TERA GROUP PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Sp.z o.o.

Opinie o TERA GROUP PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Sp.z o.o.

Nie polecam

Słuchajcie jak tam jest z dostaniem pracy ? Każdy dostaje czy to jest jakieś " wyróżnienie " według właścicieli że ktoś u nich dostał te robote ? Byłam tam na rozmowie kiedyś pracy nie dostałam.(usunięte przez administratora) O co chodzi czy tam z polecenia kogoś biorą ? Jak tam weszłam to już były podszepty pracowników naprawde dziwne zachowanie. Tylko proszę o komentarz ludzie którzy tam pracują albo pracowali(usunięte przez administratora)

Polecam tę pracownię. Właściciele ok, wymagania wobec pracowników standardowe, praca interesująca i jest jej dużo co jest plusem, można się dużo i szybko wiele nauczyć. Projekty są wykonywane profesjonalnie. Właściciele odnoszą się do pracowników z szacunkiem - absolutny brak wyzwisk, krzyków etc. Także polecam wszystkim młodym adeptom zawodu architekta, na pewno wiele się nauczycie.

Tera

Dziękujemy za opinie:)Miło nam słyszeć opinie od osób,które nie podjęły pracy w Tera Group, a nas oceniają . Jesteśmy architektami wiec krytyka spotykamy sie na codzień, ale najbardziej lubimy ta konstruktywna i na poziome:) Życzymy powodzenia i pozdrawiamy serdecznie :)

Tera Group

Szanowna Pani W Tera Group wszyscy mają umowę o pracę, nigdy nie propagowaliśmy systemu "własnej działalności u pracowników". Prosimy o pisanie prawdziwych opinii.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie TERA GROUP PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Sp.z o.o..
Zawiedziona

W tamtym roku dostalam telefon z tej pracowni z zaproszeniem na rozmowe. Dwa dni przed pani zadzwonila i powiedziala zeby przelozyc rozmowe po swietach wielkanocnych. Juz sie nie odezwala.... bardzo projesjonalne podejscie ... W tym toku wyslalam aplikacje poniewaz na stronie jest zamieszczone ogloszenie i cisza. Jak sie ma takie podejscie do rekrutacji to nawet nie chce myslec co sie dzieje jak sie tam pracuje.

Konrad Śmierzyński
@Zawiedziona

Szanowna Pani - Dziękujemy za zwrócenie uwagi - przekazałem już do działu rekrutacji by odpowiadali na zapytania i dołożyli wszelkich starań by dobre CV i Portfolio natychmiast zapisywali do bazy danych oraz by umawiali spotkania w dogodnych terminach dla obu stron. Dziękuję za uwagę i za wystawioną Opinię. Rozumie ze nadal Pani szuka pracy więc zapraszam do złożenia CV i Portfolio - z pewnością się odezwiemy jak tylko zostanie zapisany kontakt w bazie danych.

Olaf

Jestem klientem i stałym bywalcem TERA. To jedyny prężnie działający zespół w Kielcach, gdzie rzeczywiście pracują tylko najlepsi-a sprawdziłem już wiele zespołów w tym mieście. Gdyby szefowie dali sobie wejść na głowę każdemu pracownikowi i nie byli konsekwentni, to ludzie nie byliby profesjonalistami ja są. Szefostwo ma bardzo duże zaufanie do menagerów, którzy są świetnie przez nich przygotowani nawet do walki na budowie.

Stary wyga

Nie jest łatwo,ale to jedyna pracownia w Kielcach,gdzie można sie czegoś nauczyć i zyskać doświadczenie na miarę pracy w pracowniach warszawskich.Jako jedyni robią tematy w Śródmieściu.Przy takich tematach sprawdzają sie tylko najlepsi.Jest stres, ale jest też zabawa.Szefowie to szaleni architekci wizjonerzy, ale przynajmniej jest ciekawie.

TeraGroup

Dziękujemy bardzo za opinie. Stanowią one dla nas bardzo dużą motywację do budowania mocnego zespołu w zdrowych,szczerych relacjach oraz kreowania miłej atmosfery w firmie. Zaniepokojeni Państwa opiniami przebrnęliśmy przez cykl profesjonalnych szkoleń ,które umożliwiły nam zachowanie dobrej atmosfery w zespole Za wszelkie niedogodności przepraszamy - niestety architektura to ciężki "kawałek chleba" i zapraszamy na pyszną kawę z Ciastkiem Tera Group Team

Zostaw merytoryczną opinię o TERA GROUP PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Sp.z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w TERA GROUP PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TERA GROUP PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TERA GROUP PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Sp.z o.o.?

TERA GROUP PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA Sp.z o.o.