BayWa Agro Polska Sp. z o.o.

Opinie o BayWa Agro Polska Sp. z o.o.

Kasiulek

a teraz jest takie ogłoszenie: Baywa Agro Polska Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się spółką z branży rolniczej, należącą do międzynarodowego koncernu Baywa AG z siedzibą w Monachium. Naszym celem jest umożliwić rolnikom korzystanie z najnowszych osiągnięć i rozwiązań w produkcji rolnej. Wierzymy, że sukces każdego przedsiębiorstwa zależy od zadowolenia i zaangażowania tworzących go osób. Stawiamy na stały rozwój oraz dobrą motywację każdego pracownika. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: Kierownik logistyki ....... Odpowiedzcie mi : o co chodzi ze poszukują kierownika ? Co się stało z poprzednim????

grzechu schet
@Kasiulek

Co się stało? I tak długo wytrzymal. Nie masz podstawowych narzędzi do pracy to nie da rady...a doświadczenie chlop mial...i jaja,@le to nie wystarczy. Z pustego to i salmonella nie naleje

Iha
@Kasiulek

Jest rotacja jak cholera.. Trzeba było zrobić miejsce dla znajomego to zwolnili :)

Ktos
@Iha

Napisz ile robiles obrotu ilu miales klientow.

Obserwator
@Kasiulek

Zastanawiał się ktoś nad tym : Kto robi takie wpisy na portalu?

Robert
@Obserwator

Mistrzowie agronomii i sprzedazy pewnie tylko bez wynikow w tej firmie.

Każdymi doświadczeniami z BayWa Agro Polska Sp. z o.o. możecie podzielić się z innymi użytkownikami na forum. Ktoś chętny?

Mick

Polecam, otwieraja oddzialy i rekrutuja. Trzeba pracowac i fajna kada na czas jest po kazdym miesiacu premia koszykowa, premia kwartalna za klientow. Nie polecam wszystkim ktorzy boja sie walki i trudow bo jest chwilami ciezko ale kasa i stabilizacja ok.

Alternatywa4

-10 MLN straty za 2017r - tak nie wytrzymujemy długo na polskim rynku.

he.he
@Alternatywa4

poradzą sobie. w końcu baywa to też mocny gracz w branży energetycznej. pewnie dlatego spora część kadry w baywa agro pl to specjaliści od sprzedaży bateryjek... ;)

Jose
@Alternatywa4

Sprawdz raport finansowy i wtedy soryguj nieprawdziwa wypowiedz

Ktos
@he.he

A w jakiej Ty jestes mocny branzy? Pochwal sie prosze otrzymasz rekomendacje.

Xyz

Baywa robi wspaniala robotę konkurencji :) kształci jej pracowników :) jeszcze trochę to dyrektorzy wyjadą w teren bo nie będzie komu i skończy się życie z tabelek i Excela :)

Jose
@Xyz

To dobrze swiadczy o firmie.

Hehe

Dobry zięć żonę raz teściową pięć :)

piotr

miło wspominam pracę w firmie, choć już nie pracuję to uważam, że poznałem bardzo fajnych i serdecznych ludzi.

Marck
@piotr

Piotrek nie kłam... Przecież dalej pracujesz.

nick

potwierdzam powyższe/poniższe... błąd

Kkk

Pójście tam to życiowy regres. Pod każdym katem

Kolega

W Polsce, w której nie było mieszczaństwa, nie było gospodarki wolnorynkowej, jest konsekwencją chłopskiej nędzy. Wartością była i jest rzecz materialna .Zarządzanie w tej firmie nie może być niemieckie i porównywanie nas do zachodnich kolegów jest śmieszne. Większość Polskich firm ma podobne standarty ponieważ jesteśmy narodem chłopskim

John

Baywa Polska z Baywa w de ma wspólne tylko logo nic więcej. Oni nic nie mają tutaj w Polsce :) biuro - wynajem - auta - leasing - magazyny - wynajmowane ... jeden dzień i firmy nie ma :) Towary na max rabacie są i tak droższe niż w pierwszym lepszym sklepie na wiosce. Z czegoś trzeba tych dyrektorów utrzymać. (1 dyrektor na 5 pracowników w terenie :). Jest nawet taki jeden na wschodzie co nic nie sprzedaje a robi tylko tabelki :) zresztą taka miał ksywkę w poprzedniej robocie ;) Majle to on pisał o 23 w niedziele żeby o nim nie zapomnieć. Wyobraźcie sobie dyrektora spoza branży, który jak obejmował to stanowisko to nie wiedział co to Roundup i to on oceniał ludzi;). Ogólnie żenada. Rotacja pracowników to średnio 30 % handlowców raz na pół roku a biora to nikt już nie wie. Najśmieszniejsze jest to że twoich potencjalnych klientów weryfikuje...monachium :) Jeszcze chcą numery ksiąg wieczystych od Polskich rolników..ciekawe po co ;) Ogólnie ostrzegam :) / Jako pracodawca ok jeśli chcesz stracić swoich klientów z którymi handlowałeś :) aaa zapomniałem.... masz zrobić 3 mln obrotu..ale po przelicznikach np 0,5 także musisz nahandlować 2-3 razy więcej niż normalnie :)

piotr

pracowałem krótko tzn o wiele krócej niz w innych firmach gdzie pracowałem 5 - 7 lat. ale zachciało mi sie lepszego chleba. Kasa fajna auto tez. w teren i pierwsza niespodzianka - ceny towarów.. nastepnie druga niespodzinaka - robienie zdjec gospodarstwom ..... paranoja. w koncu trzecia niespodzianka wnioski o limity kredytowe które sa w wiekszosci odrzucane bo klient ma kredyt na maszyny ziemie czy cokolwiek innego. a to ze płaci sumiennie za faktory od klikunastu lat? nie wazne. generalnie jest jest jeszcze kilka zarzutów mniej kłujących w oczy ale nie chce juz opisywac tej firmy bo na sama mysl robi mi sie niedobrze. zmarnowałem pół roku pracy dla nich gdzie handlowo cofnałem sie o kilka lat tracac klientów. Jak najdalej od tej firmy

Jacektromp

Dramatycznie wysokie ceny środków,nawozow. Po prostu brak narzędzi do pracy. Nie robisz planu, a cieżko robić przy takich warunkach - redukcja pensji i juz zarabiasz jak w normalnej firmie. Błędem zycia było pójście tam

hellen

Jak dlugo pracowaleś i na jakim stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o BayWa Agro Polska Sp. z o.o. - Brwinów

• Jak się pracuje w BayWa Agro Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BayWa Agro Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BayWa Agro Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BayWa Agro Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BayWa Agro Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BayWa Agro Polska Sp. z o.o.