Opinie o Luxiona Poland S.A w Jacentów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Luxiona Poland S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Luxiona Poland S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luxiona Poland S.A w Jacentów

Putek

Nie wiem kto został tam jeszcze ze starego składu który budował ta firmę ale myślę ze nikt i mówię wam ze naprawdę było nieźle i nie było żadnych dupolizow zarobki w tamtych czasach były bardzo dobre a imprezy po pracy i nawet w pracy super .Pozdrowienia dla Fidka Mirka Buliego Sylwka Suchego Mariusza Char-ego Dźwiga Arka Młodego

kirby

hej, i co odezwali się do Ciebie @olek z Aga Light ? i na jakie właściwie aplikowałeś stanowisko w tej firmie ? obecnie szukają konstruktora elektryka oraz technologa więc może na jedno z tych? też interesuje mnie praca tutaj i pytam, bo ciekawi mnie co zastałeś u nich na rozmowie kwalifikacyjnej ...

hhh

no i do mnie właśnie dzwonili już nawet, chyba się do nich przejde na rozmowe

pan i władca

macie tam w luxionie jakies nowe miejsca pracy mozna o cos sie starac w biurach

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Luxiona Poland S.A na stanowisko Księgowy/Księgowa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
michał

Ile kapusty można tu zarobić? Słyszałem że tu zarabia się w kapuście więc w ten sposób pytam. Będę wdzięczny za informacje. Mam 3 fakultety znam pięć języków mam 10 lat doświadczenia i doktorat.

kolo
@michał

kapusty coraz wiecej

nowy

Sa jakies przyjecia w tej firmie? jakie zarobki? Prosze o odp.

Już obojętny

nick - 2012-02-11 19:16:27 ha ha ha ha ha ha ha ha ha hah hah ah hahhakażdy jest kowalem swego losu, ale praca dla tej firmy to stracony czas - pozdrawiam małą już grupkę entuzjastów pracy i doradzam rozsądek - NIE WARTO - nie dla tego Kierownictwa...Jako wieloletni, były już pracownik ( odejście na własną prośbę ) - odradzam...

zainteresowany

Sa przyjecia w Aga Light? jakie tam sa zarobki? Prosze o informacje.

Rafałłłłłłłłł

Fantastycznie Rewelacyjnie Bardzo Dobrze Pozdrawiam

Ogólnie rzecz biorąc to firma ma dobre i złe strony. Moim zdaniem najlepszą częścią firmy są ludzie , mało w których firmach tak dużo osób się lubi, wiadomo że są jakieś spory ale ogólnie atmosfera jest ok, ale wszystko to bardzo mocno starają się popsuć niektórzy dyrektorzy czy kierownicy. Z jednej strony na spotkaniach podchodzą do ciebie żeby pogadać pośmiać się a 2 min później mówią ci żebyś pamiętał za czyje pieniądze pijesz albo tak się uwalą że trzeba ich zbierać z podłogi. (nie muszę pisać o kogo chodzi :-) wstyd - ja rozumiem się napić ,ale trzeba mieć jakieś granice.

A mnie tam się podobało w Aga Light, mile wspominam. Fajni dyrektorzy, zwłaszcza w Macierzyszu, wyrozumiali, dający zarobić. Szkoda że już tam nie pracuję, tęsknię bardzo, nie ma co ukrywać. Bardzo miła, wspaniała wręcz atmosfera w pracy, choć starcia czasami zdarzają się, to ludzkie i zdzrzają się też osoby którym wszędzie będzie źle. Chętnie bym tam wrócił gdybym mógł. Trzymam za wszystkich kciuki, żeby dalej rozwijała się tA WSPANIAŁA FIRMA!!!

Jakie szczęscie że już nie pracuje w tym obozie dla lizusów...będe chwalił dzień w którym odeszłem.....i b ede pozdrawiał środkowyum palcem ludzi z okolic OPATOWA

Morszczuk

W Aga Lightcie pracują sami frustraci, nie spełnieni kierownicy budujący w wyobraźni firmę po swojemu bojący się odezwać na większym forum, pracownicy fizyczni niedoceniani i zarabiający tyle żeby im starczyło od 1 do 21 (chyba że masz grupę), pracownicy biurowi, którzy są gnojeni przez samych siebie obsrywających się na wzajem, i dyrektorzy, którzy mają wszystkich w tyłku chcący wydrzeć jak najwięcej kasy. Kto miał trochę ambicji i głowę na karku już dawno tam nie pracuje. Znam takich co pracują tam ładnych parę lat ale to są osoby o ograniczonych horyzontach z klapkami na oczach.

Czarnuch

Z tego co mi wiadomo jest tylko wolne miejsce i oferta poszukiwania konstruktora... no chyba ze kolega chce isc na montaz lub blacharnie to tam byc moze cos sie znajdzie radzlbym pytac w biurze

Witam serdecznie wszystkich, mam takie pytanie. Przeprowadziłem się właśnie do Ostrowca i poszukuję pracy, może podpowie mi ktoś gdzie należy szukać lub poproszę o informację czy warto starać się o pracę w Aga Light.Są jakieś wolne wakaty , na jakim poziomie są zarobki. Poszukuję pracy gdzieś w biurze.Znam 2 języki biegle niemiecki i angielski mam duże doświadczenie jeśli chodzi o zarządzanie magazynem zakupy oraz wszystkie tematy pokrewne. Będę wdzięczny za informację lub ewentualnie podpowiedż. Pozdrawiam wszystkich.

BYŁY

hej ludziska, ja również odszedłem z firmy AL i wcale nie żałuje, co prawda firma ma coś w sobie, że trzyma ludzi ale to przede wszystkim za moich czasów była atmosfera i stosunki między ludzkie. Ale poważanie mówiąc człowiek powinien się rozwijać i jak zasiedzi się w jednym miejscu to raz że zaczyna wymyślać i narzekać, a druga sprawa, że takim już nic się nie chce. Generalnie aby Wam wszystkim żyło się lepiej to osobiście zwolniłbym wszystkich pracowników którzy się zasiedzieli aby mieli kopa od życia, wiadomo że ci lepsi mieli by zdecydowanie lepiej, pozostali no cóż .. Pozdrawiam Was wszystkich, co najgorsze już za Wami , ale przed Wami jeszcze gorsze czasy.......

była

ja tam żyję o wiele godniej poza Aga Light)))))))))))))))))))) odejście stamtąd to była wspaniała decyzja

ona

Właśnie tylko dlatego ze są nadgodziny można trochę więcej zarobić i w miarę godnie żyć.

jojo

Jak to żle?? z tego co wiem pracujecie soboty, niedziele, nadgodziny i wszystko macie nieżle płacone, choćby dziś... ile zgarniecie za robotę od rana do nocy??gdyby wam tak żle było poprostu nie zostalibyście po godzinach i tyle...

Jacek / Silesia

Aga-Light jest wspaniałą f-mą dbającą o swoich pracowników. Ma bardzo profesjonalny Zarząd. Jestem spokojny o przyszłość tej f-my. Brawo!!! Tak Dalej...!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Luxiona Poland S.A - Jacentów

• Jak się pracuje w Luxiona Poland S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Luxiona Poland S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxiona Poland S.A?

Luxiona Poland S.A
  • Jacentów 167