empik school

Poznań

Opinie o empik school

Ewa

Polecam, przygoda życia. Zdobyte doświadczenie zawodowe wzbogaca na długo, idealne miejsce na start i rozwój. Pakiet profesjonalnych szkoleń, wsparcie menadżerskie pomagają ukształtować umiejętności, które procentują długoterminowo. Idealne miejsce dla tych którzy rozważnie planują własną karierę i lubią ludzi????.

Znacie firmę empik school od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o empik school - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie empik school