Aga Light SA

Jacentów

Opinie o Aga Light SA

Natalia

@gosc, od czegoś trzeba zacząć, ale napisz czy jest możliwość zarabiania więcej w późniejszym czasie? Na czym polega, jaka panuje atmosfera i czy jesteś zadowolony? Często firma prowadzi rekrutację? Napisz coś więcej na ten temat, tym bardziej, że w tej branży pracownicy często są poszukiwani?

tak

Świetnie, że można liczyć na negocjowanie stawek wynagrodzenia @rak, ale wiecie czy wypłata jest w terminie? Dostawać pensję o czasie to coś dobrego, a przynajmniej stawki są adekwatne do powierzanych obowiązków.

gosc
@tak 07.05.2016 21:39

Praca za stawkę minimalną,wymagania ogromne a pieniądze kto inny wysysa.

gosc
@tak 07.05.2016 21:39

Praca za stawkę minimalną,wymagania ogromne a pieniądze kto inny wysysa.

Putek

Nie wiem kto został tam jeszcze ze starego składu który budował ta firmę ale myślę ze nikt i mówię wam ze naprawdę było nieźle i nie było żadnych dupolizow zarobki w tamtych czasach były bardzo dobre a imprezy po pracy i nawet w pracy super .Pozdrowienia dla Fidka Mirka Buliego Sylwka Suchego Mariusza Char-ego Dźwiga Arka Młodego

kirby

hej, i co odezwali się do Ciebie @olek z Aga Light ? i na jakie właściwie aplikowałeś stanowisko w tej firmie ? obecnie szukają konstruktora elektryka oraz technologa więc może na jedno z tych? też interesuje mnie praca tutaj i pytam, bo ciekawi mnie co zastałeś u nich na rozmowie kwalifikacyjnej ...

hhh

no i do mnie właśnie dzwonili już nawet, chyba się do nich przejde na rozmowe

pan i władca

macie tam w luxionie jakies nowe miejsca pracy mozna o cos sie starac w biurach

michał

Ile kapusty można tu zarobić? Słyszałem że tu zarabia się w kapuście więc w ten sposób pytam. Będę wdzięczny za informacje. Mam 3 fakultety znam pięć języków mam 10 lat doświadczenia i doktorat.

kolo
@michał 05.06.2012 13:47

kapusty coraz wiecej

nowy

Sa jakies przyjecia w tej firmie? jakie zarobki? Prosze o odp.

Już obojętny

nick - 2012-02-11 19:16:27 ha ha ha ha ha ha ha ha ha hah hah ah hahhakażdy jest kowalem swego losu, ale praca dla tej firmy to stracony czas - pozdrawiam małą już grupkę entuzjastów pracy i doradzam rozsądek - NIE WARTO - nie dla tego Kierownictwa...Jako wieloletni, były już pracownik ( odejście na własną prośbę ) - odradzam...

zainteresowany

Sa przyjecia w Aga Light? jakie tam sa zarobki? Prosze o informacje.

Rafałłłłłłłłł

Fantastycznie Rewelacyjnie Bardzo Dobrze Pozdrawiam

Ogólnie rzecz biorąc to firma ma dobre i złe strony. Moim zdaniem najlepszą częścią firmy są ludzie , mało w których firmach tak dużo osób się lubi, wiadomo że są jakieś spory ale ogólnie atmosfera jest ok, ale wszystko to bardzo mocno starają się popsuć niektórzy dyrektorzy czy kierownicy. Z jednej strony na spotkaniach podchodzą do ciebie żeby pogadać pośmiać się a 2 min później mówią ci żebyś pamiętał za czyje pieniądze pijesz albo tak się uwalą że trzeba ich zbierać z podłogi. (nie muszę pisać o kogo chodzi :-) wstyd - ja rozumiem się napić ,ale trzeba mieć jakieś granice.

A mnie tam się podobało w Aga Light, mile wspominam. Fajni dyrektorzy, zwłaszcza w Macierzyszu, wyrozumiali, dający zarobić. Szkoda że już tam nie pracuję, tęsknię bardzo, nie ma co ukrywać. Bardzo miła, wspaniała wręcz atmosfera w pracy, choć starcia czasami zdarzają się, to ludzkie i zdzrzają się też osoby którym wszędzie będzie źle. Chętnie bym tam wrócił gdybym mógł. Trzymam za wszystkich kciuki, żeby dalej rozwijała się tA WSPANIAŁA FIRMA!!!

Jakie szczęscie że już nie pracuje w tym obozie dla lizusów...będe chwalił dzień w którym odeszłem.....i b ede pozdrawiał środkowyum palcem ludzi z okolic OPATOWA

Morszczuk

W Aga Lightcie pracują sami frustraci, nie spełnieni kierownicy budujący w wyobraźni firmę po swojemu bojący się odezwać na większym forum, pracownicy fizyczni niedoceniani i zarabiający tyle żeby im starczyło od 1 do 21 (chyba że masz grupę), pracownicy biurowi, którzy są gnojeni przez samych siebie obsrywających się na wzajem, i dyrektorzy, którzy mają wszystkich w tyłku chcący wydrzeć jak najwięcej kasy. Kto miał trochę ambicji i głowę na karku już dawno tam nie pracuje. Znam takich co pracują tam ładnych parę lat ale to są osoby o ograniczonych horyzontach z klapkami na oczach.

Czarnuch

Z tego co mi wiadomo jest tylko wolne miejsce i oferta poszukiwania konstruktora... no chyba ze kolega chce isc na montaz lub blacharnie to tam byc moze cos sie znajdzie radzlbym pytac w biurze

Witam serdecznie wszystkich, mam takie pytanie. Przeprowadziłem się właśnie do Ostrowca i poszukuję pracy, może podpowie mi ktoś gdzie należy szukać lub poproszę o informację czy warto starać się o pracę w Aga Light.Są jakieś wolne wakaty , na jakim poziomie są zarobki. Poszukuję pracy gdzieś w biurze.Znam 2 języki biegle niemiecki i angielski mam duże doświadczenie jeśli chodzi o zarządzanie magazynem zakupy oraz wszystkie tematy pokrewne. Będę wdzięczny za informację lub ewentualnie podpowiedż. Pozdrawiam wszystkich.

BYŁY

hej ludziska, ja również odszedłem z firmy AL i wcale nie żałuje, co prawda firma ma coś w sobie, że trzyma ludzi ale to przede wszystkim za moich czasów była atmosfera i stosunki między ludzkie. Ale poważanie mówiąc człowiek powinien się rozwijać i jak zasiedzi się w jednym miejscu to raz że zaczyna wymyślać i narzekać, a druga sprawa, że takim już nic się nie chce. Generalnie aby Wam wszystkim żyło się lepiej to osobiście zwolniłbym wszystkich pracowników którzy się zasiedzieli aby mieli kopa od życia, wiadomo że ci lepsi mieli by zdecydowanie lepiej, pozostali no cóż .. Pozdrawiam Was wszystkich, co najgorsze już za Wami , ale przed Wami jeszcze gorsze czasy.......

była

ja tam żyję o wiele godniej poza Aga Light)))))))))))))))))))) odejście stamtąd to była wspaniała decyzja

ona

Właśnie tylko dlatego ze są nadgodziny można trochę więcej zarobić i w miarę godnie żyć.

jojo

Jak to żle?? z tego co wiem pracujecie soboty, niedziele, nadgodziny i wszystko macie nieżle płacone, choćby dziś... ile zgarniecie za robotę od rana do nocy??gdyby wam tak żle było poprostu nie zostalibyście po godzinach i tyle...

Jacek / Silesia

Aga-Light jest wspaniałą f-mą dbającą o swoich pracowników. Ma bardzo profesjonalny Zarząd. Jestem spokojny o przyszłość tej f-my. Brawo!!! Tak Dalej...!!!

Jacek

"Aga Light" jest wspaniałą firmą. Dużo się w niej nauczyłem. Wiem, że będzie się dalej rozwijać i zwiększać udziały rynkowe. Wiem też, że największą wartością oraz kapitałem dla Zarządu "Aga Light" są ludzie. I to jest właściwe. A, że nie wszyscy to doceniają... Trudno! Takie życie... Życzę tej firmie i jej pracownikom powodzenia!!! Tak Trzymać!!!

KICIUŚ

0,5 na głowe, pizze , 250 zł.wypłacane przez nagą ochroniarkę na bramie. Myślę że to dobrze, no nie ?

nowy

tak z ciekawości ile można wyciągnąć na montazu za pracujacy weckend? a jakieś premie macie? urlopowe itp??

(nie)powazny

No nie tak calkiem wszyscy z montazu pracuja chetnie w sobote i niedziele jesli niechcesz to nie musisz przychodzic w weekend tylko ze wtedy wezmiesz gola pensyjke za ktora tylko jest wyjscie sie opic bo płakać to juz nawet szkoda nad nia. No coz jak dla mnie to powinnismy zarabiac takie pieniadze jakie bierzemy po chodzeniach w weekend do pracy ale tu pojawia sie slowo "brak na podwyzki pieniedzy" no i tak w koleczko dlatego czlowiek chodz podbudowac budzet w weekend. Ale teraz odp na pytanie pracuje sie od poniedzialu do pt. Pewnie jestes nowy zobaczysz zobaczysz tez zaczniesz chodzic w weekendy jak zobaczysz pierwsza wypłate pozdrawiam:)

ja

pracują jak zwykle robolki i niektórzy kierownicy tych robolkow a reszcie szkoda lata tratatata tratatata i już tak od lipca trata tata no i jescze niedziele!!!! ale czy ktoś to docenia? no tak ! pewnie nie!!!! przeciaż my nie mamy pieniązków na weeeeeekendy!!! zarabiamy w nie na utrzymanie rodzin!!!! a ci co zawalają sprawy balują odpoczywają w poniedziałek biorą się za pracę i od czwartu rusza produkcja tralalala

xxx

Chciałem się dowiedzieć jakie są godziny pracy przy produkcji montażu itp Czy wszyscy pracują w tych samych godzinach (sobota też?)

Wiki

A mnie jest szkoda tych pracowników którzy pracują bardzo wydajnie za dość marne wynagrodzenie. Ciekawy również stał się system rekrutacji nowych pracowników. Gratulacje

Master

Mam nadzieje że ta firma nie padnie a ludzie tam pracujący nie zasilą rzesze bezrobotnych ..a [usunięte przez administratora] niech "dorosnie" do roli DYREKTORA>.

malina

Witam, czy jest ktoś w posiadaniu adresu e-mail do Hiszpana mam ważny temat do przekazania bezpośrednio ?

al

Ty pędzel, firma jest ok tylko niektórzy pracownicy mają odchyły i oczekiwania

frędzel

Szkoda sobie zawracać gitarę i marnować czas na tą firmę. Nie warto nawet czytać ogłoszenia.

była

to nie jest zwykla rotacja tylko marnotrastwo bo kazdego pracownika trzeba szkolic a to kosztuje zanim dojdzie do wydajnosci

My nie chcemy nikogo obrażać, nikomu ubliżać chcemy zwrócić na siebie uwagę, chcemy normalnie godnie żyć. Robić swoją robotę za godziwe pieniądze. Nie możemy ciagle tłumaczyć naszym dziecią że nie pojadą na wakacje bo rodzice nie mają pieniażków.

Quest

Jestem pewien ze gdyby trzeba było pracownicy AL też by bronili swojego zakładu gdyby taka konieczność zaszła. Wszystko co tu piszą ludzie to tylko protest przeciw ograniczeniu płac. Za 1 tys naprawdę jest ciężko wyżywić rodzinę zrobić opłaty. A o kupnie czegokolwiek nie można nawet pomarzyć.

GROSIK

QUEST- BRAKŁO BY MI CZASU W CIĄGU DNIA ŻEBY WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY WYPISAĆ, PRACUJE JUŻ PONAD 10 LAT WIĘC DUŻO TEGO BY BYŁO.

O N A

ryczałty mają tylko inwalidzi na dojazdy pozasłużbowe na to są pieniądze państwowe a nie firmowe. firama ma kupę pieniędzy z inwalidów nie wiem ile ale są to ponoć dbardzo duże pieniądze może z nich sobie fundują swoje przyjemności

Quest

Proszę więc o szczegóły Grosiku.

GROSIK

QUEST -PRZYWILEJE MAJĄ WSZYSCYCI KTÓRZY SĄ TZW. KLIKĄ W AL.!!!

on

Głupoty piszecie księgowa to jedyna osoba ktora w pełni kryje koszt utrzymania mieszkania, możecie umowe zobaczyć na dyskach sieciowych ja widziłem bo akurat potrzebowałe treści umowy najmu. A grosik Ty najpierw sprawdz informację zanim bzdure puścisz w eter. I jeszcze jedno do Starachowic troche daleko na piechote.

Quest

Grosiku prosimy o więcej informacji na temat tej księgowej i kto jeszcze ma takie przywileje?

Corn

Skoro księgowa i inni rządzący mają takie przywileje więc trzeba domagać się zabranej premii a nawet wzrostu płac. Świat idzie do przodu a my cofamy się .

jojo

przecież to od szefa zależy boi sie warszawce postawić! taki mały pionek! ale za to jak na nas umie sobie odbić!!!!!!!! chyba mam racje co? i to odbija od góry to tych biednych szaraków z produkcji którzy co by tu nie mówić najwięcej w tej firmie pracuja

Nick

Z premiami to zawsze było w Aga Light tak, że jedni dostawali (cichaczem np. konstruktorzy, księgowość) a inni nie. Ci co dostali premie mieli siedzieć cicho i nic nikomu nie mówić. I teraz też tak jest. Oficjalnie nie ma premii ale wybrane osoby dostają. Ta firma to lipa. Nie polecam szukania zatrudnienia w tym(usunięte przez administratora)

Wszyscy na umowach o prace nie maja biurowi tez

Corn

Doszło obecnie do absurdu. Sprzątaczki zarabiają więcej niż pracownicy produkcyjni. Z ta premia to jest niezły przekręt. Tylko fizyczni jej nie mają.

Premii nie ma bo nie ma sprzedazy zazalenia do handlowców bo przez ich nieudolnosc ludzie są zwalniani a ci co pracuja to wiadomo za podstawe. Oni pewnie premie maja a oszczenosci dotykaja pospolstwa.

Ona

Co wolno wojewodzie to nie Tobie Grosiku.

GROSIK

Tyle się mówi o oszczędnościach a ja ciągle widzę auto firmowe naszej głównej księgowej w którym namiętnie wozi się mąż. Chyba że nasza księgowa dostała auto rodzinne a nie służbowe. Porażka a premii jak nie było tak nie ma !!!!

Zostaw opinię o Aga Light SA - Jacentów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aga Light SA