F.U.S.U.B. SOŁTYS

Tychy

F.U.S.U.B. SOŁTYS

Opinie o F.U.S.U.B. SOŁTYS

Tymon

@Dawid Mocno przesadzasz z narzekaniem. Wszędzie trzeba się przykładać do roboty i to może nie wszystkim odpowiada?

Dawid

Rozmawiałem Kiedys Z operatorem tej firmy i to co mi opowiedział jak traktują ludzi to sie w głowie nie mieści

Wiesz jak wyglądają zarobki w F.U.S.U.B. SOŁTYS? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

FUSUB SOŁTYS

Faktycznie, w tym wpisie zwyciężyły emocje, i pojawiły się elementy, w tym imię pracownika, które nie powinny się pojawić za co przepraszamy. Reakcja ta wynikała z krzywdzącej naszym zdaniem oceny oraz ataku skierowanego na rodziny właścicieli. Odpowiadając na zarzuty jeszcze raz: tak, nasza firma jest firmą rodzinną, w której synowie kontynuują tradycję ojca. Nigdy się z tym nie ukrywaliśmy, wręcz przeciwnie - uważamy to za powód do dumy. Tak, mamy również rodziny, i chcemy na nie zarobić – po to się prowadzi firmę, by zarabiać i by utrzymać najbliższych. Nie czynimy jednak tego kosztem prowadzeniu firmy, inwestycji czy pracowników, bo idąc tym tropem, musielibyśmy dawno zamknąć biznes. Cały czas inwestujemy w kolejne jednostki i chcemy się rozwijać – chcemy by pracownicy zyskiwali na tym tak samo jak my. Co do braków kadrowych – wynikają one z dwóch rzeczy. Faktycznie pracownicy czasem odchodzą, i jest to normalne zjawisko w każdej firmie. Ludzie szukają innych wyzwań, perspektyw, nie każdemu odpowiada praca operatora i związane z tym wyjazdy. Ta praca jest ciężka i wymaga wielu wyrzeczeń, nie każdy się do niej nadaje. Nie każdy również poczuje atmosferę w firmie – po to jest właśnie okres próbny, by obie strony sprawdziły, czy współpraca im odpowiada. Uważamy za nieprawdziwe oceniane atmosfery firmy, gdy jeszcze pracownik nie zdążył się „zgrać” z resztą załogi, a już zrezygnował ze współpracy. Jest to krzywdzące również w stosunku do innych pracowników, szczególnie tych, którzy pracują u nas od lat. Przy zatrudnieniu jasne było, jaka jest specyfika branży i warunki panujące w pracy. Co do sprzętu – jak napisaliśmy w innym komentarzu: sprzęty nie są nowe, ale posiadają wszystkie atesty i zezwolenia, są na bieżąco serwisowane, operator zawsze wie na jakim sprzęcie ma pracować – jeżeli mu to nie odpowiada w momencie zatrudnienia – nie musi się zatrudniać, może znaleźć firmę, która dostarczy mu taki żuraw, jaki będzie mu odpowiadał.

Gość
@FUSUB SOŁTYS 26.01.2018 10:52

@ Fusub Sołtys wypisywanie prywatnych spraw pracownika na forum internetowym bez 100 % pewności czy to faktycznie dany pracownik napisał jest co najmniej mało dojrzałe.

anonymous

Witaj, odpowiadając po kolei Zarobki w firmie są uzależnione od doświadczenia, rodzaju wykonywanej pracy oraz stażu. Chcemy być też fair, wobec osób, które pracują u nas od lat – nie możemy dawać takich samych stawek osobom, które dopiero się zatrudniają, jak pracownikom, którzy, mają 5 czy 10 lat stażu pracy. Samo stwierdzenie, że zarobki słabe jest bardzo ogólnikowe. Jeżeli już porównujemy, warto by napisać zarobki na jakim stanowisku, z ilu letnim stażem i w porównaniu z jaką firmą. Również na terenach przemysłowych znajdują się dziesiątki firm, w którym są tysiące stanowisk o najróżniejszych stawkach. Stawki u nas (jak w każdej firmie) są różne i rosną wraz ze wzrostem stażu, odpowiedzialności, a także rodzaju wykonywanych zadań.

@anonymous 26.01.2018 10:50

Co do sprzętu – faktycznie, nie są nowe, nigdy tego faktu nie ukrywaliśmy. Natomiast WSZYSTKIE żurawie mają ważne badania i atesty, wszystkie są na bieżąco serwisowane w naszej bazie. Każdy pracownik, wie na jakim sprzęcie będzie pracował i jest o tym informowany w momencie zatrudniania. Nie ma obecnie firmy na rynku, która regularnie wymienia co kilka lat flotę – bo by przestała funkcjonować. W przeciwieństwie do samochodów osobowych czy dostawczych – żywotność żurawia sięga kilkudziesięciu lat. Co do mobbingu – również bardzo łatwo napisać takie oskarżenie, my natomiast nie mamy możliwości się do niego odnieść. W jakich sytuacjach miejsce miał mobing? Kiedy? Jak się objawiał? Jakich pracowników dotyczył? W jakich sytuacjach? Praca operatora nie jest łatwa. Choć daje ona dużo przyjemności, wiąże się z licznymi wyrzeczeniami w zależności od trudności i szybkości realizacji zleceń.

mario

Zobaczyłem ogłoszenie że poszukują pracy kierowcy operatora więc postanowiłem zobaczyć opinie na temat tej firmy ale z tego co widzę jest gorzej niż myślałem .Takie firmy powinni zamykać !!!!!

@mario 24.01.2018 19:25

Witamy, uważamy, że sugerowanie, że naszą firmę powinno się zamknąć, po przeczytaniu trzech opinii internetowych jest niesprawiedliwe. Proszę się zapoznać z naszymi odpowiedziami na inne komentarze. Jeżeli ma Pan możliwość – proszę zasięgnąć opinii osób pracujących na budowach, innych firm, lub naszych pracowników, którzy pracują u nas dłużej niż tylko okres próbny. Zawsze też można do nas zadzwonić, umówić się na rozmowę i przed podjęciem pracy zapytać o kwestie pojawiających się opinii i sporów. Na wszystko chętnie odpowiemy i przedstawimy jak to wygląda z naszej perspektywy.

Zostaw opinię o F.U.S.U.B. SOŁTYS - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U.S.U.B. SOŁTYS