APRA Sp. z o.o. Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu

Bydgoszcz

Opinie o APRA Sp. z o.o. Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu

tup

widzę tu sporo niedowiarków.. APRA jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS: 0000017410 " Agencja działa, pomaga rolnikom i ma się dobrze :)

a moim zdaniem to jakaś ściema, przynajmniej w przypadku przedstawicieli terenowych

gość

ja rownież wybieram sie na rozmowę do tej firmy, czy ktos zna jakies szczegoly?

arek

hej!! własnie ide na rozmowe do tej firmy i zastanawim sie czy naprawde warto prosze o odpowiedz

Zostaw opinię o APRA Sp. z o.o. Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APRA Sp. z o.o. Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu