Teknosell Global Operations Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Poznań

Opinie o Teknosell Global Operations Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

zorientowany

pakiet socjalny z możliwością wyboru opcji dla siebie raczej nie standardem w średniej wielkości firmach - wystarczy przejrzeć ogłoszenia w sieci (a przecież ta firma to nie korpo). Z drugiej strony złożenie CV nie jest jednoznaczne z dostaniem pracy, więc dlaczego nie spróbować i zobaczyć, jak będzie na rozmowie? Firma cały czas rekrutuje, więc chyba nie świadczy to o bankructwie, ale każdy ma prawo do własnego zdania . p.s. warto zastanowić się na rzetelnością opinii dodanych tego samego dnia, w odstępie dwóch minut ;)

XD

Wszystkim, którzy planują złożyć Cv do tej firmy, stanowczo odradzam. Pakiety medyczne, dofinansowanie posiłków, ponadprzeciętne wynagrodzenie - to już standard na rynku w dobrze prosperujących firmach.

Ania

Ktoś wie jak jest teraz? Nie chciałam tam składać CV, bo przeczytałam opinie od Kini i dexa. Chyba nie zwolnili wszystkich, bo widać, że szukają nowych. Dowiedziałam się, ze dają niezły pakiet socjalny, Luxmed i coś teraz zmieniają, żeby było ciekawiej. Chyba nie zbankrutowali.

dex

Ta firma to bankrut, właśnie wszystkich zwalniają. W pierwszej kolejności tych najlepszych, co najlepiej zarabiają

Kinia
użytkownik zarejestrowany

Witam serdecznie. Widziałam, że w październiku poszukiwali kogoś na stanowisko menadżera HR i asystenta ds administracji. Zastanawiam się jak wygląda atmosfera pracy w tej firmie, jeśli ktoś ma jakieś informacje to proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.

Kata
@Kinia 27.11.2015, 22:45

Atmosfera pracy jest fatalna. Awansują tylko tzw znajomi krolika, reszte traktuje się jak niewolników do roboty. Szwedzki właściciel skąpi na wszystkim, nawet nie ma szafek dla pracowników, które gwarantuje przeciez prawo pracy. Jak kiedys wpadnie tam PIP to sie nie pozbierają

Zostaw opinię o Teknosell Global Operations Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teknosell Global Operations Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością