AproSoft Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zbigniew Klima

Kraków

Opinie o AproSoft Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zbigniew Klima

Lidia

http://www.aprosoft.pl/pl/kariera/oferty-pracy/ wchodząc pod wskazany link, znajdziecie aktualnie prowadzone rekrutacje, np. na stanowisko handlowca. Pracodawca w ogłoszeniu nie zamieścił warunków współpracy. Stąd prośba do Was o podanie ewentualnych warunków zatrudnienia, jakie mogą zostać zaproponowane przyszłemu pracownikowi na rozmowie kwalifikacyjnej.

dmk

@wero no wlasnie kazdy che przeciez jakies szczeogly znac

Ania

hhmm atmosfera dopisuje pracy... a dobrze w niej płacą go on? Szukam dobrze płatnej precy

Becia

a na jakich warunkach staż?

Becia

A czemu ta firma nie chce zatrudniać?? Nie ma szans na zatrudnienie u Was?? Proszę o info i jakie stanowiska od czasu do czasu są wolne, będę wdzięczna. Beata

Mietek

A znasz w tej okolicy co podałem wolne miejsca pracy , bardzo mi zależy. W sumie to szukam każdą prace...:( jak desperat:(

Mietek

czy ta firma szuka do pracy? szukam pracy w Krakowie lub okolice. Pilne - będę wdzięczny za odpowiedź.

Znawca@@@@@@

Proszę zadzwonić i sprawdzić( usunięte przez administratora )br /> Nie znam firmy a sam znalazłem, w poniedziałek sprawdzę czy szukają, takich pracowników.:)

Znawca@@@@@@

tak ma piszesz nazwe firmy i pokazuje się...:)

Znawca@@@@@@

tak ma piszesz nazwe firmy i pokazuje się...:)

Arek

a mam pytanie czy rekrutują w tej chwil. szukam pracy w Krakowie lub Wieliczka bedę wdzięczny.

Arek

Znawca@@@@

Kasa jest wypłacana na czas. :):):)

Nikita

Sądzę że tak wystarczy złożyć CV a bedziesz wiedział:):):_:_

Nikita

Tak na Przedstawiciela handlowego oferta jest na pracuj.pl:):):)

Marcin

Trzeba kontaktować się z firmą w sprawie pracy, Polecam :):):):)

Nikita

A gdzie można szukać ogłoszeń o pracę tej firmy? Dziękuje za odpowiedź z góry:)

Karolina

A czy ta firma prowadzi obecnie jakieś rekrutacje? Proszę o informacje.Dziękuje:):):)

Polecający

Polecam tego Pracodawcę. Atmosfera wspaniała, wręcz rodzinna. Czas pracy dopasowany do potrzeb, według uzgodnień. Świetne zarobki i możliwość awansu. Pakiet multisport oraz liczne szkolenia. Spotkania integracyjne. Bardzo ładna okolica. Szef dba o pracowników jak ojciec :)

Były Pracownik 2015

Ostatnio zakończyłem współpracę z tą firma z powodów prywatnych, a nie zawodowych, jak najbardziej polecam tam pracę ze względu na atmosferę, możliwości rozwoju zawodowego i wyrozumiałe kierownictwo. Nie trzeba być geniuszem, ale trzeba wiedzieć co jest co, za siedzenie nie płacą ;) Rzeczywiście w zimie mają problem z ogrzewaniem, ale była planowana zmiana lokalizacji.

ByłyPracownik

@miro polecam zatem tę firmę. Każdy, kto czuje, że zrobił w życiu coś złego, może tam odpokutować - atmosfera nadaje się do tego doskonale. Jednak jeśli chce się pokutować zimą, to polecam też kożuch, bo zima w tej firmie nie rozpieszcza, a na chorobowe się nie chodzi, bo w umowie jest zapis o niższej pensji w razie nieobecności chorobowej.

ByłyPracownik

@Tolek, nie idź tą drogą, jeśli masz inny wybór. Negatywne wpisy są stąd usuwane - wiedzą o tym byli i obecni pracownicy :(

Maciek

W tej firmie mają pracować sami geniusze wyłącznie. Innych nie zatrudniają . A czy to jest prawdą??????? czekam na odpowiedzi.

Tomasz

Praca miła, dobra atmosfera. Trzeba być dobrym - czyli wykonywać prace z pasją. Polecam jak najbardziej pracodawce.

znawca

Praca jak najbardziej OK. Wymagania duże, atmosfera w porządku. Polecam pracodawce.

Łukasz

Mało opinii o firmie Aprosoft Sp. zo.o. czy ktoś wie jak tam wygląda rekrutacja, zarobki, praca, atmosfera w pracy...itd... Ponieważ mało jest opinii o tej firmie. Proszę o informacje jeżeli posiadacie na temat tej firmy

gość

Polecam praca jak najbardziej OK. Duży pozytyw.

Zostaw opinię o AproSoft Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zbigniew Klima - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AproSoft Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zbigniew Klima