A-T S.A

Rawicz

Opinie o A-T S.A

Maja

W Wałczu oraz w Gliwicach w ostatnim czasie otworzyła się nowa placówka A-T S.A http://www.at-krotoszyn.pl/aktualnosci/a-t-w-walczu/ Czy to oznacza, że będą potrzebni nowi pracownicy? Czy poszukuje firma sprzedawców? Bo widzę informacje tylko o przedstawicielach handlowych.

Maja

Jak obecnie wygląda praca w A-T S.A ? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy. Co uważasz za największy plus swojej pracy?

ala

i w tej firmie oczywiście standardem jest, nawet przedstawciele handlowi mają takie umowy jak przychodzą

Zostaw opinię o A-T S.A - Rawicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A-T S.A