4Profit Sp. z o.o.
5 20 61 5 1
Barbara

Polecam możliwość samorozwoju -kursy, miła załoga i zarobki na fajnym poziomie

Olga

Bardzo dobrze wspominam swoją współpracę z tym biurem, możliwość dokształcania było bardzo ważnym atutem

Pytanie Nowy wpis

Czy pracodawca 4Profit Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Iza Nowy wpis
@Pytanie

Tak, biuro organizuje pracownikom szkolenia

Elżbieta Nowy wpis
@Iza

Super :) A jeśli pracownik 4Profitu będzie poszerzał swoją wiedzę i umiejętności właśnie poprzez różnego rodzaju szkolenia, to czy może liczyć po czasie na jakiś awans?

--------arek Nowy wpis
Klient

polecam uslugi tego biura szybko i w milej atmosferze

Ewelina

polecam serdecznie super księgowi

kaja

polecam w 100%

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ann

polecam jestem bardzo zadowolona z usług

Anna

polecam super obsługa

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w 4Profit Sp. z o.o.?

Ania
@Pytanie

Oczywiscie osoby z doswiadczeniem sa mile widziane

Katarzyna

polecam dobry pracodawca

Juztyna
Klient

Polecam bardzo profesjonalne biuro, obsługa bardzo miła i pomocna

Czarek

Dodam tylko, że firma to bardzo dobry pracodawca, wystarczy mieć chęci i kompetencje a zadowolenie pewne.

Krystyna

polecam, biuro daje wiele możliwości rozwoju a zarobki są bardzo dobre

Barbara

Polecam możliwość samorozwoju -kursy, miła załoga i zarobki na fajnym poziomie

@Barbara

Pani Barbaro. Jestem klientem i nie przypominam sobie żeby pracowała w biurze w maju 2020 jakas osoba o tym imieniu. Po co kreować. Po co pisać.

Krzysztof

Nie zaszła pomyłka pani Aleksandro, IP zostalo dziś sprawdzone a sprawa zgłoszona na policję. Proszę spodziewać się dalszego ciągu w prokuraturze. Pozdrawiam.

@Krzysztof

Zgłoszenie czego? Neutralnego komentarza a raczej opinii w demokratycznym kraju nie obrażając nikogo. Ale w sumie to ciekawe że w czasach RODO Uzyskuje Pan dane na czyjs temat np. U byłego pracodawcy bez konsekwencji. Raczej to Pani Aleksandra powinna zgłosić.

@Artur

Wiec czekam na zgłoszenie ...... nie pozwolę sobie na to żeby pani mściła się na firmie za swoje wyskoki. Aha chyba pani zapomniała ze wyraziła pani zgodę RODO dla nas jak i dla BPBP wiec proszę działać. Jutro będzie się z panią kontaktował mój adwokat w sprawie rekompensaty utraconych korzyści ...... resztę on sam pani wytłumaczy , również za pobyt w villi ... i to naprawdę nie są żarty z naszej strony. Na ta chwile czekamy ma wszczęcie postępowania przez prokuraturę w sprawie uzyskania przez panią bezprawnie danych naszych pracowników..... to karnie...... będzie również to samo o odszkodowanie cywilnie..... jeśli pani myśli, ze odpuścimy to się pani myli i za kazda z rzeczy które teraz pani wyprawia będzie odpowiedzialność karna i cywilna....... !!!!

Olga

@Olga

Naprawdę pani Olgo? Współpracowała Pani i jednocześnie się dokształcała? Ciekawa konfiguracja.

@Artur

Pani Aleksandro a pani się nie dokształcała u nas...??????? Sama pani sobie znalazła szkolenie za które 4Profit zapłacił a pani zrezygnowała po pierwszym dniu ponieważ szkolenie prowadziła osoba z poprzedniej pani pracy która wiedziała o pani występkach i bała się pani, ze nas o tym poinformuje....!!! Tak nasi pracownicy się dokształcają i w większości płaci za to 4 Profit. Kadrę mamy stabilna, nie mamy zwolnień, dziewczyny pracują po kilka lat i to panią boli, ze pani wyleciała po paru miesiącach.... przy bardzo wysokim wynagrodzeniu.....jako pracodawca muszę stwierdzić ze 4Profit ma super świetny zespół pracowników!!!!

beata

Polecam wszystkim którzy szukają stabilnej pracy w miłej atmosferze.

@beata

No ciekawe...

Julita

Świetna firma pod każdym względem również pod kontem jakim jest pracodawcą, polecam.

@Julita

Naprawdę Pani Julito poleca Pani tego pracodawcę? No ciekawe...

marta

polecam, bardzo miła i przyjazna atmosfera

@marta

Naprawdę pani Marto??

karh

polecam, dobra płaca możliwość kształcenia

Karolina

Współpraca super zarobki dobre, możliwość kształcenia same pozytywy polecam

Anna

Polecam, bardzo fajne miejsce gdzie można nabrać doświadczenia i uczestniczyć w wielu kursach podnoszących wiedze i umiejętności, jestem bardzo zadowolona z pracy

Nikola

Polecam, pracowałam 2 lata i odeszłam tylko i wyłącznie przez problemy osobiste, ale pracę wspominam bardzo dobrze, zarobki dość wysokie

Zostaw merytoryczną opinię o 4Profit Sp. z o.o. - Bielsko biała

4Profit Sp. z o.o.