Carmen sp z.o.o

Szczecin

Opinie o Carmen sp z.o.o

Wiki

Narzekaniem z całą pewnością nie poprawicie atmosfery w firmie.

Lidia

@klara a jesteś pracownikiem czy klientem firmy? Każda opinia jest ważna z punktu widzenia potencjalnego pracownika, natomiast nieocenione będą rownież informacje na temat samych warunków zatrudnienia w firmie - rodzaju umowy, wysokości wynagrodzenia.

klara

Nie polecamy również, długie oczekiwania na towar - ponad miesiąc, żądają zaliczki przed realizacją i zamówieniem, które realizowane jest po dostawie czyli 1-2 miesiące. Brak profesjonalnego doradztwa - Pani Tatiana w negatywnym znaczeniu "wymiata", kobieta nie wie o czym mówi - nie zna towaru który oferują. Na pytanie czy te płytki, deski są łatwe w utrzymaniu - zawsze z uśmiechem na twarzy odpowie ŁATWE a później zdziwienie i rozpacz, bo zakupionego i położonego gresu nie można domyć.

klara

Al

JA jestem ciekawy bardzo mocno czy pokażą się obiecane ostatnio ogłoszenia, bo miały być jakieś nowe i ciekawe, ja bardzo bym chciał, aby coś takiego miało miejsce, wiadomo przecież, że oni naprawde dobrze płacą i warto się nimi zainteresować jakoś mocniej

inna

Każdy z was tak gada źle a ciekawa jestem jakbyście poszli do innej pracy to czy też takie głupoty byście gadali, wiadomo że nie wszędzie jest idealnie.

Bob

Nigdy nikomu nie polecę tej firmy. Oszukiwanie klientów, że towar będzie za 2-3 tygodznie z wiemy dobrze, że za dwa miesiące dopiero dostawca nas odblokuje przez długi.... Zwolnienia, zatrudnienia, zwolnienia i zła atmosfera. Ryba psuje się od głowy!!!

bigmilk

praca w tej firmie to był jeden wielki koszmar, nie dziwię się rotacji pracowników bo wytrzymać tam to chyba tylko z tabletkami uspokojającymi codziennie...

ciechu

ze mna sie rozliczyli co do grosza, zawsze na czas , miałem duzo szkoleń , nie bylo wcale tak zle ,

popieram w pewnym sensie. ogromna presja by zarabiać na firmę, PIENIĄDZE, UTARGI, ITP... niby normalne ale nie do aż takiego stopnia. wieczne "głupczenie", ze coś się robi, nawet jeżeli nie ma co bo nie ma ruch (brak ruchu to też nasza wina)- bo kierownik patrzy! a wiąże się to z wiecznym ostrzeganiem, że będą zwalniać- i jak tu stworzyć zdrową atmosferę

Nie polecam pracy nikomu w tej firmie. Obiecują złote góry a zwalniają bez powodu po 2 miesiącach pracy. Jedna wielka mafia rodzinna.........donosicielstwo i zakłamanie na każdym kroku!

były pracowik

Niestety ale nie polecam tej firmy!!!!!!! jest wywierana ciągła presja na handlowcach, liczy się tylko sprzedaż i nic więcej........jest ciągła rotacja pracowników. Pracownicy tej firmy, żyją w ciagłym stresie przed zwolnieniem.........Nie polecam, szkoda zdrowia.

Zostaw opinię o Carmen sp z.o.o - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carmen sp z.o.o