Opinie o Costa Trade w Katowice

Costa Trade Sp.z o.o. to agencja pracy o dużym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej zatrudniająca specjalistów budowlanych z Polski.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Costa Trade w Katowice

Chętny do pracy Nowy wpis

Jaka jest przyczyna , że od dawna nikt nie pisze?

Roel Nowy wpis
@Chętny do pracy

Omijaj te firme kolego. Dm solution, polskie projekty, poolsevekman, wantex,hugan a teraz ten zapewne kolejny twór mazuko i jego naganiary z Wrocławia.

bol Nowy wpis

marcin,mi by zależało na tym żeby wynagrodzenie jednak wpływało na czas.

Marcin K Nowy wpis

Mi sie dobrze wspolpracuje z ta firma a pan Kamil jest odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku i kontakt jest zawsze. Czasem z wyplata jest poslizg do tygodnia czasu znosnie . Pozdrawiam

Krzysiek

Widocznie firma Costa Trade uznała, że lepiej nie płacić mi za jeden dzień pracy i olać byłego pracownika. To są moje pieniądzę i stracony czas na wyjazd własnym autem. W takim razie zamieszczam zdjęcia pokoju, umowy oraz miejsca pracy w Staden pod adresem: (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do firmy Costa Trade? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
gsdg

ASFDSFDF

PIOTR

Na pewno warto spróbować, w Polsce niestety jeszcze takich pieniędzy nie zarobicie. Ja sobie cenię prace w Tej firmie, na wynagrodzenie nie narzekam :)

Grześ

Współpracuje z firmą Costa Trade już od dłuższego czasu. Mieliśmy tylko raz problem z terminem rozliczeń. Natomiast sprawa została szybko załatwiona. Do dziś wszystko wpływa regularnie i o czasie.

Marciniak

Witam Pani Agato,widzę że Pani jest tutaj aktywniejsza niż w swoim biurze,dlatego tutaj piszę do Pani. Dzwonię do Pani od dłuszego czasu ostatnio przedwczoraj,wczoraj i dzisiaj ,po każdym dzwonieniu wysyłam sms o treści żeby Pani się ze mną skontaktowała. Dzwonię w sprawie rozliczenia za moją prace w waszej firmie na posadzkach w Genk(Belgia). Ja nie piłem w pracy,nie jeździłem po pijanemu,wstawiałem się w pracy codziennie Klient był zadowolony z naszej pracy,nie ukradłem żadnych narzędzi, nie dostałem żadnej zaliczki i nie uciekłem do domu itp. Dlaczego nie chce się Pani z nami rozliczyć? Przecież napisała Pani w mailu że Klient zapłacił i wyśle Pani przelew już czekam 4 miesiące,wysłałem rozliczenie proszę o kontakt (usunięte przez administratora) z poważaniem (usunięte przez administratora)

Krzysiek

Ktoś napisał, że chce argumentów? Proszę bardzo. spawacz TIG – Staden. Jedna zmiana. Od 7.30 - 16.30 1.Praca — praca ciekawa, wszystko w stali nierdzewnej. Dużo rysunku technicznego. Spokojna i nikt nie goni. Dobry kontakt z brygadzistą. 2. Warunki pracy - dwie przerwy. Jedna 15 min druga 30 min, niewliczane w czas pracy. Dojazd 55 km od od zamieszkania! Umowa zlecenie na warunkach Polskich, a nie Belgijskich! 3. Agencja - w moim przypadku kontakt dobry z agencją. Chłopaki z Ronse mieli za to bardzo duże problemy z wypłatami i olewającym stosunkiem koordynatora do problemów. Prosili się o wypłaty, bo nie wpływały na czas. Słowacy mieli jeszcze gorsze problemy z kasą. Tak być nie powinno! 4. Zakwaterowanie - kamienica. 7 osób. Jedna łazienka - działająca. Niemal każdy miał swój pokój. Wyposażona, ale nie wszystko sprawne. WC i prysznic na moim piętrze nie działał. Lodówka śmierdziała zgnilizną. Mój pokój bez mebli, niedogrzany. Zimno w nocy. Spałem w bluzie. PODSUMOWANIE- Praca dobra, ale ze względu na warunki mieszkaniowe i problemy chłopaków z wypłatami kazałem sobie płacić dziennie za wykonaną pracę przez tylko dwa tygodnie. Po nieotrzymaniu wypłaty za pierwszy dzień zakończyłem kontrakt (zlecenie) i opuściłem mieszkanie, informując przy tym swojego koordynatora! Przelewu nie ma do dziś, choć koordynator zarzekał się, że został wysłany. Czas pokaże, jeżeli się mylę to napisze oficjalne przeprosiny na tej stronie. Posiadam umowy, maile oraz smsy świadczące o tym, że byłem pracownikiem firmy Costa Trade. Nie będzie wypłaty za jeden dzień mojej pracy to zamieszczam wkrótce dowody na to, że nie jestem z konkurencji i nie kłamie.

Agata Costa Trade

Dla webmasterów, którzy jedyne co potrafią to włączyć opinie proponuje sprawdzić w KRS, że Spółka Costa Trade nigdy nie zmieniła nazwy i nie planuje tego zrobić.

Matejko

Panie d. Obrońco, zaprzyjaźniony zapewne z firmą Costa Trade. Wasza firma tonie i nic na to nie poradzicie. Jak zwykle w takich sytuacjach zmiana nazwy firmy pomoże, ale to na krótki czas. Strasz ludzi karami dalej, tylko to Ci (wam?) pozostało...

AGATA - COSTA TRADE

Bardzo dziękuje za wszystkie opinie - pragnę przekazać informację z mojego punktu widzenia. W przypadku kiedy ktokolwiek nie otrzymał od nas pieniędzy wiąże się z tym wiele różnych czynników. Jeden z nich to zatrudnienie przez naszą firmę, opłacenie składek ZUS oraz szereg innych płatności a w momencie kiedy pracownicy dojeżdżają do Belgii, oglądają przez 3 sekundy mieszkanie i postanawiają wrócić do Polski. Polska mowa pozwala na tworzenie DIALOGU - czyli inaczej rozmowy. Jeśli faktycznie warunki mieszkaniowe nie były odpowiednie wystarczyło się skontaktować z firmą Costa Trade. Ale lepiej wrócić do Polski - włączyć internet i obsmarować firmę anonimowo. Dziwne, że nikt nie podpisał się imieniem i nazwiskiem....czyżby wielkie ego na to nie pozwalało? Zdarzają się również kradzieże oraz inne sytuacje która narażają firmę COSTA TRADE na straty więc dlaczego mamy płacić komuś kto wygenerował koszta? Płatności wówczas są wstrzymane całkowicie do momenty ustosunkowania się przez naszego adwokata. Jeśli chodzi o nie odbieranie telefonu - faktycznie zdarza się tak ale jako głowa rekrutacji wykonuje dziennie ok 100 telefonów i nie zapisuje ich w książce więc zgodnie z nagraniem poczty proszę wówczas o wysłanie wiadomości sms - wtedy wiem że powinnam oddzwonić. Dzwonie do mnie wiele ludzi, z wieloma problemami i pytaniami a ja jestem tylko jedna i muszę ustalać priorytety. Jeżeli ktokolwiek został przeze mnie w ten sposób urażony - przepraszam i obiecuję poprawę. Jeśli chodzi o dokumenty przekazane przez Państwa już do mnie to proszę mieć pewność, że nie wykorzystuje ich przeciwko Panu - odłożyłam je po prostu na bok ponieważ rekrutacja została zakończona. Łatwo napisać, że firma to "barachło" a może warto napisać argumenty? Obecnie w Belgii mamy ok 40 pracowników którzy pracuję od dłuższego czasu. Proszę też zrozumieć, że firma COSTA TRADE sprawdza referencję czyli kontaktuję się z innymi firmami które są podane w CV i w większości przypadków taka osoba nigdy nie pracowała w podanej firmie więc w takim wypadku ja powinnam napisać opinie z imienia i nazwiska,że pracownik to BARACHŁO? W przypadku jakichkolwiek pytań i sugestii proszę o kontakt listowny na adres spółki COSTA TRADE który jest jawny i dostępny dla wszystkich - skoro można znaleźć w internecie forum to można znaleźć również adres spółki. A obecni pracownicy mają ten adres na umowie - wystarczy spojrzeć.

@AGATA - COSTA TRADE

Oj,Agata...wypłata to wypłata.Ma być TERMINOWA !!!Nas pracowników nie interesują Wasze problemy.Termin wypłaty na umowie jest terminem wpływu środków na konto.Chyba Wasz adwokat o tym Wie?! A jeśli chodzi o nie odbieranie telefonów,to nie zdarza się czasami tylko ustawicznie.Firmy nie stać,aby zatrudnić kolejną osobę do spraw rekrutacji?!Albo Wam nie zależy,albo zbieracie tylko dane(skany dowodów osobistych,numery pesel,nip)aby później handlowac nimi?! Jesteście mało,bardzo mało wiarygodni !

Agata Costa Trade

nie stać, ponieważ opłacamy np. kary za pracowników którzy a.kłamali w cv b.zrezygnowali bo mieszkanie nie było atrakcyjne c.ukradli narzędzia d.zniszczyli kafelki np 100 metrów e.nieświadomie podpalili magazyn farelką f.nie podejmują się pracy a my np mamy zapis w umowie z klientem, że jeśli ktoś się nie pojawi danego dnia to wtedy jest kara za przestój na budowie g.piją w pracy h. tracą prawojazdy bo jeżdża pijani i. biorą narkotyki j.wszczynają bójki k.kłamią, że muszą wracać ze wzgledów rodzinnych l.biorą zaliczki i już nigdy w pracy się nie pojawiają i tak mogę wymieniać i wymieniać. Wzory umów zostaną zmienione adekwatnie do wyżej wymienionych sytuacji także dodamy zapis że jeśli którakolwiek z zasad firmy zostanie złamana - wynagrodzenie nie zostanie wypłacone. Zgodnie z nagraniem mojej poczty - w przypadku nie odebrania telefonu proszę o wadomość sms - wówczac w wolnej chwili oddzwaniam. Chętnie podam namiary na pracowników, którzy pracuję 3-4 lata i nigdy nie było żadnych problem. A jeśli były - to zostały rozwiązane w trybie natychmiastowym. Łatwo napisać, że firmą to barachło a trudniej napisać dobre słowo - tacy są właśnie Polacy... Jeżli ktoś jest fair w stosunku do nas to my też jesteśmy. Zawsze są dwie strony medalu

stary

Uwaga na ta firmę oszukuje ludzi, byłem tam i nie dostałem żadnych pieniędzy za swoją pracę choć kljent belgijski zapłacił dla tej firmy. Uwaga na biuro na poczatku bardzo miła obsługa A później nie odbierają telefonu(Agata)Wie może ktos jak pełny adres biura tej firmy, i nazwisko Pani Agaty?

Arek

Costa trade to dziadostwo.Szczególnie naganiaczka Agatka Kadej.Nie odbiera telefonów,albo odbiera jej kolezanka,bo tamta na szkoleniu...podobno.Uwaga na tę firmę !

@Arek

Uwaga na te firmę.Najpierw proszą o skany danych,że niby praca na 100 %,a później cisza.Można sie zdziwic jak przyjdą jakies raty do zaplaty.Ostrzegam.Potwierdzam,że pani Agatka nie odbiera telefonów.

d
@Tomek

A czy wiadomo Panu, że podawanie publicznie danych osobowych może być karalne? Pozdrawiam.

Krzysiek

Dzieki za opinię.Miałem jechac do Belgii,ale odpuszczam.Agata Kadej nie odbiera telefonów.To jakiś przewał musi być.

nowy

Pracował ktoś w tej firmie?? jako murarz w belgi.

scheiss

barachło.. z resztą, jak większość polskich naganiaczy

Zostaw merytoryczną opinię o Costa Trade - Katowice

Costa Trade
2.5/5 Na podstawie 16 ocen.

Costa Trade