Opinie o Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o. w Łódź

Zniesmaczony

Odpuśćcie sobie. Firma zaczyna wymuszać coraz częstsze wizyty w biurze argumentując to "możliwością wspólnego wypicia kawy." Zaczęło się od 2 dni, już są 4, wkrótce będzie 8. "Bo inne firmy tak robią."

@Dział HR

Czyli ten wspomniany przepływ informacji jest podstawowym argumentem co do tej zmiany? Czy pracownicy nie wychodzili przy tym z jakimiś innymi propozycjami, które mogłyby ją docelowo usprawnić w formie zdalnej? Ciekawi mnie również czy faktycznie odzwierciedla się w jakichś wynikach?

Czym w Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

6,3-7k brutto- nie warto

A wcześniejsze oferty były wystawione ze względu na co? Powiększano może zespoły? Podobnie jak poprzednik nie widzę teraz dostępnych ofert. pisano też cos o tym, że model hybrydowy ma od listopada obowiązywać. Czy to oznacza, że już na żadnym stanowisku nie pracuje się zdalnie?

@inny pracownik

I co kluczowego wychodzi zazwyczaj z takiego meetingu? Ludzie jednak mimo wszystko integrują się na przerwach i tym podobnych? spotkania na żywo pomagają w pracy?

A mi pracuje się bardzo dobrze. Firma szanuje moje godziny pracy, urlopy, nie robię nadgodzin (moze czasem jak cos super pilnego-ale to bardziej moj wybór, ze zostaje troche dlużej), a na przełożonego zawsze mogę liczyć. Pracy bywa sporo, ale przelozony slucha I zadania sa rozplanowywane, albo nadawane priorytety. Sa szkolenia wewnetrzne, pelny pakiet szkolen online w Workday i LinkedIn, duzy nacisk na bezpieczeństwo pracy. Zwrot “Safty first” bedziecie slyszec przynaniej raz dziennie. Biuro jest mega! W dobrej lokalizacji i codziennie coś dobrego w kuchni (owoce, swieżo wyciskane soki, zupy, jogurty z granolami). W biurze trzeba byc raz w tygodniu, a reszta dni moze byc homeoffice. Ludzie, którzy tu pracuja sa życzliwi i pomocni. Wynagrodzenie ok, zwłaszcza biorac pod uwagę super atmosfetę. Teraz jest robionych dużo usprawnień i automatyzacji w procesach. Ja polecam pracę tutaj.

Pracownik Nowy wpis

Firma pod koniec roku zwolniła dziesiątki osób, tłumacząc się kwestiami ekonomicznymi, a w kwietniu organizują wielką imprezę integracyjną... Może lepszym pomysłem jest zainwestować w ludzi, w podwyżki, w komfort pracy zamiast jednorazowej zabawy.

BylyPracownik Nowy wpis

Jako były już pracownik którego dotknęły te cięcia potwierdzam całą sytuację, wszystko wygląda fajnie na fb i reelsach a w rzeczywistości pracownicy nic nie wiedzą co się dzieje. Nie polecam tej firmy

Klaudka Nowy wpis

Hej. Pracuje ktoś może jako Junior R2R Accountant i omówi warunki? Na stronie jest teraz dostępna oferta. nie ma niestety wskazanych zarobków a potrzebuje mieć aktualne zestawienie. Dodatkowo ktoś niedawno wspomniał o braku podwyżek, więc tym bardziej chce wiedzieć na co ślę CV

Alka Nowy wpis

Przy tych ostatnich zapytaniach o to czy ktoś w firmie długo pracuje zaczął mnie interesować średni staż (usunięte przez administratora) ile może wynieść? Myślę konkretnej o tej wygasłej już ofercie dla partnera ds. talentów i rozwoju, wpasowuje się w wymogi, przekraczam na spokojnie te 2 lata doświadczenia z opisu, ciekawe czy będą jeszcze nabory

tt

To co inne tego typu miejsca, punkty na mybenefit, karta multisport, luxmed. W zasadzie jedyną zaletą jakie to miejsce posiada to możliwość pracy zdalnej praktycznie w 100%.

Wanda
@tt

Praca zdalna to zdecydowanie duży atut. A jak z wynagrodzeniem? Ile taki nowicjusz na zdalnym jest w stanie miesięcznie zarobić?

Agata
@Wanda

około 4k na rękę (oczywiście zależy to od działu), niestety jeśli chodzi o zarobki to jest tu bardzo słabo :(

@Agata

zależy od działu? to na którym tak w razie czego byłoby najwięcej i czemu oraz w drugą stronę, gdzie najmniej opłaca się tu robić?

@Wanda

Dzień dobry, dziekuję za podzielenie się swoją opinią. Pracujemy obecnie w formie hybrydowej, natomiast jeśli chodzi o wynagrodzenie rozmawiamy na ten temat indywidualnie z kandydatami, wszystko zależne jest od wiedzy, umiejętnosci i doświadczenia danej osoby. Zachęcam do bezpośredniego zaaplikowania i osobistego przejścia przez proces rekrutacyjny.

Dział HR

Dzień dobry, dziekujemy za zapytanie. Firma Tate & Lyle GSS posiada bogatą ofertę benefitów oraz nagród dla pracowników. Oferujemy platformę Mybenefit, dofinansowanie do posiłów, pakiet Luxmed z mozliwoscią wyboru stomatologii, dofinansowanie do ergonomicznego miejsca pracy, finansujemy również wiele rodzajów kursów.

@Dział HR

Witam, jakie przykładowe kursy mogą przynależeć do tych wspomnianych wielu rodzajów? Ciekawią mnie także potencjalne wysokości wspomnianych dofinansowań. Na jakie można się nastawiać wobec wspomnianych posiłków oraz tego ergonomicznego miejsca pracy?

T&L

Dodatkiem jest praca, dużo pracy. Wrócił rynek pracodawcy. Rynek pracownika sie skończył więc nie ma co wybrzydzać tylko się cieszyć że praca jest. To się nazywa wdzięczność do szefa że prace dał. A jak będzie dobra jakość pracy to można rozmawiać o innych dodatkach. Wszystko trzeba wypracować - nie ma nic za darmo.

????
@T&L

Proszę zapoznać się z sytuacją na rynku pracy przed pisaniem tych bzdur, jest dużo ofert pracy z zakresu SSC i to lepiej płatnych niż w T&L

@T&L

Dziekujemy za podzielenie się swoją opinią. Bardzo istotne dla nas jest wspieranie zachowania work-life balance przez wszystkich pracowników. Oczywiscie w niektórych działach zdarzają się okresy wzmożonej pracy, ale dbamy o planowanie czasu pracy, odbiór nadgodzin oraz zapewnienie czasu do wypoczynku. Team Leaderzy i Managerowie są zawsze otwarci na rozmowę i zapewnienie wsparcia w przypadku nadmiaru obowiązków. Równowaga przede wszystkim!

@Dział HR

Jeśli juz padła wzmianka o Team Leaderach to jakie obowiązki obecnie przysługują na tym stanowisku i czy można swobodnie na nie w firmie awansować? Na jakich zasadach i po jakim okresie czasu?

6,3-7k brutto- nie warto

Aplikowałeś do Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o. na stanowisko Operations Specialist? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Ja bardzo polecam pracę w tej firmie,przede wszystkim ze względu na bardzo dobrą atmosferę w firmie. Jest to jedna z wielu korporacji, w których pracowałam. W tej firmie szanują ludzi jako pracownika i człowieka

Na wszystkich stanowiskach pracuje się hybrydowo. Raz w tygodniu z biura, reszta hybrydowo.

@pracownik

A w jaki sposób to może wpływać na sama integracje w zespole? I przede wszystkim co konkretnie się wykonuje w tym wspomnianym biurze gdy wszyscy przychodzą w jeden dzień? jaki występuje podział obowiązków?

inny pracownik

Robisz to samo co w domu tylko wolniej, bo jest głośno i tłoczno. Ewentualnie masz meeting, który jest jeszcze dłuższy niż typowy call.

nieoficjalnie

Podobno nastąpiły jakieś zwolnienia w firmie, jakiś zespół mieli zamknąć, dlatego nie ma ofert. Osobiście zawsze wydawało mi się, że to super stabilna firma, ale chyba każdy teraz ma trudności. Zobaczymy co będzie dalej.

@inny pracownik

Czy ktoś wie czy firma przestała już rekrutować? Nie ma praktycznie ofert. Czy coś się dzieje, że nie ma wolnych wakatów?

Jak wygląda praca na stanowisku HR Manager? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o.?

Roxa

Cześć, jest teraz prowadzona rekrutacja dla Managera HR. Od wczoraj widnieje ogłoszenie. Myślę wstępnie czy się nie zgłosić. Czy jest tu ktoś kto niedawno aplikował i może opisać bieżący przebieg rozmowy? dodatkowo jakich średnich zarobków można się spodziewać? Nie zostały wprost doprecyzowane.

Ogłoszeń teraz tak w sumie faktycznie chyba nie ma? czy ostatnie nabory miały miejsce jakoś we wrześniu jeszcze? Widzę z tego okresu zapytania o oferty a mnie żadna nie wpadła w oko w tym momencie. Także praca przy SAPie by mnie interesowała, ze względu na doświadczenie. Na jakich wszystkich stanowiskach obecnie jest on wykorzystywany?

Zniesmaczony

@Zniesmaczony

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Model hybrydowy, który obowiązywać będzie od listopada uwzględnia pracę z biura przez 4 dni w miesiącu ( w praktyce średnio 1 dzień w tygodniu). Minimalna liczba dni pracy w biura zwiększyła się więc o zaledwie 2 dni w miesiącu. Pod tym wzgledem, nadal pozostajemy jednym z najbardziej elastycznych pracodawców w sektorze w naszym regionie. Wierzymy , że ta drobna zmiana wpłynie pozytywnie na jakość naszej współpracy, przyspieszając komunikacje oraz ułatwiając przepływ informacji.

Marcela

Jeśli o SAPie już była mowa to w ofercie dla speca do spraw operacyjnych jest to must have. A czy o szkoleniach na tym stanowisku mógłby ktoś napisać cos więcej? Widzę ze teraz dwie osoby są poszukiwane, czy to powiększanie działu czy może jednak rotacja?

Lolka

Widziałam zapytanie o wygląd rekrutacji dla stażystów, a obecnie widnieje oferta dla Młodszego Księgowego. Czy widełki płacowe są do wskazania? Zauważyłam, że SAP jest w mile widzianych, jak wypadnę z jego znajomością? Zostanie ona zweryfikowana na rozmowie o podbije oferowana stawkę?

@Lolka

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Znajomość SAP jest weryfikowana podczas rozmowy w stopniu wymaganym dla danego stanowiska. Zachęcamy do aplikowania i udziału w procesie rekrutacyjnym aby poznac więcej szczegółów związanych z zatrudnieniem, w tym wynagrodzeniem.

Jak wygląda rekrutacja dla stazystów?

Kinga

Ta firma to jedna wielka PORAZKA. Chwała się swoją równością, zaangażowaniem i dbaniem o pracownika, akurat!! Nie dajcie się nabrać, wykiwaja was na wszystkim, na czym tylko będą mogli. Polecam, ale uważać i unikać składania CV.

TT
@Kinga

Dokładnie zgadzam się! Firma to jeden wielki wyzysk

Aleksandra
@Kinga

Pracowałaś tutaj? Możesz napisać konkretnie dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu?

@Aleksandra

przecież wszystko jest opisane w innych opiniach czy to z tego roku, z zeszłego, czy to z poprzednich lat, nic się w tym temacie nie zmienia,

@Kinga

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie swojej opinii. Dbałość o pracowników to nasz nadrzędny cel. Wszystko co robimy opiera się na ludziach i staramy się, aby każdy czuł się równorzędnie traktowany i ważny. Oferujemy programy rozwojowe, rozbudowany system nagród, elastyczny, hybrydowy model pracy, aktywności integracyjne, dofinansowania do pracy z domu oraz bogaty pakiet benefitów. Każdy głos jest dla nas ważny, dlatego będziemy wdzięczni za sugestie w jakim obszarze powinnismy wdrożyć usprawnienia.

Edyta
@Dział HR

A czy mogą państwo rozwinąć pewne kwestie? Zainterowały mnie programy rozwojowe i pakiet benefitów :)

KJ

Niestety firma woli wydać 250.000 na jakiś żuloskwer, a dla pracowników na podwyżki nie ma

@KJ

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią. Rewitalizacja Skweru Anstadta jest we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi jest istotną częścią naszych działań CSR i wpisuje sie w nasze globalne cele środowiskowe. Skwer znajduje się w pobliżu naszego biura i jego rewitalizacja będzie korzystna zarówno dla okolicznych mieszkańców, jak i dla naszych pracowników. Pracownicy uprawnieni do podwyżek otrzymali w listopadzie wysoki bonus inflacyjny.

HRówa

Nie polecam pracy w dziale HR/Payroll , nie miła atmosfera, rotacja wielka. Przełożone jedna i druga mówia jedno robią drugie jak im każą Panowie z Londynu.Pamiętajcie ze centrum powstało żeby tnąć koszty na zarobach. Robisz więcej niż angol bo w obcym języku za kase /X5 mniej.

@HRówa

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pozostwienie swojej opinii. Przykro nam, że praca w Tate & Lyle nie spełniła Pani/Pana oczekiwań. Otwarta komunikacja i feedback od naszych pracowników są dla nas niezwykle ważne. Dlatego zachęcamy do zgłaszania wszelkich uwag, pytań lub wątpliwości na bieżąco swoim przełożonym lub do działu HR. Wszystkie zgłoszenia traktujemy z powagą i na ich podstawie wdrażamy działania usprawniające.

Henryk
@HRówa

Jak wyglada teraz sytuacja w Payroll, zmieniło sie coś?

@Henryk

Dzień dobry, z przyjemnością odpowiemy na to pytanie, aczkolwiek będziemy wdzięczni o jego doprecyzowanie.

Ulek

Firma to totalna porażka, najgorsza korpo w Łodzi. Ludzie pracują w nienormalnych niezgodnych z KP godzinach. Niektórzy robią nadgodziny nawet do 4 rano! Brakuje ludzi do pracy, TL odchodzą, brak wdrożenia ani wsparcia menagera gdy się zatrudniasz. Firmę stać na zmianę na prestiżowe łódzkie biuro ale na podwyżki już nie. W tej firmie napewno nie ma czegoś takiego jak work life balance. Nadgodziny zawsze do odbioru a nie ma kiedy, zanim HR tu się wypowie - raz się zdażyło ze były wypłacone ale ile menagement musiał się o to prosić. Ilość pracy jest bardzo duża, prosisz o dodatkową osobę ale raczej jej nie zobaczysz, z resztą o tym świadczy to że team koordynatorzy nawet nie mają czasu zając się innymi aktywnościami i swoją drogą na TL bo musza przeklepać tonę innych rzeczy, która nigdy się nie kończy. Do dofinansowania ma jezyk zgłosiło się za dużo osób wiec większość nie dostała - naprawdę firmie zależy na Tobie :) nie będę wspomniał o innych rzeczach bo załamać się można. Ta firma to najgorsze doświadczenie zawodowe jakie mnie spotkało a w kilku korporacjach już miałem doświadczenie. Jeśli jesteś studentem - na początek lepiej znaleźć coś lepszego na łódzkim rynku, a jak szukasz zatrudnienia na dłużej to uciekaj stąd. Pozdrawiam

@Ulek

Dzień dobry, dziekuje za przesłanie swojej opini. Dokładamy wszelkich starań, aby nowozatrudniona osoba miała wsparcie zarówno od przełożonego jak i od członków zespołu. Zdarzają się sytuacje (np. w czasie zamknęcia miesiąca/ roku) pracy w nadgodzinach, które zgodnie z kodeksem pracy w pierwszej kolejnosci powinny zostać odebrane. Jesli odebranie nadgodzin jest niemożliwe z uzasadnionych przyczyn- wtedy wypłacamy ekwiwalent. Dofinansowanie do języków obcych otrzymują wszystkie osoby spelniajace kryteria komunikowane wsyzstkim pracownikom z odpowiednim wyprzedzeniem. Wszystkim studentom oferujemy płatne staże oraz elastyczne godziny pracy, dzięki czemu mogą zdobywać doświadczenie, rozwijając umiejętności językowe, poznając system SAP, Excel i wiele innych.

Adrianna K

Na temat samej pracy się nie wypowiem, bo nie zdecydowałam się przyjąć oferty, ale sam proces rekrutacji przebiegł znakomicie. Konkretne rzeczowe osoby, informacja zwrotna na każdym etapie rekrutacji, Pani Manager wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie podobnie jak HR Business Partner. Oferta końcowa więcej niż szczodra, zaproponowana stawka była dużo wyższa niż to co sugerowałam. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś być może będę miała szansę tam aplikować ponownie. :)

@Adrianna K

Dziękujemy za miłą opinię. Mamy nadzieję do zobaczenia w przyszlości. Pozdrawiamy serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Sterlinga 8A
    91-425 Łódź

Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o.