Apart

Wrocław

Apart

Opinie o Apart

Kunegunda

My pracownicy jesteśmy na pierwszej linii. My mamy kontakt z Klientem, my sortujemy, podajemy, kasujemy, sprzedajemy towar Klientom. My sprawiamy, że Bracie tejże firmy bywają w dziesiątce najlepiej zarabiających ludzi w Polsce. A to MY najmniej od firmy dostajemy, najmniej szanowani jesteśmy. Firma jesat sponsorem w TVN, jest na wybiegach, jest na targach, jest na Świecie. Ludzie z Marketingu dumnie głowy noszą a...MY.....??? Może Ktoś nas w końcu zauważy tutaj, może zastanowi się, co by było jakby NAS nie było....Ludzie głupi nie są, rozmawiają ze sobą, wymieniają się rożnymi treściami. Drodzy Bracia...media i owszem są potężne, ale ludzie nie będą chcieli u Was pracować....jak nie uświadomicie sobie, że....za to wszystko co dla Was robią....trochę niewspółmiernie zarabiają. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Apart - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apart