SuperPharm

SuperPharm
3 1

Opinie o SuperPharm

stokrotka

Witam, pracowałam przez 4 miesiące. Na 3/4 etatu. Zwolniłam się, ponieważ nie dostałam etatu (nie dotrzymali obietnicy). Dyrektor w Lublinie w CH Felicity jest super. Co do pracy: monitoring - rzecz normalna. Przerwa na obiad 15-16 minut. Logowianie do systemu przez indywidualne karty srogo o pełnej godzinie, wylogowywanie na przerwe też jest. Pensja - minimalna. Umowa-zlecenie/o pracę Nagrody od sprzedaży-są Szkolenia - były non stop, przez co większość pracowników narzekało. Atmosfera w pracy-ok Zniżki dla pracowników - są Nie wolno rozmawiać, mieć komórki, a ni nic osobistego za ladą. Więc praca jak praca. Bywają i gorsze. Czułam się troche jak w obozie, ale tylko TROCHE. Pozdrawiam

Zostaw opinię o SuperPharm - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SuperPharm