ABILUS GROUP Sp. z o.o.

Opinie o ABILUS GROUP Sp. z o.o.

Rozwój osobisty zasobów ludzki

W jaki sposób dba się o rozwój zasobów ludzkich? Czy szkolenia oferowane pracownikowi na rok mają wartość zero pln? Poniżej 500pln? Poniżej 1000pln? Powyżej 10 000pln? Czy raczej idzie się w drugą stronę? Próbuje pozyskać zasoby ludzkie posiadające tego typu szkolenia opłacane przez innych pracodawców? I jednocześnie próbuje się ich pozyskać za max najniższą stawkę?

@Rozwój osobisty zasobów ludzki

Szkolenia organizowane są stosownie zarówno do potrzeb pracowników jak i całej organizacji. Dbamy o stałe podnoszenie kompetencji naszych pracowników. Wartość szkoleń jest bardzo zróżnicowana w zależności od tematyki i miejsca ich przeprowadzania np. dwutygodniowy wyjazd szkoleniowy do naszej fabryki w Chinach wiązał się ze znacznie wyższym kwotami niż wymienione powyżej. Jak chodzi o zatrudnianie pracowników to przede wszystkim zwracamy uwagę na osobowość kandydata i czy będzie pasował do naszego zespołu, odbyte szkolenia to sprawa wtórna. Dbamy o to, żeby oferowane wynagrodzenia były zgodne z wymaganiami rynku pracy a nawet je przewyższały. Stawki, które oferujemy są zgodne z oczekiwaniami zatrudnianych kandydatów.

Osobowość kandydata?
@ABILUS GROUP Sp. z o.o.

Wybór pracownika w oparciu przede wszystkim o osobowość kandydata? Brawo! Jakie szkoły uczą takiego podejścia do sprawy? Np subiektywnie najlepsza osobowość i osoba po historii jest wybierana na szefa serwisu? Zamiast osoba po technikum lub inż?

@Osobowość kandydata?

Podczas poznawania kandydata na pierwszym miejscu stawiamy na to jakim człowiekiem, doświadczenie zawodowe, wykształcenie są bardzo ważne ale wtórne. Oczywiste jest, że jeżeli szukamy inżyniera do działu technicznego to nie będziemy rozpatrywać osoby z innym wykształceniem. Tak samo jeżeli prowadzimy rekrutację na stanowisko, na którym trzeba biegle posługiwać się językiem niemieckim to nie zatrudnimy świetnego kandydata bez tej umiejętności. Podsumowując - jeżeli zgłoszą się do nas trzy osoby spełniające w równym stopniu formalne wymogi stanowiska to decydująca będzie osobowość kandydata.

Pyta
@ABILUS GROUP Sp. z o.o.

Aby poznać osobowość potencjalnego kandydata trzeba by ekspertem w tej dziedzinie. Nie amatorem.

@Pyta

Zatrudniamy ekspertów w tym psychologów z odpowiednimi kwalifikacjami

psycholożka
@ABILUS GROUP Sp. z o.o.

Jeśli tak potencjalnie jest kandydatki będą bardzo uważnie się temu przyglądać, tym bardziej, że nie jeden kandydat/ka posiada wykształcenie psychologa i coacha jako dodatkowe, a nie uwzględnia tego w cv by nie "straszyć" ilością, nadmiarem dyplomów. Nie tylko pracodawca sprawdzić może, sprawdzają też kandydatki.

Uwazac
@Rozwój osobisty zasobów ludzki

Tak, A jak poznać, że to on? Jak wygląda?

jak to
@ABILUS GROUP Sp. z o.o.

A to jest państwa fabryka czy po prostu dostawca gotowych wyciągarek pod państwa marką dragon winch? Z tego co się orientuję to ciężko być posiadaczem zakładów produkcyjnych w Chinach ze względu na tamtejsze prawo. Nie wiem, może się mylę :)

@jak to

Samodzielnie produkujemy wyciągarki naszej marki Dragon Winch. Na terenie Chin posiadamy kilka spółek, z których dwie to firmy produkcyjne. Wszystkie nasze organizacje w Polsce i w Chinach tworzą Abilus Group będące w 100% polskim kapitałem. Fakt prawo w Chinach jest inne i uruchomienie tam firmy produkcyjnej to skomplikowany i mozolny proces. Dla przykładu, uruchomienie Abilus Industries Ltd., która aktualnie jest naszą wiodącą spółką produkcyjną, zajęło nam ponad dwa lata.

Inzyhiszp

Czy inz z hiszpańskim zarobi tu dużo? Polecacie ?

Natka

Po roku warto odejsc by zarabiać gdzie indziej kilka razy więcej?

Lilia

Czy macie jakieś dodatki do pensji?

@Lilia

oczywiście, zarówno dotyczące wszystkich pracowników jak również ustalane indywidualnie w zależności od stanowiska

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ABILUS GROUP Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Mikołaj Wigilia

Czy jest Mikołaj? Prezenty dla nowych pracowników bez doświadczenia u nich ponad 5, 10,15 lat? Czy są dodatkowo bony z okazji Mikołaja na dzieci? Czy z okazji Wigilii są prezenty? Imprezy? Dodatki wypłacane?

@Mikołaj Wigilia

Premie mikołajowe są dla pracowników posiadających dzieci w wieku do 18 lat. Premie roczne są regulowane umowami indywidualnie. Firmową kolację wigilijną dla wszystkich pracowników zawsze organizowaliśmy, w tym roku z uwagi na pandemię musieliśmy niestety odwołać.

Kayt

Czy są jakieś minusy pracy tu?

@Kayt

:) z centrum Krakowa dojazd na rowerze raczej tylko dla ambitnych

Sasza

Jest wesoło ?

@Sasza

atmosfera jest przyjazna

Realia

Czy osoby zarządzające są zadowolone z zarobków oferowanych pracownikom? Czy uważają że za te kwoty ich dzieci chciałyby podjąć taką pracę mając takie wykształcenie?

@Realia

zdecydowanie tak

Niemiecki

Cześć Czy tu się dotrzymuje słowa? Czy zarobki brutto są rynkowe? Ile ma brutto pracownik z niemieckim? Czy opłacają studia podyplomowe? 13 I 14 pensja jak w Niemczech? Ile brutto prowizji? Ile brutto płacą premii? Możliwości awansu?

@Niemiecki

tak tak dane poufne nie nie dane poufne dane poufne oczywiście

Dlaczego
@ABILUS GROUP Sp. z o.o.

Jak dane o wynagrodzeniu teoretycznie mogą być poufne ? By coś porównać musi być jawne Cv też poufne ?

@Dlaczego

o wynagrodzeniu i pozostałych warunkach zatrudnienia rozmawiamy z kandydatem podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Czas
@ABILUS GROUP Sp. z o.o.

Nie wiedząc ile się zarobi nikt nie będzie tracił czasu by gdzieś tam jeździć na jakieś rozmowy. Podmiot mocny publikuje zarobki bu przyciągnąćco więcej jeśli te zarobki są wysokie może przekonać kupić każdego. Czy Dlaczego ludzie stad odchodzą?

Czy ABILUS GROUP Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Abilus Group

Karty multisport nie zapewniamy. Z dodatków pozapłacowych są opłacane przez firmę obiady. Duży wybór i smaczne.

Hiszp franc

Dlaczego szukają osób z franc hiszp Korpo Non stop szukają I płacą konkretnie I robota tam luz typu odp na maila lub odebranie tel Ósemka jest bez problemu Ile oni dają?

@Hiszp franc

dane poufne ale warto aplikować :)

Czy ABILUS GROUP Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

zapraszamy :)

Antek

Dobra firma, można liczyć na dobrą prace i zarobki, polecam.

Joanna

@X, @anonymous, rozumiem, że piszesz z perspektywy jednej osoby. Rozumiem Twój punkt widzenia, dziękuję za odpowiedzi! Czy są na forum osoby, które zatrudniły się niedawno w ABILUS GROUP? Jak oceniacie tego pracodawcę?

Joanna

@x, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że nie pracujesz już w ABILUS GROUP, tak? Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w tej firmie? Często skupiamy się na wadach, a zapominamy o zaletach. @modrzew, długo już jesteś związany z ABILUS GROUP? Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tej firmie, aby pracodawca był bardziej atrakcyjny zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? @Yang, rozumiem, że pracujesz w ABILUS GROUP. Mógłbyś powiedzieć na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie w niej? To bardzo ważna informacja dla osób poszukujących pracy.

Joanna

@modrzew, Twoja opinia tylko sygnalizuje jakiś problem występujący w ABILUS GROUP. W związku z tym dobrze gdybyś dokładnie przedstawił aktualną sytuację występującą tej firmie. Co w tym momencie dzieje się w niej? Te informacje będą bardzo ważne dla innych użytkowników tego forum, którzy zaglądają na nie, ponieważ są zainteresowani pracą w firmie.

Joanna

@ula dobrze, że napisałaś jacy pracownicy odnajdą się w firmie ABILUS GROUP. Dzięki temu osoby wchodzące na forum będą wiedziały czy nadają się i czy powinny do firmy aplikować.

Joanna

Jak widać w kwestii zarobków zdania są podzielone. Pewnie zależą one od doświadczenia, kwalifikacji i innych kwestii, dlatego ciężko po tym temacie firmę oceniać. Czy ktoś może powiedzieć coś ogólnie o ABILUS GROUP Sp. z o.o.? Czy oprócz zarobków dobrze się tam pracuje? Czy jest możliwy awans? To wszystko są ważne kwestie dla osób szukających pracy.

ktos

bardzo słabe zarobki! nie na dzisiejsze realia!

Krystian

Firma mocno się rozwijająca, w tej chwili chyba budowa nowego biurowca w Balicach wraz halą produkcyjną(usunięte przez administratora) Znajomy tam pracuje i bardzo zadowolony, co do kasy to On nie narzeka ale jak inni to nie wiem.

Zostaw merytoryczną opinię o ABILUS GROUP Sp. z o.o. - Balice

• Jak się pracuje w ABILUS GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABILUS GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABILUS GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABILUS GROUP Sp. z o.o.