Opinie o 4Profit Sp. z o.o. w Bielsko biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 4Profit Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w 4Profit Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4Profit Sp. z o.o. w Bielsko biała

Administrator Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie 4Profit Sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

Rekrutacja Nowy wpis

Czy 4Profit prowadzi teraz rekrutację na stanowisko księgowego?

Bozena

Ciekawa praca i bardzo wysoki poziom. Szansa dla chcących zdobyć praktykę i poszerzyć wiedzę. Praca dla ambitnych ludzi.

Agnieszka Nowy wpis
@Bozena

Mogę liczyć na to, że dopiszesz coś o wysokości zarobków księgowej obecnie, kiedy rośnie inflacja? Bo zakładam, że wciąż tam pracujesz i masz rękę na pulsie, jeśli chodzi o podwyżki, także waloryzacyjne?

Aktualna pracownica

Czy to aby nie z panią rozwiązano umowę dyscyplinarnie i stąd to niezadowolenie?

@Aktualna pracownica

@aktualna pracownica. Przecież Pan doskonale wie skąd moje niezadowolenie. PIP wszystko Panu przedstawił. A portal ten służy do wyrażenia swoich opinii więc ja ją wyraziłam poprzez jedną gwiazdkę, a nie przez komentarz.

Krzysztof 4Profit Nowy wpis
@.

Witam pani Justyno. Dziś przez przypadek natknąłem się na Pani odpowiedz, nie wiem dlaczego jest ona skierowana do mnie bo poprzedni komentarz nie ja pisałem, ale skoro poruszyła Pani PIP to dobrze Pani wie, ze PIP który Pani naslala na nas nic nie zakwestionował i Pani dyscyplinarka została utrzymana. Jedynie wynagrodzenie jakie Pani zatrzymałem na pokrycie strat jakie Pani wyrządziła 4Profit PIP kazał wypłacić i ewentualnie dochodzić na drodze cywilnej co obecnie się dzieje. Będziemy dochodzić wszystkich pieniędzy które wydaliśmy na Panią jeśli chodzi o szkolenia przed nowym ładem itp, oraz oczywiście wszystkie nadgodziny, soboty i niedziele ktore wykonywali pracownicy 4Profit żeby nasi klienci zostali na czas i z największa jakością obsłużeni, a była to praca która Pani miała wykonać, tez po to była Pani szkolona od wielu miesięcy, a porzuciła Pani prace z dnia na dzień przed samymi rozliczeniami. Zapewniam, ze kwota przez nas dochodzona jest gruba. Jeśli myślała Pani, ze porzucając prace z dnia na dzień w tak trudnym momencie ( luty 2022 ) kiedy wchodzą nowe przepisy polskiego ładu oraz pakiet mobilności, zostanie to bez konsekwencji dla Pani to się Pani pomyliła. To jest jedyna moja odpowiedz w stosunku do Pani, proszę mnie nie łączyć z innymi wypowiedziami pracowników którzy byli zbulwersowani Pani postępowaniem i zabrali na tym portalu głos. Kto pisał i z czyjego adresu można sprawdzić, a chyba nie jest Pani potrzebna kolejna sprawa cywilna. Życzę Pani powodzenia i wszystkiego dobrego. Do zobaczenia w sądzie.

4Profit Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
aneta

jestem zadowolona z współpracy polecam jako rzetelnego pracodawcę

Maja

Byłam dziś na rozmowie i jestem dobrej myśli, zarobki na wysokim poziomie + możliwość szkoleń

jestem usatysfakcjonowana z obsługi polecam jak dobre biuro rachunkowe

Czy pracodawca 4Profit Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Iza

Tak, biuro organizuje pracownikom szkolenia

Elżbieta
@Iza

Super :) A jeśli pracownik 4Profitu będzie poszerzał swoją wiedzę i umiejętności właśnie poprzez różnego rodzaju szkolenia, to czy może liczyć po czasie na jakiś awans?

ANNA

OCZYWIŚCIE

@Elżbieta

Jak najbardziej może liczyć na podwyżkę

Czym w 4Profit Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Mikołaj

4profit oferuję szeroką gamę szkoleń dla swoich pracowników

Paulina

Polecam fajna praca w miłej atmosferze

Elżbieta
@Paulina

Hej Paulina :) A czy mogłabyś odnieść się jeszcze do zarobków w 4Proficie? Czy z nich również jesteś zadowolona? Jakiej stawki można się spodziewać na starcie gdy posiada się już jakieś doświadczenie? Czy jest ona do negocjacji? :)

@Elżbieta

Zarobki dobre, nie można narzekać, stawki zalezą od stanowiska i umiejętności.

Mikołaj

serdecznie polecam, miła atmosfera i dobre zarobki

Barbara

Polecam możliwość samorozwoju -kursy, miła załoga i zarobki na fajnym poziomie

Artur
@Barbara

Pani Barbaro. Jestem klientem i nie przypominam sobie żeby pracowała w biurze w maju 2020 jakas osoba o tym imieniu. Po co kreować. Po co pisać.

Krzysztof

Nie zaszła pomyłka pani Aleksandro, IP zostalo dziś sprawdzone a sprawa zgłoszona na policję. Proszę spodziewać się dalszego ciągu w prokuraturze. Pozdrawiam.

Artur
@Krzysztof

Zgłoszenie czego? Neutralnego komentarza a raczej opinii w demokratycznym kraju nie obrażając nikogo. Ale w sumie to ciekawe że w czasach RODO Uzyskuje Pan dane na czyjs temat np. U byłego pracodawcy bez konsekwencji. Raczej to Pani Aleksandra powinna zgłosić.

Krzysztof
@Artur

Wiec czekam na zgłoszenie ...... nie pozwolę sobie na to żeby pani mściła się na firmie za swoje wyskoki. Aha chyba pani zapomniała ze wyraziła pani zgodę RODO dla nas jak i dla BPBP wiec proszę działać. Jutro będzie się z panią kontaktował mój adwokat w sprawie rekompensaty utraconych korzyści ...... resztę on sam pani wytłumaczy , również za pobyt w villi ... i to naprawdę nie są żarty z naszej strony. Na ta chwile czekamy ma wszczęcie postępowania przez prokuraturę w sprawie uzyskania przez panią bezprawnie danych naszych pracowników..... to karnie...... będzie również to samo o odszkodowanie cywilnie..... jeśli pani myśli, ze odpuścimy to się pani myli i za kazda z rzeczy które teraz pani wyprawia będzie odpowiedzialność karna i cywilna....... !!!!

Baby
@Barbara

Beznadziejne

Helena

polecam jestem bardzo pozytywnie zaskoczona po moim poprzednim biurze rachunkowym

Ela

polecam, miła atmosfera i pomocna załoga biura pomorze z każdym problemem

--------arek

polecam uslugi tego biura szybko i w milej atmosferze

Ewelina

polecam serdecznie super księgowi

kaja

polecam w 100%

ann

polecam jestem bardzo zadowolona z usług

polecam super obsługa

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w 4Profit Sp. z o.o.?

Oczywiscie osoby z doswiadczeniem sa mile widziane

Zostaw merytoryczną opinię o 4Profit Sp. z o.o. - Bielsko biała

• Jak się pracuje w 4Profit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4Profit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Profit Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4Profit Sp. z o.o.