Opinie o 4Profit Sp. z o.o. w Bielsko biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 4Profit Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w 4Profit Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4Profit Sp. z o.o. w Bielsko biała

Katarzyna

polecam dobry pracodawca

Juztyna

Polecam bardzo profesjonalne biuro, obsługa bardzo miła i pomocna

Czarek

Dodam tylko, że firma to bardzo dobry pracodawca, wystarczy mieć chęci i kompetencje a zadowolenie pewne.

Krystyna

polecam, biuro daje wiele możliwości rozwoju a zarobki są bardzo dobre

4Profit Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Olga

Bardzo dobrze wspominam swoją współpracę z tym biurem, możliwość dokształcania było bardzo ważnym atutem

@Olga

Naprawdę pani Olgo? Współpracowała Pani i jednocześnie się dokształcała? Ciekawa konfiguracja.

Krzysztof
@Artur

Pani Aleksandro a pani się nie dokształcała u nas...??????? Sama pani sobie znalazła szkolenie za które 4Profit zapłacił a pani zrezygnowała po pierwszym dniu ponieważ szkolenie prowadziła osoba z poprzedniej pani pracy która wiedziała o pani występkach i bała się pani, ze nas o tym poinformuje....!!! Tak nasi pracownicy się dokształcają i w większości płaci za to 4 Profit. Kadrę mamy stabilna, nie mamy zwolnień, dziewczyny pracują po kilka lat i to panią boli, ze pani wyleciała po paru miesiącach.... przy bardzo wysokim wynagrodzeniu.....jako pracodawca muszę stwierdzić ze 4Profit ma super świetny zespół pracowników!!!!

beata

Polecam wszystkim którzy szukają stabilnej pracy w miłej atmosferze.

@beata

No ciekawe...

Julita

Świetna firma pod każdym względem również pod kontem jakim jest pracodawcą, polecam.

@Julita

Naprawdę Pani Julito poleca Pani tego pracodawcę? No ciekawe...

marta

polecam, bardzo miła i przyjazna atmosfera

@marta

Naprawdę pani Marto??

karh

polecam, dobra płaca możliwość kształcenia

Współpraca super zarobki dobre, możliwość kształcenia same pozytywy polecam

Polecam, bardzo fajne miejsce gdzie można nabrać doświadczenia i uczestniczyć w wielu kursach podnoszących wiedze i umiejętności, jestem bardzo zadowolona z pracy

Nikola

Polecam, pracowałam 2 lata i odeszłam tylko i wyłącznie przez problemy osobiste, ale pracę wspominam bardzo dobrze, zarobki dość wysokie

Bogna

Szkoda, że nikt z pracowników nie zostawił tu opinii o pracy. Słyszałam sporo dobrego , potrzebujecie księgowej?

zwak

Polecam, korzystam z usług biura i jestem usatysfakcjonowany obsługą kadrową oraz ksiegową

polecam naprawdę fajny pracodawca

@Kasia

Napiszesz coś więcej? Twoja opinia jest bardzo krótka i niewiele wnosi, może powiesz mi jak prezentują się zarobki w 4Profit? Na jaką pensję może tu liczyć nowy pracownik i czy firma oferuje też jakieś benefity pozapłacowe? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać!

ANNA

Polecam, naprawdę fajne biuro, dostępne szkolenia, wypłata zawsze w terminie

WERONIKA

pracowałam tam dwa lata, fajne zarobki, miła atmosfera

Janek

Serdecznie polecam jestem bardzo zadowolony ze współpracy

Szymon

czy możecie napisać coś więcej na temat rozmowy rekrutacyjnej?

ewa

serdecznie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o 4Profit Sp. z o.o. - Bielsko biała

• Jak się pracuje w 4Profit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4Profit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Profit Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4Profit Sp. z o.o.