Amberstone Associates Sp. z o.o.

Opinie o Amberstone Associates Sp. z o.o.

Lidia

@wundi a przez pierwszy miesiąc podpisuje się umowę o staż? Czy to obowiązuje dla każdego stażysty w firmie, czy tylko dla wybranych osób? To bardzo ważna kwestia - szczególnie w okresie wakacyjnym, kiedy miesiąc stażu jest realny do zrealizowania dla wielu młodych ludzi.

wundi

No ale @roko w przypadku tej firmy staż jest płatny, pierwszy miesiąc może jeszcze nie , ale po miesiącu podpisują umowę zlecenie z Tobą i możesz normalnie zarabiać

Zostaw opinię o Amberstone Associates Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amberstone Associates Sp. z o.o.