Flexipool BV

Opinie o Flexipool BV

Kama Olkusz

Witam pracowalam przez tatel agencje pracy :(((( Jedna wielka pomylka Hotel w Dulken i warunki tragedia praca podobnie Scherpenhuzen Go Pack Kierowca busa oszolom po pracy co dzien na cpn jechal 30min ludzie czekali jak sobie kupi jakies smieszne jedzenie Godz jazdy w jedna strone Wiecznie nacpany podobnie Donat wielki kordynator :))))Nie wspomnę o pajacu ochroniarz Tomek żałosny chlopek tylko jeździł przy Weekendzie i patrzyl kto co robi zarywal do kazdej pustej lalski a ha ha Z loberich bral Rumunki i sie zabawial z nimi opowiadaly ze maja lepsza prace itd 5€na godz to dopiero byla kpina Do biura dzwonisz o co kolwiek to nikt nic nie wie ale jak nr sofi bylo trzeba zrobic i maja z tego kase po 500€od osoby to w chwilę ludzi zabrali na Velno po tygodniu większość i tak wrocila do Polski 360€ mc za materac od osoby w pokoju z 7ludzi potem 270€ dojazdy itd Bywalo ze godz nie bylo tyle by zaplacic za chore klimaty i ceny z kosmosu Jesli po ich pobraniu kasy cos zostalo byl wielki sukces Patrzysz na listę masz na 14:00 do pracy rano 4:50ktos wali ci do drzwi ? Kierowca jape krzyczy do roboty co jest ludzie w biegu sie ubieraja bo ktos sie pomylil i to wiecznie tak bylo Tylko problemy i nic wiecej

Ewa z Opola

@Iza zawsze ktos kogos zna nie mow ze nikt ciebie nie zna nie masz 100%pewnosci pewne jest to ze kazdy kiedys pojdzie do piachu W tych czasach nic nie jest pewne Sluchaj starszych pozdrowienia z Opola

Jack Stroong

Witam od kiedy to moderator dodaje @ itd jak zaczyna zdanie ? :) Nie ladnie @Ania czy tam @ Iza Bardziej sie postaraj bo te bajki nie są na czasie a ludzie myślą i nikt nie jest oszolomem by robic charytatywnie to nie jest dzien dziecka Pozdrawiam oziemble Poczytaj wcześniejsze opinie a nie ironiczne pytania zadajesz innym Kazdy co tam byl pracowal ma swoja godnosc i wiecej nie wróci szkoda czasu zdrowia i nie warto Tyle w temacie myślę ze w tym momencie temacik jest zamknięty wszystko jasne i przejrzyste Iza moja rada jesli masz pytania to niech będą konkretne bardziej ambitne bo ogolnie mizernie ci to wychodzi Udanego Weekendu życzę Jack :))))) ,Przemyśl to sobie na spokojnie tylko nie szalej bo zadyszki dostaniesz @ Iza Dawno tak sie nie usmialem jak z tych wpisow Izy beka ostra

Pakoo Rabanes

@Iza moze lepiej sama bys się zatrudnila w tej agencji pracy trafisz np do go packa w Eidhoven i wtedy dopiero mozemy miec jasność sytuacji a tak szkoda czasu na pisanie Zresztą w NL jest ostry wyzysk Polakow wystarczy wejść do sieci zobaczyc filmy jak traktowani sa rodacy itd Brak słów Jesli jestes moderatorem w co bardzo wątpię to gratuluję że nie bedziesz musiała jechać do pracy przez Flexipol

Poszukuję pracy

Czy jest możliwość zatrudnienia przez tą agencje

Maja

@Iza nie jestem Anią i nikt z Was nie może mnie znać, bo pracuję w Warszawie jako moderator forum gowork.pl. @TOMEK . Z Opola nie rozumiem Twojego wyśmiewania. Przeczytaj moje posty. One chcą tylko i wyłącznie pomagać użytkownikom w znalezieniu konkretnych treści o FLEXIPOOL.

Witam znowu Sylwek szuka naiwnych !!! Temat: PRACA W HOLANDII. SMIECHU WARTE :)))) 30-01-2018 23:11:23 Zajmuję się organizacją wyjazdów do pracy za granicę do Holandii. Praca u legalnego zarejestrowanego pracodawcy. Praca dla kobiet i mężczyzn oraz par przy pakowaniu owoców i warzyw. Wyjazd 03.lutego.2017 Wszelkie informacje pod Adres e-mail.: holandiapracasylwek@gmail.com. Nie dajcie się oszukać tylko za kursy zarabia i zostajesz pod hotelem warunki tragiczne malo godz w pracy oplaty kosmos po paru dniach albo tygodniu wracasz do kraju bez kasy :(((((( Tak dziala ten system zwykli ludzie tracą cwaniacy sie bogaca przykre ale prawdziwe Pozdrawiam Adam z konina Sylwka dobrze znam kierowcę traficadla niego jest wazny komplet ludzi w obie strony Odradzam stanowczo pracę przez tą agencje !!! Nie warto

Witajcie pracowalam w tej agencji pracy nie bylo za co wrocic do kraju TRAGEDIA !!!

Iza

Maja to jest ta cala Ania co znajomych wciska na lepsza fuchebi € tuli z tego siano

TOMEK . Z Opola

Maja bardzo smieszne twoje txt są winny się tlumaczy Maja moja rada nie pisz więcej tylko gucia szukaj mamy bekw z ciebieeeee ha ha ha Maja lata tu.i tam ha ha ha flexipolu dobrze gra :)

Maja

@Magda z Ilawy nie pracuję w agencji FLEXIPOOL, nie pracuję w biurze. Nie mam żadnego powiązania z ta firmą. Moje posty są bezstronne, bo nie miałam z tą pracą styczności a chce tylko dopytać o szczegóły, które wszystkich ciekawią a nie były dopowiedziane. W ten sposób pomagam innym użytkownikom. A pomoc jest moim zadaniem, bo jestem moderatorem forum GoWork.pl.

Danuta

Fakt totalna porażka :(((((((((( ,Nie bylo.za co wracac do ktaju do dzis nie dostalam kasy i solarisow za.pracę :(

Nostradamus

Uwaga uwaga uwaga nie warto zeto kasy tylko stres i szkoda czasu Nostradamus

Ewcia

Fima a raczej agencja niby pracy złożona przez polaczkow by wyzyskiwac innych Polaków co jadą za chlebem daleko od domu Na kazdym kroku wyzysk na maxa oszukuja ludzi nic nie zarobicie ledwo starcza na jedzenie Pobieraja sobie na początek za smieszny pokoj co jest wiecej osob jak powinno byc warunki mizerne Trzy toalety damsko meskie prawo dżungli pelno cpunow rumonow patologia Chore wymysly ubezpieczenie dojazdy itd W Holandii pracodawca ma obowiązek zapewnic dojazd do pracy pracownikom za to dostaje doplaty Wyrobienie nr sofi od jednej osoby agencja dostaje 500€ kosza kasę z naiwnnych rodakow Widzę ze pozew zbiorowy sie szykuję i bardzo dobrze czas skrócić wolno amerykanke i te przewalki Jakie to trzeba miec sumienie by tak ludzi okradac brak slow jedno wielkie dziadostwo Ostrzegam przed praca w tej agencji !!!

Magda z Ilawy

Wpisy osoby Maja to z biura dodaje ktos i mysli ze ludzie sa ciemni Nadszedł czas ze nikt za marne pare euro nie da sie robic w jajo Weźcie sie sami z biura za prace i do szcherpenhuizen go pack na pakowanie papryki czy ogory zobaczycie jak was tam beda traktowac liniowe Polki tempo.tempo i jedziemy dalej Totalna patologia co tam sie dzieje Tylko do tv to sie nadaje uwaga czy interwencja itp

Krystyna z Krakowa

Witam nie ma gorszej Agencji pracy w NL jak Flexipool P.Ania swoim daje lepsza prace i z tego ma jeszcze profity Pracowalam tam to wiem smieszne dwie umowy daja jeszcze z Conectiva dostalam drugą Nie warto tam pracowac robi się tylko na oplaty Zobaczcie filmy z you tube jak oszukuja Polalow w Holandii zanim ktos wyjedzie z mc na miesiąc większe przewalki idą Powodzenia życzę rodakom pozdrawiam i nie dajcie sie oszukac by.cwanicy waszym kosztem wygodnie sobie w Niemczech czy NL zyli typu Tomeczek Donat i reszta z tego bakaganu

MAJA

Hejka no faktycznie teraz i ja wiem ze jednak nie warto w tej firmie pracować za dużo jest osob w biurze po ukladach potem znajomych Ludzie jak przyjada do pracy musza liczyc tylko na siebie W innych Agencjach pracy w NL czy DE daja po, tygodniu pracy ludziom zaliczki 150€ nie ma z tymnim problemu Flexipol przerobisz mc i moze dopiero w 3 tygodniu dostaniesz jakies smieszne ochlapy po odliczeniu za wymysly Taniej wynająć mieszkanie mozna jak pokoj w opskurnym hoteliku i po 7 osob zero prywatnosci 360€od osoby to jak by zliczyc maja spore siano z 50osob na hotelu i.kazdego skasuja na 600€ to maja za co latac na Ibize itd Nie warto tu jechac !!!

ANDRZEJ IŁAWA

Witam wszystkich krótko w temacie parę słów To jakas farsa co piszą inni widzę nic sue nie zmienilo w tej Agencji pracy dalej oszukują rodaków Cwaniacy ale to kwestia tylko czasu jak zainteresują sie odpowiednie władzę i prokuratura co tam się dzieje Wyzysk na maxa robi sie na nich splaty tych aut w lizingu popocobrali Reno itp co ludzi do pracy wioza Hotele warunki tragiczne pelno Rumunów no i co Weekend wielki bodygaurd Tomeczek smieszny clopaczek przyjeżdżal po 3 puste lale z Rumuni by za free sobie itd Jak trzymales palec dobrze w 4 literach u kordynatorow to bywalo ze dali cie na lepszy zaklad do pracy Tylko ze ja nie jestem z tych ludzi by lizac komus duupeee nie cierpie protekcji Jechalem by zarobic tyle ze tam sie nie da Jedna wielka patologia cpanie w samochodach wioza cie do velno po nr Sofi kierowca zjarany i ogolnie cyrk na maksa Odradzam kazdemu jechac do pracy przez ta Agencje

Adam z Warszawy

Witam przez tel mówią jakie to stawki sa duzo godzin itd Na miejscu jest inaczej malo godz po mc pracy zostają smieszne pare euro Ludzie caly dzien na zupce amino jechali jednej bo nie mieli z czego zrobic zakupow Agencja pobierala sobie za lozko w mc 360€ +280 dojazdy od osoby i jakies smieszne wymysly ubezpieczenie 25€ klucz do pokoju 10€ buty 25€ Więc jak bylo malo godz a tak jest to robi sie tylko na oplaty bez sensu nie wspomnę o solarisach ile zarobilo.sie itd Jesli jechac do pracy to nie przez agencje pracy bo tylko żerują na ludziach Zamiast pomagac rodakom to jeszcze ich skubia przykre Duzo osob nie mialo za co wrocic do kraju siedzieli cale.dnie w.pokoju oplacac potem trzeba bylo za smieszny materac i po 6 osob w pokojach Nie warto jechac odradzam Adam

Hejka stanowczo odradzam tą firme !!! Nie warto Ewa z Konina

TOMEK

Znowu idze ogloszenie na 13stycznia wyjazd zbieranie pieczarek itp Sylwek kierowca szuka naiwnnych by zarobic sobie za kurs po co ma jechac na pusto 10osob skasuje po 300zl w jedna strone i sie smieje a.ze ludzie nie maja pracy potem i na powrót do domu kasy to ma w (usunięte przez administratora) Wazne ze on zarobi i Flexipol wykorzystać potrafi rodakow do dzis nie dostalem forsy za prace ani solarisow Brak słów Jeszcze te warunki w Dulken i ogolnie to jakies zarty w zakladzie karnym maja ludzie lepiej Biora tyle kasy za mc 360€ od osoby to bym mieszkanie wynajal za mniej i miał swoja prywatność Nie polecam nikomu tam jechac !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Flexipool BV - Venlo

• Jak się pracuje w Flexipool BV?

Zobacz opinie na temat firmy Flexipool BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexipool BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 15 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexipool BV?

Kandydaci do pracy w Flexipool BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexipool BV