Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o.

Pracownik Tate szukający nowej pracy

Bardzo kiepskie zarobki,obecny dyrektor generalny łódź wiecznie tnie koszty,redukuje działy.Duża rotacja pracowników i brak stabilizacji.

Tate

Slabe wynagrodzenie. Nie polecam. Towarzystwo niemile

W

3200 dla specjalisty

Flower

Nie polecam - nie doceniają utalentowanych ludzi. Niby jest ocena roczna, ale podwyzki minimalne a wieksze tylko jesli zagrozisz wypowiedzeniem. Coraz wiecej osob odchodzi, bo w Tate płaca raczej mniej niz w innych firmach. Dział HR jest bardzo nieudolny.

lyle

bardzo dobry pracodawca

Ala

Co tak mało opini o tym pracodawcy? I jakie zarobki są ?

Dd

Jaka kase w ksigowosci?

Zostaw opinię o Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o.