Opinie o APRA Sp. z o.o. Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie APRA Sp. z o.o. Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie APRA Sp. z o.o. Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APRA Sp. z o.o. Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu w Bydgoszcz

Anonim Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym miejscu.

Skrzetuski88 Nowy wpis
@Anonim

A coś więcej? Co dokładnie jest nie tak z firmą? Rozważałem złożenie CV bo trochę się wypaliłem w obecnej firmie a prenumeruje od lat Przedsiębiorcę Rolnego i Rolniczy Przegląd Techniczny, mam pasję dziennikarską, ale wiele złych opinii słyszę: że wyzysk, że firma siedzi w prehistorii, że upadła.

Anonim Nowy wpis
@Skrzetuski88

Dokładnie, tak jak napisałeś, firma nie jest rozwojowa, pogłoski są w części prawdziwe, myślę że są ciekawsze wydawnictwa w branży rolniczej zapewniające lepsze warunki pracy.

Michał Nowy wpis

Czy na bieżąco sprawdzane są wyniki rozwoju pracowników ?

tup

widzę tu sporo niedowiarków.. APRA jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS: 0000017410 " Agencja działa, pomaga rolnikom i ma się dobrze :)

a moim zdaniem to jakaś ściema, przynajmniej w przypadku przedstawicieli terenowych

Czy po rozmowie w APRA Sp. z o.o. Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
gość

ja rownież wybieram sie na rozmowę do tej firmy, czy ktos zna jakies szczegoly?

arek

hej!! własnie ide na rozmowe do tej firmy i zastanawim sie czy naprawde warto prosze o odpowiedz

Zostaw merytoryczną opinię o APRA Sp. z o.o. Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w APRA Sp. z o.o. Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu?

Zobacz opinie na temat firmy APRA Sp. z o.o. Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

APRA Sp. z o.o. Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu

APRA Sp. z o.o. Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu