F.U.S.U.B. SOŁTYS

Tychy

F.U.S.U.B. SOŁTYS

Opinie o F.U.S.U.B. SOŁTYS

Wiesz jak wyglądają zarobki w F.U.S.U.B. SOŁTYS? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

Gość
@FUSUB SOŁTYS 26.01.2018 10:52

@ Fusub Sołtys wypisywanie prywatnych spraw pracownika na forum internetowym bez 100 % pewności czy to faktycznie dany pracownik napisał jest co najmniej mało dojrzałe.

FUSUB SOŁTYS
@anonymous 26.01.2018 10:50

Co do sprzętu – faktycznie, nie są nowe, nigdy tego faktu nie ukrywaliśmy. Natomiast WSZYSTKIE żurawie mają ważne badania i atesty, wszystkie są na bieżąco serwisowane w naszej bazie. Każdy pracownik, wie na jakim sprzęcie będzie pracował i jest o tym informowany w momencie zatrudniania. Nie ma obecnie firmy na rynku, która regularnie wymienia co kilka lat flotę – bo by przestała funkcjonować. W przeciwieństwie do samochodów osobowych czy dostawczych – żywotność żurawia sięga kilkudziesięciu lat. Co do mobbingu – również bardzo łatwo napisać takie oskarżenie, my natomiast nie mamy możliwości się do niego odnieść. W jakich sytuacjach miejsce miał mobing? Kiedy? Jak się objawiał? Jakich pracowników dotyczył? W jakich sytuacjach? Praca operatora nie jest łatwa. Choć daje ona dużo przyjemności, wiąże się z licznymi wyrzeczeniami w zależności od trudności i szybkości realizacji zleceń.

mario

Zobaczyłem ogłoszenie że poszukują pracy kierowcy operatora więc postanowiłem zobaczyć opinie na temat tej firmy ale z tego co widzę jest gorzej niż myślałem .Takie firmy powinni zamykać !!!!!

FUSUB SOŁTYS
@mario 24.01.2018 19:25

Witamy, uważamy, że sugerowanie, że naszą firmę powinno się zamknąć, po przeczytaniu trzech opinii internetowych jest niesprawiedliwe. Proszę się zapoznać z naszymi odpowiedziami na inne komentarze. Jeżeli ma Pan możliwość – proszę zasięgnąć opinii osób pracujących na budowach, innych firm, lub naszych pracowników, którzy pracują u nas dłużej niż tylko okres próbny. Zawsze też można do nas zadzwonić, umówić się na rozmowę i przed podjęciem pracy zapytać o kwestie pojawiających się opinii i sporów. Na wszystko chętnie odpowiemy i przedstawimy jak to wygląda z naszej perspektywy.

Zostaw opinię o F.U.S.U.B. SOŁTYS - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U.S.U.B. SOŁTYS