Flexipool BV

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Flexipool BV

Ona19020

Witam czy ktoś jedzie na jutro do pakowania owoców I jak.warunki

Bardzo polecam. Da się zarobić.

Nowy

Jak wygląda teraz przyjazd do pracy? Jest wogole praca?

Aga

Młoda mam pytanie czy agencja pomaga w przejazdach z Polski do NL i spowrotem ? No i co ważne zapewnia nocleg i stała prace pozdrawiam Aga

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Poszukuję pracy

Pytania

Czy jest możliwość zatrudnienia przez tą agencje

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Aldona

Mam pytanie czy agencja daje zaliczki po przepracowaniu np dwóch tygodni pracy No i jestem ciekawa jakie jest ubezpieczenie czy ja pokrywam koszt cały jak to wygląda w praktyce Bo mam zamiar jechać do pracy jeśli minie Koran i będzie można bez stresu wyjść z domu Dzięki za wszelkie informacje Aldona

@Aldona

Zaliczka jest dawana jedna. produkcja szklarnie magazyny różne warunki

Asia

Czy jest obecnie jakąś praca ? Bo szukam czegoś na sezon Pozdrawiam Asia

igi
@Asia

Jeśli teraz się nie dostałaś to jeszcze maj i czerwiec biorą osoby do pracy (na ofertach pracy podają są to bieżące) i to nawet spore grupy, w kilka osób nowych na jedną firmę lub samej w sensie nowej lub i z kimś kto już jeździ na firmę na tą samą zmianę może się trafić, trzeba słuchać instrukcji (od koordynującego ich pracownika) telefonicznie przed jak i na miejscu jak i osób z którymi się pracuje, podpowiedzą, gdzie kto zabiera, grafik zawsze mają do wglądu i kontakty, informacja też jest co firma w której się będzie pracować zapewnia (robocze ubrania rękawiczki a nawet deser na pauzie czasami itd) od ciebie będzie zależeć czy szybko wejdziesz "w rytm pracy" w sensie kumaty i pracowity to możesz liczyć na powyżej czterysta tygodniowo sześć dni z nadgodzinami, że wszystkiego się rozliczą, co do miejsca zakwaterowania pytaj czy jest poduszka i kordła może nie być a w razie błędów rozliczeniówek to im zgłosić do biura, w święta które niebawem będą w niderlandi to wolne może być. Przepraszam za dopisanie innych szczegółów o których nie pytałaś, na miejscu jak będziesz i zaczniesz pracować to może kiedyś napiszesz coś czy lepiej czy jak to wygląda tego roku tego czasu, mniej zatrudniają, problemy na granicy kwaranntanny, prawdopodobnie przepuszczają jak pracodawca ogarnia ludzi w tym temacie zapewnia ustalone tymczasem warunki ale to w de, ja akurat tu byłam w 2018.

Anonim

Zarobki fatalne,koordynatora jakby nie było, umowe dostałem po 2 miesiącach,warunki mieszkaniowe okej,ale płaci się za nie tyle,że spokojnie można by było wynająć za to mieszkanie.Można zarobić więcej w Polsce. (usunięte przez administratora) Dodatkowym minusem jest długi dojazd do pracy, jeśli masz na 8 rano do pracy to bus jest po ciebie o 6;20. Wraca się również bardzo długo przez co traci się cały dzień. (usunięte przez administratora)

Bolo

Jeżeli chcecie zarabiać około 5 euro na godzinę to jest to firma dla was. Koordynator ma wszystkich w (usunięte przez administratora) i nie odbiera telefonu. Obiecywano mi ponad 300 euro za tydzień a przy 38 godzinach zarobiłem 170 euro. (usunięte przez administratora)

Jedna z najgorszych agencji pracy, za hotel płaci się jak za apartament 100 euro tygodniowo a za dojazd do pracy 70. Wywożą do pracy daleko,nieraz po 2 godziny w jedną stronę.Przy 40 przepracowanych godzinach w tej firmie możesz liczyć na jakieś 200 euro po odtrąceniach. Jedyny plus to fajnie wyposażone pokoje,w których jest lodówka i łazienka. Reszta to po prostu żenada. Ludzie przyjeżdżają i uciekają po pierwszej wypłacie. Po prostu pracuje się na nich

Tomek

Witam mam pytanie czy agencja pomaga w załatwić zakwaterowanie dojazdy do pracy ? No i co ważne jeśli by była pauza czy chwilowy brak pracy np jak teraz sytuacja Koran wirusa i zakłady stoją to czy jestem zmuszony płacić za hotel a jeśli tak czy jakoś pomaga ewentualnie dopłaca cześć za pracownika ? Dzięki za odpowiedź na moje pytanie pozdrawiam Tomek

Joanna

Witam mam pytanie czy są aktualnie propozycje pracy w flexipolu ? Pozdrawiam Joanna z PL

Nowy

Witam Czy jedzie ktoś w ten weekend na sortowanie i pakowanie warzyw i owoców?

Rafcio
@Nowy

Siemka daj znać czy są godziny, bo chcemy jechać też do Venlo na sortowanie owoce borówka mango awokado

Kinga

Witam mam pytanie tak orientacyjnie ile można w Mc zarobić Wiadomo ze różne są pewnie zakłady czy szklarnie itp stawki mogą być różne Ale generalnie tak mi chodzi o sedno mojego pytania po opaceniu hotelu i np dojazdu do pracy ile zostaje do ręki € Myślę nad wyjazdem do pracy ? Dziękuje za odpowiedz pozdrawiam Kinga z Mielna

Dejavuuu
@Kinga

Witam , zarobki zależą od tego ile godzin będziesz pracowała jakie to będą zmiany , najlepiej opłaca się pracować na nocki :) . Myślę że średnio tygodniowo na rękę dostaniesz 250-350 euro

Witam Czy jedzie ktoś w ten weekend na sortowanie i pakowanie warzyw i owoców?

Ewa

Mam pytanie czy agencja zapewnia hotel dojazdy do pracy Jesli tak jak wygląda to w kwestii finansowej place za to po wypłacie czy odcinają w trakcie za wykonywana pracę No i jeszcze co ważne pościel czy ciuchy obuwie do pracy jest zapewnione ?Dziękuję za odp pozdrawiam Ewa z Opola

Anna

Mam pytanie jakie ogólnie są warunki zamieszkania w hotelach pokoje 2 osobowe ? Czy agencja zapewnia transport do pracy bo w NL powinna zapewnić ?No i obecnie jaka stawkę oferuje za godz pracy Pozdrawiam Anna z Piły

A .Nowa

Witam wszystko niby ładnie fajnie tylko ze firma na początek biesze co robi to za hotel tydzień 90€ a raczej łóżko dużo bierze potem dojazdy 70€za tydzień busem to co zostaje jeszcze ubezpieczenie które nic nie daje Plus 35€ za obuwie Za 300euto to ja bym sobie mieszkał sam w wynajętym mieszkaniu mam auto dojazdy dużo taniej Gdzie tu logika robisz Mc i simieszne grosze zostają to w PŁ ma 6tys i jestem na miejscu nikt mi nie krzyczy tempo tempo Albo po 10godz pracy wracasz i czekasz bo jakiś nieogarniety kierowca busa rozwali muzę na maxa Mówisz mu ze to nie dyskoteka a on swoje i czekasz za nim bo na shell czekasz bo hod doga musi kupić albo energetyka Jak by nie mógł w sklepie i tak każdego dnia Jedzie i trawe pali udaje że fajki ma robione co magik z niego A jak na Anke z biura gada źle itd na reszte

Ja
@A .Nowa

Nikt Ci nie broni mieszkać prywatnie

Aaaa

Dzień dobry. Wybieram się w przyszłym tygodniu na Warzywa i Owoce w tej sytuacji jaka mamy teraz są godziny minimum 40? Czy raczej potrzebują ludzi żeby zarabiać tylko na domek? Dziękuję Pozdrawiam

Pablo

Witam w piatek wyjezdzam przez ta agencje jak to wyglada w praktyce ?

Pati

Czy ktoś wybiera się do Venlo w sobotę? Może ktoś z Was już tam pracuje i może powiedzieć coś o pracy na szklarniach ... Pozdrawiam

Grzegorz
@Pati

Ja się wybieram na 24 lutego

Basia
@Pati

Mam pytanie jeśli nadal tam pracujesz czy mogła byś coś więcej powiedzieć o pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Flexipool BV - Venlo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Flexipool BV?

Zobacz opinie na temat firmy Flexipool BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexipool BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 15 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexipool BV?

Kandydaci do pracy w Flexipool BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexipool BV
Przejdź do nowych opinii