P.P.U. "Lenta-Pasmanteria" Sp. z o.o.

Łódź

P.P.U. "Lenta-Pasmanteria" Sp. z o.o.

Opinie o P.P.U. "Lenta-Pasmanteria" Sp. z o.o.

Bądź pierwszą osobą, która doda tutaj komentarz o P.P.U. "Lenta-Pasmanteria" Sp. z o.o.. Twój komentarz na temat tego pracodawcy może mieć wpływ na kariery i losy zawodowe wielu osób.

II
@admin 23.07.2016 16:53

Firma jest straszna. Kierownik produkcji do wszystkich odnosi się w bezczelny i poniżający sposób i na dodatek wyzyskuje pracowników dla przyjemności

Zostaw opinię o P.P.U. "Lenta-Pasmanteria" Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U. "Lenta-Pasmanteria" Sp. z o.o.