opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eneris Surowce Kielce

Profil oficjalny - płatna współpraca

4/5

Na podstawie 82 ocen
Opinie(95)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(95)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Grupa ENERIS
  • .
  • Misja i wizja
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Praktyki
  • .
  • Kontakt

O nas

Grupa ENERIS

Misja i wizja

Rekrutacja

Praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Tarnów
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Zawiercie
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Domaszowice
  • Domaszewice Wikaryjskie
  • Zagórze-Zastawie
  • Cedzyna
  • Mójcza
  • Kostomłoty Pierwsze
  • Wola Kopcowa
  • Dyminy
  • Górki Szczukowskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kielce
  4. /
  5. Opinie o Eneris Surowce Kielce

Opinie

Opinie o Eneris Surowce Kielce Kielce Ul. Zagnańska 232A

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconEneris Surowce Warszawa

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eneris Surowce Kielce!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pytanie

    14.10.2021 19:49

    Inne

    Czy pracownicy w ENERIS Surowce S.A. dogadują się między sobą?
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.01.2022 18:41

    Pracownik

    Osobiście myślę, że tak - jakieś drobne spięcia czasem się zdarzają, ale bez przesady. Mnie się dobrze pracuje, a pracuje już tam wiele lat.
    ReviewUserIcon
    123

    05.01.2022 15:36

    Pracownik

    pracownicy sie dogadują miedzy sobą. gdyby się nie dogadywali to raczej by ze sobą nie pracowali :) ogólnie jest ok
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    05.07.2021 10:25

    Inne

    Jaka atmosfera jest między działami w ENERIS Surowce S.A.?
    ReviewUserIcon
    Delax

    16.09.2021 21:43

    Pracownik

    słaba Panie, słaba..Zarząd skłócony, ludzie odchodzą na potęgę
    ReviewUserIcon
    finanse

    17.10.2021 21:27

    Pracownik

    straszny finansowy w zarzadzie. Rozwalony kontroling, ludzie na lekach.
    ReviewUserIcon
    pracownik kaza

    30.08.2021 18:35

    Były pracownik

    praca w centrali cechuje się ogromna liczba nadgodzin, dodajmy naturalnie niepłatnych. Chcesz mieć życie prywatne, nie idź.
    ReviewUserIcon
    Norbert

    30.03.2020 18:59

    Inne

    Z całą pewnością według pracy, zaangażowania. Nie każdy na nią zasługuje stąd złośliwe wpisy.
    ReviewUserIcon
    Rex

    07.04.2020 09:21

    Inne

    Ci co się angażują i pracują dłużej zarabiają mniej od tych którzy pracują 4 miesiące
    ReviewUserIcon
    Rex

    07.04.2020 09:23

    Inne

    A ty zasługujesz?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    19.01.2020 16:55

    Inne

    Jaki jest system premii uznaniowych w firmie ENERIS Surowce S.A.? 
    ReviewUserIcon
    Rex

    30.03.2020 08:54

    Inne

    Wg uznania pracodawcy
    ReviewUserIcon
    kandydat

    03.12.2018 11:31

    Inne

    Dajcie znać jak szefostwo w Kielcach jakieś normalne czy jest z kim pogadać, czy pomogą jak się coś dzieje czy tylko do roboty gonią ? Jakieś pożyczki dla pracowników to tam są ? Chciałem się zahaczyć na jakiś czas choć opinie są raczej negatywne.
    ReviewUserIcon
    Czarny Joe

    04.05.2019 01:11

    Inne

    Ale dziwni śmieciarze tam pracują mój kolega tam robił, dosłownie moment no chyba 3 tygodnie z 5 lat temu ( no bo kto by chciał na śmieciach robić) . Ja paczę tu unas na Sikorskiego jakiś śmieciarz do niego cześć po imieniu i na przyjaciela. Nie wiem.... No chyba oni jacyś głupi są? Albo mają jakieś skłonności....... A kurat z klubu wychodził a ni buraka nie zna ani nic ......... Consensus ( głupiemu trzeba ustąpić i pogratulować wyrzucenia śmieci) :ll
    ReviewUserIcon
    Maniek

    08.11.2019 17:37

    Inne

    Smieciarzem to ty jesteś bo smiecisz a, my odbieramy śmieci więc zastanów się (usunięte przez administratora) nad logika
    ReviewUserIcon
    dziederis Pracuś

    03.07.2018 17:43

    Inne

    jak najbardziej nie polecam tej firmy, żałuje ze w niej zacząłem prace,pracuje i jestem w trakcie poszukiwań innej pracy bo nie jest to firma moich marzeń za taką śmieszna wypłatę wysokości 2000 tys zł pracownik biedronki więcej ma i pracuje pod dachem, a w enerisie oddziaływuja na nas każde warunki atmosferyczne, i nie mamy żadnych dodatków premii nic a nic. nie polecam tej firmy z daleka od enerisu w kielcach
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    20.06.2018 15:50

    Inne

    do Teresa: tylko komu? inspekcji? trzeba się podpisać swoim nazwiskiem. dyrektor który został prezesem w chwili obecnej miał wszystko gdzieś. tylko wymagał. brak jest inspektora od RODO w kielcach, i co robi sobie z tego firma? nic. związki zawodowe maja tez gdzieś. zresztą niebawem odejdę dziaderisu teresko bo nie ma żadnych perspektyw w tej firmie. zarówno rozwojowych jak i zarobkowych. zostanie ekipa alkoholików i patoli. a w końcu to my pracujemy na cala dyrekcje księgowość czy warszawę gdzie nawet nie odbieramy odpadów ale ktoś musi tam być. można podać wiele czynników które mówią o tym ze jest bardzo zle w dziaderisie
    ReviewUserIcon
    Teresa

    18.06.2018 15:13

    Inne

    @pracuś Rozumiem Twój punkt widzenia. Skoro warunki pracy w firmie ENERIS Surowce są tak daleko odbiegające od normy, to może warto byłoby się z tym do kogoś zwrócić? Myślałeś o tym? @Kierowca Pamiętaj, że na forum nie wolno posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników. Problem, o którym piszesz należałoby komuś bezzwłocznie zgłosić. Zrobiłeś już to?
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    20.06.2018 07:11

    Inne

    @Teresa - po każdym dziesiątym jest sprawa zgłaszania do przełożony, ale brak jakich kolejek konsekwencji z ich strony odbija się tym że nic z tego sobie nie robią.

    Kontakt - Eneris Surowce Kielce

    Ul. Zagnańska 232A 25-563 Kielce

    Eneris Surowce Warszawa
    ReviewUserIcon
    pracuś

    12.06.2018 19:51

    Inne

    Teresko jesli chodzi o premie sa przyznawane zgodnie z reg. zakładu pracy taki jest zapis. 40 zł to jest śmiech na sali. polecam poczytać ustawę do jakich warunków pracy kwalifikuje się praca przy śmieciach. zapis mówi jasno i wyraźnie : ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK NIECZYSTOŚCI STAŁYCH. praca w warunkach szczególnych. czyli powinny być odprowadzane składki na FEP. i wiele innych. dyrektor obiecał premie i co ????? nie ma . kolejny raz słowa na wiatr rzucone jak się domyślam Teresko pracujesz na jakimś stanowisku w ciepełko a nas pracowników dotykają np. każde warunki pogodowe, praca z grzybami pleśniami, rożnego rodzaju wirusami bakteriami owadami itd wydatek energetyczny na pewno przekracza normę ze powinny być warunki szkodliwe. Rpz zieleń bez laski daje te warunki tylko nie ma miejsc pracy polecam obejrzeć film ;
    przecież to jest parodia co się dzieje w tej firmie w każdym innym woj jest dużo lepiej dlatego niebawem eneris straci kilku dobrych pracowników zarówno ładowaczy jak i kierowców
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    10.06.2018 09:12

    Inne

    otacja jest niesamowita. zwykły pracownik fizyczny zarabia najniższą krajowa brutto czyli od 2100 do 2360 ładowacz w innych woj polski zarabiają po tyle ale na rękę kierowca zarabia od 2500 do ok 3000 brutto w zależności od doświadczenia w innych woj. zarabia sie tyle ale na rękę jedna premia wysokość 44 zl śmiech na sali żadnych dodatków i innych premii pracownicy biurowi są pomiatani jak te smniecie które sa przywożone PRZEZ DYREKCJE i kierownictwo. zresztą co tu duzo gadać brak szkodliwych warunków nie odprowadzane składki na FEP brak wszystkiego. gdzie w RPZ zieleń zarabiają więcej. ale jest brak stanowisk praca w stresie i pośpiechu. można wymieniać więcej i więcej co sie dzieje w tej firmie
    ReviewUserIcon
    jaki

    19.01.2018 10:39

    Inne

    a to w Kielcach jest teraz jakaś Pani dyrektorem?
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.01.2018 22:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    15.01.2018 10:59

    Inne

    Niektorzy maja odwagę swoja opinie wyrazic patrzac komus w oczy...inni zaś musza uciekac sie do portali, gdzie dopiero anonimowosc daje im Odwage...ale czy wtedy to jest odwaga?  Ja 12 go stycznia z ES definitywnie sie rozstalam, na szczescie nie posiadam az tak negatywnych odczuc. Merytoryczna opinia zas, jak mniemam winna byc bardziej wyczerpuja, a nie byc budowana jako snop swiatla podejrzeń...nijakich podejrzen, ktore na szczescie adres IP moze ujawnic.
    ReviewUserIcon
    Piotruś

    13.10.2017 00:06

    Inne

    Byłem, widziałem i podziękowałem :-(.
    ReviewUserIcon
    EX brygadzista

    01.08.2017 19:24

    Inne

    Witam. Jeżeli chodzi o TM odradzam szczerze. Przepracowałem 9 lat (o jakieś 5 za długo), więc temat prosty: zero szacunku dla pracownika, Sz.P. kierownik w obecności innych pracowników ubliża na k.., h.., wyp..., nie patrząc na nic, nie pasuje to wyp..., itp, mobbingiem pachnie na kilometr, auta szroty,odradzam szczerze jeszcze raz, każdy prywaciarz doceni lepiej za wykonaną pracę ;)
    ReviewUserIcon
    lucjan1977

    08.05.2017 13:40

    Inne

    Ostatnio w Tomaszowie podobno sporo ludzi się zwolniło. Kolega mnie namawiał do pracy u nich, ale w końcu sam odszedł : https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/4uCcG/
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.02.2017 10:08

    Inne

    Co lepszych ludzi sie pozbywają zostają sami którzy tylko okłamują zarząd jacy to oni sa dobrzy i niezastąpieni. Widze upadek z hukiem tej firmy.
    ReviewUserIcon
    byly pracownik Marcin

    30.12.2016 13:13

    Inne

    tak w siemianowicach ciagle szukaja operatoa ładowarki ,proponuja ze 2tys na reke kiedy to operator na ładowrce wyciaga najmniej 3tys plus boki,wiec powodzenia hehe a rekrutacje wielkie itd. rozmowa kwalifikacyjna itd.Robota nieciekawa w dodatku .
    ReviewUserIcon
    cyc

    22.02.2016 21:09

    Inne

    dziadostwo bałgan na CK

    Zostaw merytoryczną opinię o Eneris Surowce Kielce

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.