Pani pisemna odpowiedz.

Nicole

Koordynator Jacek ma prośby ludzi w głębokim poważaniu. Bynajmniej moje miał.. No i te warunki.. Jak można dać ludziom pokoje 4 osobowe? Szanujmy się trochę.. Praca raz jest, raz nie ma.. Albo rób sobie człowieku 50h/tyg, a na następny tydz 20h... No i wspaniali kierowcy.. Jedna pancia się spóźnia 2h bo poszła sobie pazurki robić, inna włosy doczepiać, jeszcze ktos inny o człowieku zapomniał,, bo tylko Ty byłaś/eś z XX lokacji" Ludzie jesteście kierowcami. Macie swoje określone godziny pracy i trzeba się liczyć z tym, że dana grupa osób może skończyć pracę wcześniej bądź później, a swoje przyjemności załatwiajcie po pracy... Nikt was tam na siłę przecież nie trzyma. W każdej chwili możecie zrezygnować jeśli coś nie odpowiada, tak jak zrobi tam to ja :)

Tetunia

A ja jestem bardzo rozczarowana tą firmą ponieważ pracowałam półtora tygodnia i pobrałam pieniądze za półtora tygodnia a jak chciałam się rozliczyć z podatku to po pięciu latach przysłali mi dopiero jarograf i jak się okazało to ponoć pracowałam od kwietnia do końca czerwca co jest nieprawdą i ktoś pobierał za mnie przez te miesiące pieniądze a ja pracowałam tylko półtora tygodnia i zjechałem do Polski (usunięte przez administratora)

Pati

A jak z nadgodzinami w praktyce?

Lisek
@Pati

Zalezy od sezonu. Sa takie miesiące ze ciężko a sa takie ze możesz 60 godzin robic

@Lisek

Czy obecnie pracujesz przy pakowaniu lub innych pracach na owocach i warzywach? Jakie są warunki zakwaterowania w Niemczech? Dziękuję za odpowiedź..

Zostaw merytoryczną opinię o Flexipool BV - Venlo

• Jak się pracuje w Flexipool BV?

Zobacz opinie na temat firmy Flexipool BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexipool BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 15 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexipool BV?

Kandydaci do pracy w Flexipool BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexipool BV