Opinie o FRYZJER w Gnieżdżewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FRYZJER. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FRYZJER na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRYZJER w Gnieżdżewo

Magda Nowy wpis

Macie fryzjerów z Ukrainy ?

m ajs Nowy wpis

No warunki są dobre o tyle, że zarobki są bardzo fajne @amanda fryz. Myślę, że możesz spróbować jak to będzie wyglądać.

amanda fryz Nowy wpis

skoro tylko jest jeden fryzjer to pewnie mają dośc duży obrót, ale i pewnie jeśli chodzi o zatrudnienie to jest dość dużo chętnych na jedno miejsce - w sumie to ma monopol na ponad 1100 ludzi mieszkających we wsi. nieźle się ustawiła. ja nie jestem z gnieżdżewa ale mogęnawet jakieś 20 km dojeżdżać jak fajne warunki pracy będą

Kamon Nowy wpis

Z tego co zdążyłem się zorientować - bo niedługo przeprowadzam się w okolice Gnieżdżewa - znajduje się tam jeden Fryzjer, a raczej pani fryzjerka. Także konkurencji raczej nie ma tam żadnej, pytanie czy to oznacza, że na wizytę należy umawiać się miesiąc wcześniej, czy nie ma problemów z ustaleniem terminu?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w FRYZJER spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
romek

a jak sprawa wygląda odnośnie praktyk u nich? czy to jest tak, że można do nich iść na przyuczenie czy jak się chodzi do szkoły fryzjerskiej i potrzeba odbyć właśnie kilka godzn stażu to myślicie, że oni przyjmują normalnie czy nie za bardzo? czekam na wasze opinie, bo chce trafic do dobrego salonu.

rick

Hej, co tam słychac u Was w pracy? nie słyszeliście, by poszukiwali nowych osób do pracy, czy coś w tym stylu, bowiem jestem akurat na etapie szukania nowego miejsca, gdzie mógłbym świadczyć szeroko pojęte usługi fryzjerskie, ale widze, że dawno nikt nic w temacie nie napisał. Jest w ogóle szansa się do was dostać?

Norin

Pewnie zależy od indywidualnych potrzeb, ale mysle, że na podstawy Ci starczy i jeszcze zostanie.... Pytanie tylko, czy oni w ogóle rekrutują?

walo

ja w ogóle u tego "fryzjera" z płatnościami? to znaczy za pieniądze tu zarobione da się jakoś godnie żyć?

seba

@Arti, zobacz na miasto tematu, jeśli jesteś z Gnieżdżewa to nie powinieneś mieć takich wątpliwości.

Arti

a skąd wiesz Seba, o który chodzi..? może założyciel wątku by się wypowiedział, bo zamieszanie powstaje

seba

Chodzi zapewne o salon fryzjerski w miejscowości Gnieżdżewo, nie wiem ile tam salonów o nazwie fryzjer, ale chyba jeden.

ala

W ogóle o czym jest ten temat, bo fryzjer mi osobiście mało mówi, chociaż jestem fryzjerką, podajcie jakieś dane adresowa, z góry dzięki.

daddy

Hania, pewnie wysłac CV do fryzjera nigdy nie zaszkodzi, może akurat kogoś takiego jak Ty potrzebują.

Hania

Hej a nie orientujecie się, czy będąc uczennicą szkoły wieczorowego ja mam jakieś szanse na złapanie trochę doświadczenia w firmie.?

ja się zgadzam..:)chodzę regularnie i efekt jest widoczny:)bardzo polecam salon w gnieżdżewie(choć czasem trzeba swoje odsiedzieć ale warto)

nana

bardzo dobra i znająca się na rzeczy fryzjerka!gorąco polecam choć z reguły nie lubie eksperymentować z nowymi specjalistkami to do tej pani warto się udać chociaż raz jak chcesz mieć dobrze i fachowo zrobione wlosy!zadowolona klientka!

Jola

świetna stylistka:)polecam salon fryzjerski w gnieżdżewie

:)) - 2010-05-28 14:30:33 BRAWO!!! Nie ma jak samemu sobie Witam ma na imię Yulia.Od trzech lat mieszkam w Polsce.Miałam przyjemność poznać p.[usunięte przez administratora].To bardzo dobra i zdolna stylistka.Miałam okazje być w Złotych Tarasach na jej pokazie......coś fantastycznego. Osoba która tak źle napisała o p.Beacie to osoba która jej nie zna i nie korzystała z jej usług. Mam nadzieję że P.[usunięte przez administratora] jest nadal tak radosna jak ją pamiętam. pozdrawiam wszystkich którzy tera będą się starać obalić nagonkę na p.[usunięte przez administratora]

Agnieszka

Miałam okazję współpracować z Panią [usunięte przez administratora] podczas licznych pokazów i kolekcji. Jestem zachwycona jej niezwykłym talentem i profesjonalizmem. Zawsze uśmiechnięta!!! Stworzyła cudowne stylizacje fryzur za co bardzo dziękuję :) i polecam WSZYSTKIM!!!! Mam nadzieję pani [usunięte przez administratora], że jeszcze nie raz bedziemy mogły razem pracować. Życzę powodzenia!!! Agnieszka Iskierka (MissSpark.com)

[usunięte przez administratora] to świetna stylistka i mistrzyni grzebienia.. Współpracowałam z nią i mam nadzieję, że od czasu do czasu będzie zaglądać do nas na Śląsk i nie zapomni o swoich dawnych zadowolonych klientkach.. i współpracownikach.. ;-)))

Zostaw merytoryczną opinię o FRYZJER - Gnieżdżewo

FRYZJER