Opinie o XTM International Limited w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy XTM International Limited. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie XTM International Limited o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XTM International Limited w Poznań

Aleksandra

XTM to fajna firma, w której od razu po przekroczeniu progu czuć przyjacielską atmosferę! Z roku na rok przybywa wielu pracowników, a to też świadczy o tym, że ludzie lubią tu być :) Mimo braku UoP i lokalizacji na obrzeżach miasta mogę śmiało powiedzieć, że w XTM rozwój widoczny jest gołym okiem i warto podjąć pracę w tej firmie.

Dominika

Bardzo pozytywnie oceniam rozmowę kwalifikacyjną, przebiegła w miłej atmosferze z szacunkiem do kandydata.

Dominika

Random

Odpowiedź w ciągu tygodnia, dwóch... Nigdy? Akurat tej kwestii nie możemy mówić o profesjonalizmie.

@Random

Rozumiem, że aplikowałeś do pracy w XTM International Limited, byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej, ale nie dostałeś żadnej informacji zwrotnej od tej firmy. A czy sam próbowałeś się z nią kontaktować i dopytać o status lub wynik rekrutacji? Czasem warto wyjść z inicjatywą.

Tester Oprogramowania

Bardzo pozytywne odczucia od samego początku, rozmowa z dwójką młodych ludzi, dlatego nie ma zbędego stresu. Nie musiałam długo czekać na telefon od momentu wysłania CV

Pierwsza część o CV i moim doświadczeniu, druga techniczna, ale zostałam o tym uprzedzona i wiedziałam z czego się przygotować

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Agnieszka

@anonim, rozumiem więc, że każdy chcący podjąć pracę w XTM International Limited musi prowadzić własną działalność gospodarczą, tak? Czy firma wtedy oferuje jakąś pomoc na przykład w kwestiach księgowych? W Internecie nie widziałam aktualnych ofert pracy w tej firmie, ale może pracownicy coś wiedzą na ten temat? Jeśli tak, to dajcie znać!

spróbuj tutaj
@Agnieszka

Wszystko ładnie pięknie, minus B2B ale za to płatne urlopy - potwierdzam. Zdecydowalem się na ta prace bo wydawała się dobra na start, a okazało się że dużo osob które tutaj prcują zą doświadczone wiec jest od kogo się uczyć. Po roku pracy uważam że ten czas nie był dla mnie zmarnowany

Agnieszka

@Michał, długo już pracujesz w XTM International Limited? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? @Moniqa, czy każdy w XTM International Limited musi posiadać własną działalność gospodarczą?

W XTM są super ludzie i fajna atmosfera pracy! Widać, jak firma się rozwija i odpowiada na potrzeby pracowników. Bardzo dobre miejsce na start kariery w świecie IT.

Dino

Pracuje w XTM od niedawna i uważam, że to pracodawca godny polecenia. Sama rekrutacja przeprowadzona bardzo profesojnalnie, szybka odpowiedź, zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach. Praca w młodym zespole, od samego początku zauważalne bardzo przyjacielskie relacje. Odległość biura od centrum nie przeszkadza, dobry dojazd.

Riki

o firmie mozna powiedzieć jedno: miejsce dla ambitnych - jak jesteś ambitny to odnajdziesz tutaj wszystko co potrzebujesz

KRZYŚX

XTM International to dobry pracodawca, widac, że dba o swoich pracowników. Fakt, że zatrudnienie na B2B, ale na bardzo fajnych warunkach - m.in płatny urlop. Młody, zgrany zespoł. Firma dynamicznie się rozwija i daje możliwości rozwoju swoim pracownikom. Polecam!

Pozytywnie

Hej, jestm zdziwiona opiniami, że nie warto tutaj pracować. Może faktycznie zatrudnienie tylko na B2B ale ma to swoje plusy (tym bardziej że w XTM masz płatne urlopy, co rzadko się zdarza), dodatkowo regularne podwyżki i możliwość elastycznego czasu pracy. Można w każdej kwesti się dogadać, czy szybciej wyjść z pracy, czy pracować zdalnie czy też mieć wolne. Pracując tutaj już ponad 2 lata nie zauważyłam, żeby ktoś dostal awans za staż pracy... Widać, że ktoś chciał się wyżyć bo raczej odminują pozytywne opinie.

Cezary

Czy podpowiecie mi gdzie szukać ewentualnych ofert pracy??

olaboga
@Cezary

najlepiej na ich stronie, wszystko podają na bieżąco - https://xtm.cloud/career/

Agnieszka

@Stan Twoja opinia jest bardzo cenna dla przyszłych kandydatów do firmy XTM International Limited. Czy możesz napisać coś więcej o szkoleniach w firmie? Na jakiej zasadzie uczestniczą w nich pracownicy? Czy obowiązuje limit szkoleń? Na jakie stanowiska firma XTM obecnie poszukuje nowych pracowników? Czy absolwenci też mają szansę na zatrudnienie?

Stan

Pracuje w firmie ponad 3 lata. Wyrma super. Benefity multis, opieka med. Swieze owoce, nauka angielskiego. Ludzie super. Zgrana ekipa ktora na integracjach daje rade. Lokalizacja to plus i minus. Plus bo nie zakorkowana i z dala od zgielku miejskiego. Minus slaba komunikacja. Firma bardzo docenia pracowników

Daniel

XTM International Limited ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jeśli komuś wszystko nie podoba się to najlepiej zmienić firmę!!

Firma słaba nawet na początek. Zatrudnienie wyłącznie na B2B lub UoD. Wynagrodzenie bardzo słabe, dalekie od rynkowych standardów. Biuro na końcu świata, daleko od komunikacji miejskiej. Niekompetentni managerowie, awansowani za staż a nie za kompetencje. Nic dziwnego, nikt normaly nie zostaje tam dłużej niż rok. Cała firma jest wybitnie słaba jeśli chodzi o rynkowe standardy, nie oferują żadnych szczególnych benefitów, każdą przerwę na obiad trzeba odrabiać !! Jesteście żartem jeśli chodzi o rynek IT w Poznaniu Nie polecam, omijać szerokim łukiem

Agnieszka

Dobrze, że atmosfera odpowiada pracownikom @konopista, to bardzo ważne w pracy, gdzie spędzamy, przecież większość czasu. A jak z innymi warunkami pracy, typu umowa czy szkolenia? Na pewno dla osób poszukujących pracy takie informacje są również ważne.

lucky

Fajnie tutaj! Są piłkarzyki i kawa i super ludzie! Tak to można pracować.

Konopista

Pracuje tutaj już 2 lata i jedno co mogę powiedzieć, to to, że zarządzanie nią tej bezbłędne! Menagerowie pomocni, atmosfera super, zadania do wykonania zawsze dobrze dobrane. Jedno co najważniejsze, coś z czym nie spotkałem się wcześniej - oni DBAJĄ o pracownika! Rozwijają go, wspierają, warto im zaufać. No i stabilizacja pracy to coś co jest bardzo wyczuwalne. W wielu firmach pracowałem i nie rozumiem jak mogłem być zadowolony z tego co tam miałem, a co mam tuatj - nieporównywalne! Polecanko!

Zostaw merytoryczną opinię o XTM International Limited - Poznań

• Jak się pracuje w XTM International Limited?

Zobacz opinie na temat firmy XTM International Limited tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XTM International Limited?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XTM International Limited?

Kandydaci do pracy w XTM International Limited napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XTM International Limited