Opinie o TERA GROUP PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Sp.z o.o. w Kielce

counter
3 8 47 5 1
Konrad

(usunięte przez administratora) Tą firmą po raz kolejny wystawia ofertę pracy ile to juz lat non stop kogoś szukają;) ludzie nie nabierajcie się na to oni nie szukają pracowników(usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem.

Tak7Nie3
Gosc

Nie ma sie co w dawac w dyskusje z pracodawcami tej firmy. Zapomniec i tyle. Jesli sie szanujecie chcecie zarobic,miec dogodne warunki umowy i sie czegos nauczyc nie aplikujcie tam . Wlasciciele tej firmy podwaza nawet najwieksze warszawskie pracownie byle by tylko sie wybielic. O czym tu jeszcze dyskutowac.(usunięte przez administratora)

Tak6Nie1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie TERA GROUP PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Sp.z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

TakNie3
Konrad

Tak7Nie3
Dorota
@Konrad

Dlaczego uważasz, iż firma nie poszukuje pracowników mimo zamieszczania ogłoszeń? Może rekrutacje związane są z rozwojem firmy. Może znajdzie się osoba, która przybliży nam ten temat? Taka informacja jest bardzo ważna dla osób obecnie rekrutujących do TERA.

Kasia
@Dorota

To niech Pani odpowie dlaczego jest u Was taka rotacja.???? Rozwoj firmy dobre sobie.

@Kasia

Sposób prowadzenia oraz wykonywania projektów jest przez nas bardzo wyspecjalizowany. W większości wypadków potencjalni pracownicy nie spełniają stawianych im wymagań, co w większości przypadków okazuje się dopiero po okresie próbnym. W tym momencie prowadzimy działania związane ze zmianą sposobu rekrutacji, aby już na tym etapie wyeliminować problem rotacji. Mamy nadzieję,że zmiany spowodowane w naszej firmie będą korzystne. Niemniej jednak jest to prawda, że jesteśmy wymagającymi pracodawcami i stawiamy na bardzo wysoką jakość architektury i nie każdy jest w stanie sprostać naszym wymaganiom. Nasz zespół tworzą tylko najlepsi architekci i inżynierowie budownictwa.

Tak1Nie4
@Tera Group

Radziłbym zejść na ziemię. Nie macie dobrej opinii. Jedyne biuro w Kielcach ktore moze sie poszczycic dobra renoma to echoinvestment i na tym lista kieleckich dobrych biur sie zaczyna i konczy. To z wami jest cos nie tak nie z potencjalnymj pracownikami. Moja opinia jest taka od kilku lat widze ciagle ogloszenia o prace i ciagle rotacje a to nie jest mile widziane na rynku pracy i tyle. Jezeli ktos jest bardzo butny to nie jest to wina pracownika. Praca na dzielo,za najnizsza i brak szacunku dla pracownika to jest ta renoma;)

Tak6Nie
@Gość

Dziękuję za opinię - ogólnie architekci w Kielcach mają słabą opinię na rynku ogólnopolskim, ponieważ zamiast współdziałać to plotkują i obgadują jedni drugich- co widać na niniejszym forum oraz w rozmowach w środowisku branżowym. Nieprofesjonalne zachowanie wśród architektów powoduje brak szacunku Inwestora w stosunku do architekta oraz niskie płace za projekty . Robimy wszystko, żeby nasi pracownicy zarabiali jak najwięcej - myślę, że nasz zespół doskonale o tym wie. Umowę o dzieło mają wyłącznie studenci za wykonane dzieło. Wszyscy nasi pracownicy mają umowę o pracę. Co do rotacji jak najbardziej się zgadzam, że ona występuje. Niestety my wymagamy dobrze robionych projektów, znajomości przepisów np. umiejętności wykonywania linijki słońca, logicznego myślenia oraz uczymy pracowników poprawnie rozwiązywać funkcję budynku i tego też wymagamy - co nie jest praktykowane w większości pracowniach. Koszty projektów są 3x mniejsze niż w Warszawie co uniemożliwia nam długotrwałą edukację zanim ktoś " wskoczy" na właściwe tory. Nasze wymagania są niezrozumiałe dla osób, które przychodzą do pracy, ponieważ inni pracodawcy w Kielcach tego nie wymagają. Wiem, że nasi byli pracownicy, którzy odeszli, ponieważ nie poradzili sobie w naszym zespole piszą i wylewają tutaj swoje żale + Nasza Wspaniała Konkurencja, którą korzystając z okazji serdecznie pozdrawiam. Drodzy Państwo przypominam, że nas Architektów obowiązuje coś takiego jak KODEKS ETYKI ZAWODU ARCHITEKTA, dlatego proponuję porozmawiać w 4 oczy- zapraszam do nas do pracowni na Zdrojową 19 ma kawę i proszę wtedy nam rzucić parę strzałów. Naprawdę nie warto, żeby jedni Architekci pisali na drugich na takim forum, bo czyta to nasz i Wasz potencjalny Inwestor i myśli sobie "ŻENADA" - biorę ARCHITEKTA z Warszawy bo najważniejsze to dobrze zrobiony projekt. P.S. Echo Investment to nie jest pracownia architektoniczna P.S.2 Nadal szukamy kandydatów do pracy - ale tylko wybitnych pasjonatów architektury, jak ktoś nie jest pewny architektury proszę nawet nie wysyłać CV

Tak1Nie4
Gość2
@Tera Group

Niestety tak to wygląda i jest to wyjątkowe dlatego regionu, że architekci gadają jedni na drugich. Niestety wynika to chyba z braku ciekawych zleceń, ponieważ każdy tylko zazdrości i zastanawia się jak podłożyć sobie kłody pod nogi, Inwestorzy są trudni. Nawet na rozmowie kwalifikacyjnej w innej niby renomowanej pracowni usłyszałem,żeby nie iść do Tera Group - docelowo wybrałem Katowice ze względu na wynagrodzenie. Niestety zawód architekta jest wyjątkowo ciężki, wyjątkowo odpowiedzialny /miałem kiedyś swoją pracownię/ i jeżeli ktoś nie zdaje sobie sprawy co ciąży na jego potencjalnym pracodawcy to pisze takie rzeczy. Teragroup nie przejmujcie się - widać,że piszą to ludzie jeszcze nieświadomi. Kielce to moje rodzinne miasto i niestety drodzy architekci, ale trochę wstyd.....

tesjo Nowy wpis
Klient
@Tera Group

Największą plotkarą oczerniającą innych architektów i byłych pracowników jest szef firmy TG. Wiem bo widziałem i słyszałem. Nie kompromitujcie się proszę. Cała branża w Kielcach już z was kpi.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 110 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w TERA GROUP PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Sp.z o.o.?

Michał

Skąd u Was taka rotacja? Podziękowaliście komuś w dobie kryzysu i koronawirusa, czy ktoś już tak bardzo miał dość pracy u Was, że wolał się zwolnić w czasie pandemii niż pracować z Wami? Nie słyszałem żadnej dobrej opinii o Was z ust byłych pracowników ( przynajmniej 4 osoby). Biorąc pod uwagę gdzie macie siedzibę ilość nowych pracowników w czasie roku nie pomieściła by się w budynku.

Teragroup
@Michał

Szanowny Panie Jako pracodawca uważam, że wymagania jakie są stawiane dla wszystkich pracowników pozwalają stworzyć zgrany i mocny zespół, który radzi sobie nawet w dobie kryzysu. W tym momencie potrzebujemy go po prostu powiększyć. Pozdrawiamy i życzymy miłego weekendu!

TakNie5
Michał Nowy wpis
@Teragroup

I znów Państwo po dwóch tygodniach powiększają zespół, czy jednak rozstali się Państwo z jakimś pracownikiem?

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak6Nie1
Damian
@Gosc

Tylko do jakiej pracowni w Kielcach aplikować jak większość to paroosobe biura gdzie płacą najniższa krajową?

TakNie2
Witold
@Damian

Skąd masz informację o tym, że firma ta oferuje pensje na poziomie stawki najniższej krajowej? Jest to ważna informacja, dlatego, proszę, abyś podał jej źródło.

Olek
@Witold

Też chciałbym to wiedziec

Damian
@Olek

Nie wiem czy nadajecie się do jakiejkolwiek pracowni skoro nie umiecie czytać ze zrozumieniem. Zadałem pytanie to gdzie aplikować skoro większość pracowni (zakładam, że ta NIE) oferują jedynie najniższą krajową.

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 211 dni.

Czy pracownicy TERA GROUP PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Sp.z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

TakNie2
nakrapianykruk

Jak ktoś chce być kreślarzem, na zawołanie klienta, to polecam. Jak ktoś ma ambicje iść w ślady Miesa czy Corbu, to polecam założyć własną pracownię.

Tak2Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 312 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie TERA GROUP PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Sp.z o.o.?

Olaf

Jest ok, nie jest źle. Biuro jak biuro. Jak ktoś ma doświadczenie to sobie poradzi.

TakNie4
były_pracownik

Jestem bardzo niezadowolony ze współpracy z tą pracownią. Największe minusy: -Brak szacunku do pracownika(usunięte przez administratora) -Wypłacanie pensji po terminie ustalonym na umowie pisemnej. -Praca w ciągłym stresie nie z powodu ilości projektów i terminów, ale z powodu panującej atmosfery(usunięte przez administratora) Bardzo słabe środowisko rozwoju, jeśli jesteś osobą młodą i ambitną szukającą nowych wyzwań to odradzam. Możliwe ,że nabawisz się tylko niepotrzebnego stresu i kompleksów.

Tak7Nie
@były_pracownik

I taka jdst prawda na temat tej pracowni. Wszyscy moi znajomi ktorzy tam pracowali mowili to co wyzej. Wiec z palca taka opinia sie nie wziela.

THE ONE

Lubię tą pracownię i ludzi tam pracujących - jestem branżystą, nie szefem o co zaraz mnie ktoś posądzi . Tera to naprawdę teraz zgrany zespół super ludzi. Wiele się tam zmieniło na korzyść spółki. Pamiętajcie,że hejtują tylko Ci co zazdroszczą.

Tak2Nie5
@THE ONE

Jasne wszyscy zazdroszcza bo hejtuja ;) tlumaczenie jak dzieci z przedszkola. Przeciez mozna napisac wprost ze jest sie wlascicielem aby podniesc sobie slaba opinie, bo co pisac ze jest sie branzysta ? Zla opinia nie bierze sie z powietrza a jak ktos tak chce twierdzic to juz jego problem na pewno nie innych. Tyle.

Tak5Nie

Pracodawca

Aktualność
Tak1Nie

Słaby wabik.

Slaby wabik

TakNie

Jaka umowa obowiązuje w TERA GROUP PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Sp.z o.o. podczas okresu próbnego?

@Pytanie

Umowa o pracę lub umowa zlecenie w porozumieniu z kandydatem

Tera Group

Pracują u nas osoby zarówno z wykształceniem architektonicznym, budowlanym, ale również mgr historii sztuki oraz wzornictwa przemysłowego.

Nie polecam

Słuchajcie jak tam jest z dostaniem pracy ? Każdy dostaje czy to jest jakieś " wyróżnienie " według właścicieli że ktoś u nich dostał te robote ? Byłam tam na rozmowie kiedyś pracy nie dostałam.(usunięte przez administratora) O co chodzi czy tam z polecenia kogoś biorą ? Jak tam weszłam to już były podszepty pracowników naprawde dziwne zachowanie. Tylko proszę o komentarz ludzie którzy tam pracują albo pracowali(usunięte przez administratora)

Tak8Nie1
Ali

Właściciele moze zbyt ześwirowani ma punkcie architektury- cieżko im ocenić czasem trzeźwo sytuacje ale jak na Kielce to dają radę Lubię atmosferę w TERA GROUP za: Zakręceni ludzie

były pracownik

Polecam tę pracownię. Właściciele ok, wymagania wobec pracowników standardowe, praca interesująca i jest jej dużo co jest plusem, można się dużo i szybko wiele nauczyć. Projekty są wykonywane profesjonalnie. Właściciele odnoszą się do pracowników z szacunkiem - absolutny brak wyzwisk, krzyków etc. Także polecam wszystkim młodym adeptom zawodu architekta, na pewno wiele się nauczycie.

Tak2Nie3

gość
@były pracownik

I po co sobie samemu wystawiać przychylne opinie ? no coments

Tera

Dziękujemy za opinie:)Miło nam słyszeć opinie od osób,które nie podjęły pracy w Tera Group, a nas oceniają . Jesteśmy architektami wiec krytyka spotykamy sie na codzień, ale najbardziej lubimy ta konstruktywna i na poziome:) Życzymy powodzenia i pozdrawiamy serdecznie :)

Tera Group

Witam serdecznie Szanowną Panią. Miło nam usłyszeć, że jesteśmy na dorobku, ponieważ to znaczy że jesteśmy pracownią wciąż się rozwijającą. Obawę naszą stanowi informacja, że zna Pani informacje poufne na temat traktowania i umów z "trzonem" firmy - ale to znaczy, że musimy być po prostu bardziej ostrożni. Dziękujemy !!!!! Kielce są miastem szybko rozwijającym się - wiele się buduje. Służymy pomocą jeżeli chce znaleźć Pani pracę w innej pracowni. Niestety zawód architekta taki jest, że sami mamy czasami ochotę uciec i wykonywać zawód bez odpowiedzialności .... ale to tylko marzenia.... Co do terroru to nie wszyscy się nadają żeby być " budowlańcem, inżynierem, architektem" . Wykonanie poprawnego projektu to dla niektórych "horror" dla innych " terror", ale dla niektórych wspaniałych Pań w naszym zespole / bo z nicka wynika, że jest Pani Panią/ to wspaniała zabawa i są w tym naprawdę dobre, co potwierdzają nasze opinie i opinie naszych inwestorów bezpośrednio do nich skierowane. My kochamy to co robimy i robimy to z pasją, jeżeli Panią praca architekta przerosła proponujemy coś " bezstresowego", bo widać po tym co Pani pisze, że z samej architektury nie czerpie Pani przyjemności.... U nas pracownicy zarabiają na siebie i na premie do projektów, bo są terminowi, bo umieją utrzymać stawianą przez nas jakość. Zdarzają się jednostki, którym ciężko przebrnąć poprzez strukturę projektu i potrzebują dużo więcej czasu na wdrożenie, ale poprzez sympatię do tych osób dajemy sobie szansę nawzajem . Jeżeli zna Pani takie informacje o naszej firmie, to proszę również napisać jaką ma Pani umowę , ile Pani zarabia, i po jakim okresie pracy.... I jeżeli ma Pani ochotę porozmawiać to zapraszamy na kawę, żeby wyjaśnić dręczące Panią myśli w 4 oczy , bo to nie jest forum dla przedstawicieli zaufania publicznego / tego Szanowna Pani uczy się Architekt na studiach/.

Nick
@Tera Group

Ta odpowiedź to są jakieś jaja i kabaret, żenada i szok.

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o TERA GROUP PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Sp.z o.o. - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 8 ocen.