Eco-Instal Maciej Kubiak

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eco-Instal Maciej Kubiak

Aktualność
Szanowni Państwo,
serdecznie witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o Firmie Eco-Instal Maciej Kubiak. Zajmujemy się wykonawstwem instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacji oraz elektrycznych. Bardzo nas cieszy zainteresowanie nasza firma, dlatego zapraszamy do konstruktywnej dyskusji na forum oraz wyrażania swojej opinii. Zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu  bezpośredniego  pod numerem tel.669 095 085

@Mirosław

Panie Mirosławie, bardzo dziękujemy za opinię :)

Maciej

Ja osobiście mogę polecić. Pracowałem krótko dla Pana Macieja, ale pracę wspominam dobrze. Trafiłem na bardzo fajną ekipę w Bremie. Zero problemów z płatnościami. Wszystko na czas i tak jak się umawialiśmy. Tym bardziej, że nigdy się osobiście nie spotkaliśmy. Wszystko załatwiane było prze internet, ponieważ siedziba firmy znajduje się jakieś 500 kilometrów od mojego miejsca zamieszkania. Pracowałbym z chęcią dłużej, tym bardziej, że pod koniec dostałem atrakcyjną ofertę podwyżki. Niestety zaczynałem zaocznie szkołę we wrześniu i musiałem zjechać. Z minusów, to że na koniec był 1 samochód na 2 budowy i trzeba było się jakoś podzielić, co było trochę niewygodne i taki sobie nocleg. Ogólnie, podjąłbym współpracę jeszcze raz jak bym miał możliwość. W porządku firma.

Michal

Witam wszystkich którzy są zainteresowani opinia o firmie Eco Instal. Mogę wypowiedzieć się na ten temat bo jestem pracownikiem tej firmy od 2 lat a nie jak poprzednik podaje informacje z drugiej ręki i wsumie nie można tego zweryfikować czy usłyszał czy pracował i być może się nie nadawał, a może konkurencja. Więc moja opinia jest informacja dla ludzi którzy są zainteresowani praca w tej firmie. Po 1 przez 2 lata które pracuje u Maćka nigdy nie było problemów z płatnościami zawsze są na czas i zgadzają się z wcześnie dogadana stawka. Zdaje sobie sprawę że pewnie stawki się różnią ale każdy sam zapracowuje sobie na stawkę. Pracuje teraz w Munster jeździmy busem 9osobowym w 6, więc nie ma mowy o ścisku. Kwatera jest zawsze na czas, jedziemy w nowe miejsce nocleg już na nas czeka. Przez te dwa lata co bardzo ważne miałem ciągłość pracy żadnych przestojów. Kontakt z Maćkiem oraz biurem bardzo dobry więc nie wiem w czym problem. Wydaje mi się że poprzednik bardziej chce zaszkodzić jak komuś pomoc. W mojej opinii mogę polecić firmę Eco Instal fajni ludzie pracują przynajmniej Ci na których ja się trafiłem. Pozdrawiam

Mirosław

Pieniądze zawsze na czas

Pytanie Nowy wpis

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Eco-Instal Maciej Kubiak. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 16 maja.

Marek Nowy wpis

Płaci grosze, kiepskie warunki mieszkaniowe, ekipy to w połowie patologia, stare zajechane samochody, brak narzędzi, brak organizacji. Byle jak firma z branży daje co najmniej 5euro więcej. Przez chamskie zachowanie i pazerność stracił wartościowych ludzi.

Barbara Nowy wpis
@Marek

Co to znaczy grosze? Dla jednego gr to będzie 5000, a dla innego 50 tys.. określ się pls

Nowy wpis

@Marek

Panie Marku, dziękujemy za opinie. Stawki zależą od kilku czynników: doświadczenia, zaangażowania w pracę oraz znajomosci języka. Niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować wszystkich noclegów przed rozpoczęciem projektu ale jeśli są zgłaszane uwagi to zmieniamy miejsce zakwaterowania najszybciej jak to możliwe. Flotę samochodów czy czas unowocześniamy i wspólnie dbamy aby były w jak najlepszym stanie. Również braki w narzędziach są uzupełniane na bieżąco. Niestety nie potrafimy wróżyć i jeśli czegoś na budowie brakuje to monterzy musza poinformować biuro i na następny wyjazd maja braki uzupełnione. Zdarzały się przypadki ze ludzie odchodzili żeby dostać te przysłowiowe 5€ na godzinę więcej i wracali po miesiącu i przykrych doświadczeniach z płatnościami do firmy która reguluje zobowiązania uczciwie i na czas czyli do nas:) proponuje zająć się podnoszeniem swoich kwalfikacji zamiast pisać bzdury w internecie:)

Czy Eco-Instal Maciej Kubiak zatrudnia studentów?

Pracowałem u Macieja prawie rok i niestety nie wspominam tego dobrze. Placilismy za nocleg a na miejscu pierwsza dobę spaliśmy w aucie(oszczędności firmowe Pana (usunięte przez administratora)). Za nocleg brał od nas więcej niż płacił(na każdej budowie). Dlatego bral najtańszy (usunięte przez administratora) Szefowa ciągle z pretensjami.(usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Eco-Instal Maciej Kubiak na stanowisko Monter inst. Sanitarnych. Hydraulik. Bez jezyka. Niemcy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Zyga

Polecam

Benek

Zgodzę się niemal ze wszystkimi wyrzej, płatność zazwyczaj na czas, stawki w zależności od umiejętności i znajomości niemieckiego, niestety mimo wszystko na samozatrudnieniu nie zwalają z nóg. Brak narzędzi, samochody dające w kość, sprawy bytowe w Niemczech różnie ale nie można spodziewać się za tanie noclegi których nikt nie sprawdził osobiście na miejscu będą nadzwyczaj dobre. Niestabilność w ilości godzin miesięcznie i informacja typu "wyjazd odwołany" w niedzielę wieczorem były nieznośne. Sam Maciej całkiem w porządku jako człowiek, przynajmniej takie wrażenie sprawia. Potrafi pójść na kompromis i pomóc w potrzebie.

Maciej

@Maciej

Panie Macieju dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo miło :) Również z chęcią podejmiemy dalszą współpracę jeśli zmieni Pan swoje plany i postanowi ponownie wyjechać do pracy za granicę. Dziękujemy również za cenną uwagę.

Michal

Pluto
Klient

Hugo zgodzę się mam doczynienia z firmą na budowie tzn z ludźmi pracującymi w tej firmie raczej stety ze nie trafiłem do firmy tylko jestem gdzie indziej i znając się z chłopaki z Eco jakoś nie chwalą prezesa zarobkow w firmie noclegi czy nawet auta które udostępnia nie za ciekawie opowiadają pozdrawiam ekipę z Munster

@Pluto

Panie Pluto dziękuję za opinię. Po zapoznaniu się z Pańską opinią proponowałem zmianę pensjonatu, ale monterzy nie wyrazili ochoty wiec nie wiem na ile Pańskie informacje są wiarygodne. W Münster prowadzimy w chwili obecnej 3 budowy i na każdą z nich jeździ inne auto, dwa Ople Vivaro i VW Caddy, w każdym z nich są wolne miejsca, wiec nie ma ścisku, wszystkie usterki są naprawiane na bieżąco ponieważ bezpieczeństwo naszych współpracowników jest dla nas bardzo ważne. Jeśli chciałby Pan poznać szczegółowe warunki współpracy z moją firmą serdecznie zapraszam do kontaktu bezpośredniego.

Czy Eco-Instal Maciej Kubiak oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Gosc
@Pytanie

Jesteś na samozatrudnieniu.

@Pytanie

Zapraszamy do kontaktu osobistego pod nr tel. 662 632 868

Mirosław

Pieniądze zawsze na czas

@Mirosław

Panie Mirosławie, bardzo dziękujemy za opinię :)

Pablo

Szczerze to niestety porażka, dostają 16 euro na godzinę rzeczywistość 14/13,5 niestety prezes firmy tak Cię kroi jak tylko może, druga sprawa to ludzie no to już jakąś porażka alkoholicy narkomanii wszystko dla ludzi, ale nie w takiej ilości, trzecia sprawa brak sprzętu koordynacji i wieczny foch prezesa, prezesowej, księgowej nic się nie dowiesz po niby po co. Lepiej wybrać agencje niż ta firmę

@Pablo

Nie mogę się zgodzić. Jeśli ktoś dogaduje się na stawkę godzinowa 16€ to otrzymuje 16€ za przepracowaną godzinę. Niestety nie jesteśmy w stanie weryfikować nałogów osob z którymi podejmujemy współpracę ale zapewniam, że po wykryciu osób z problemami alkoholowymi lub podobnymi współpraca z nimi jest kończona w trybie natychmiastowym. Odnośnie sprzętu oczywiście zdarzają się braki ale są uzupełniane na bieżąco. Jeśli chodzi o koordynację to proszę o więcej szczegółów a postaramy się poprawić niedociągnięcia ale mogę zapewnić ze zawsze zapewniamy miejsce pracy i nocleg wiec zagrożenia życia nie ma:). Co do wiecznego focha to nie wiem bo w biurze się dużo śmiejemy;) być może chodzi o moja dostępność pod telefonem- niestety nie jestem w stanie zapewnić swojej uwagi 24h na dobę dla każdego montera ale wszystkie ważne sprawy są załatwiane terminowo a już na pewno płatności. Pozdrawiam

Aktualność
Szanowni Państwo,
Pablo

Zgadzam się z przedmówcami, ukryte koszty, firma działa na zasadzie wynajmu ludzi, ogólnie w skali do 10 ciu, mogę dać 3, za terminowe wypłaty nic więcej.

piotrek

@seba możesz coś więcej napisać na temat pracujesz tam czy pracowałeś i się zwolniłeś na jakich warunkach ?

Macie jakieś aktualne informacje o pracy w firmie Eco-Instal Maciej Kubiak w mieście Wąsosz?

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-Instal Maciej Kubiak - Wąsosz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Eco-Instal Maciej Kubiak?

Zobacz opinie na temat firmy Eco-Instal Maciej Kubiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco-Instal Maciej Kubiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Eco-Instal Maciej Kubiak?

Liczba opinii klientów firmy Eco-Instal Maciej Kubiak, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Eco-Instal Maciej Kubiak