ENERIS Surowce S.A.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ENERIS Surowce S.A.

Aktualność

Dziękujemy za zainteresowanie firmą ENERIS.  Staramy się odpowiadać na wszystkie pytania związane z rekrutacją i pracą w naszej firmie. Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz.

Zachęcamy do merytorycznej dyskusji, przestrzegania regulaminu serwisu GoWork.pl i aplikowania na oferty pracy poprzez https://eneris.pl/kariera/aktualne-rekrutacje

Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie, których nie chcecie poruszać na forum, a są dla Was ważne, prosimy wysyłać na adres hr@eneris.pl
stokrotka

Atmosfera w firmie znacznie lepsza niż tu piszą.

@Bob

Rozumiem. ;) A ci długoletni to wiadomo jakie warunki tu mają?

Izydor
@stokrotka

Potwierdzam.

Czy firma ENERIS Surowce S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Amela Nowy wpis

Różnie ale raczej jeśli już finansuje to takie standardowe szkolenia w całości. Kursy, studia czy inne droższa formy czasami mogą być dofinansowane a nie finansowane w całości. Wszystko zależy od potrzeb pracownika i pracodawcy.

Czy ENERIS Surowce S.A. zapewnia kartę multisportu?

Amela Nowy wpis

Tak. Częściowo dofinansowana jest przez pracodawcę.

Edward

Czy jest w firmie dofinansowanie do prywatnego ubezpieczenia medycznego ?

@Edward

Tak. Obecnie jest Medicover. Pakiet podstawowy opłacany jest przez pracodawcę.

Rekrut Nowy wpis

Znajomy poleca, zamierzam aplikować, podobno warto. Słyszałem że dużo się zmienia, sporo na lepsze. Wydaje mi się że raczej perspektywiczna sprawa. Jak się dostanę, to napiszę więcej.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ENERIS Surowce S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Turbulencja

Firma pod względem logistyki leży. Dyspozytorzy nie ogarniają rejonów, puszczają ludzi na rejony którzy nie znają, a Ci co znają wysyłani są na inne rejony. Stwierdzam że to robią na nie korzyść firmy. Mało tego dyrektor, kierownicy śmieją się prosto w twarz pracownikom i próbują zrobić z ludzi (usunięte przez administratora) Brawo wy

Aktualność

Dobra firma, jestem zadowolony ze współpracy z kieleckim oddziałem.

Majster

Eneris ponownie wygrał kontrakt na obsługę miasta Kielce. To chyba o czymś świadczy ;)

X.

Moim zdaniem spoko firma, dobrze się pracuje.

Gratulacje z okazji wygrania przetargu w Kielcach.

Dawid

Witam czy obecnie jest prowadzona rekrutacja na ładowaczy i jakie jest wynagrodzenie?

EkoManiak
@Dawid

Cześć, ogólnie rekrutacja trwa nieprzerwalnie od kilku lat. Każda para rąk przyda się do pracy taka jest prawda. Wynagrodzenie wynosi 2800 brutto a w gratisie satysfakcja ze sprzątania Ziemi i ochrony środowiska, w którym wszyscy my żyjemy. To coś więcej niż praca. Pracownicy w tej firmie są oddani a nasze motto to- "Jesteśmy strażnikami środowiska i dbamy o lepsze jutro!". Zapraszamy w Nasze szeregi!

Prezes
@EkoManiak

Zgadzam się z Tobą 2800 brutto na umowie i gadanie że premia to wyrówna! Przetarg wygrany podwyżki brak, ale na imprezę w Odyssey i wydanie 30 tyś jest. Tak w się bawi szlachta, a pracownicy pracujący na rejonie zero zaproszenia co oni najwięcej wykonują, aby Eneris istniał w Kielcach. Brawo Dyrektorzy brawo ! ! !

Ja również znam sporo osób, które pracują w eneris po wiele lat. W sumie sam zaliczam się do tego grona :) Co do rotacji - jak wszędzie. Atmosfera - nie jest zła. Zarobki - mogłyby być większe. Standard ;) Pozdrawiam

Ryszard
@pracownik

W jaki sposób przeprowadzają tu rekrutację i ile płacą operatorowi sprzętu / pracownikowi gospodarczemu? Myślę coby cv nie podesłać.

Kielczanin

Jedyna firma która jest w stanie samodzielnie zrealizować kontrakt na obsługę miasta kielce.

Serio

Osobiście znam ludzi którzy pracują w tej firmie (i firmach które wcześniej mieściły się w tym miejscu pod inna nazwa) i oni pracują tu nieprzerwanie po ok. 10 lat. Gdyby było tak strasznie jak tu sie pisze, to by ich także nie było. Tyle w temacie...

Lizus

Hmmm... ktoś tu zapomniał wspomnieć jeszcze o jednej osobistości. Nie wspomnę o mianowaniu się w pokoiku dyspozytorów... Od awansu pewnej osoby, trasówki wyglądają coraz bardziej "atrakcyjnie". Oby tak dalej i heja do przodu.

Xyz

W nawiązaniu do innych komentarzy atmosfera lepsza, niż tutaj piszą.

Julia
@Xyz

To czemu ktoś miałby chcieć pisać coś, co tak nie do końca jest prawdą? W sumie są osoby, które piszą, że jest miło i wesoło. Napiszesz coś więcej od siebie? Ktoś dawał znać o jakiejś mieszaninie ludzi. To prawda? Jak tu w ogóle się dba o relacje miedzy pracownikami?

P

Firma zmienia się zdecydowanie na + Rzeczy których przez lata nie dało się zrobić nagle stają się możliwe do wykonania!

@P

O może tu się czegoś dowiem. Piszesz to tak pozytywnie, że może rozwiniesz o jakie warunki w firmie tak naprawdę chodzi? Ile teraz osób tu pracuje i na jakich stanowiskach?

Jaka jest atmosfera w ENERIS Surowce S.A.?

Bobo

Atmosfera w firmie jest wesoła.

@Bobo

A co ją tworzy, że tak wesoło macie? ;) po prostu ludzie się dobrze dogadują czy dodatkowo warunki pracy odpowiadają? jakie sa obecnie?

Waldek

Rzetelna firma. Bardzo miła, kulturalna i pomocna obsługa klienta. Pozdrawiam panią z BOKu.

@Waldek

Rzetelna firma ? Chłopie wiesz co piszesz? Mieszanina ludzmi po rejonach tak zeby nie robić rejonu. Przetarg za chwile a oni rejony maja w (usunięte przez administratora) dyspoztornia robi co chce i jak chce zero pojecia. o czym tu mowa?

Witam. Ile zarabia kierowca w ENERIS Surowce w Kielcach?

Zostaw merytoryczną opinię o ENERIS Surowce S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w ENERIS Surowce S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ENERIS Surowce S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERIS Surowce S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 15 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENERIS Surowce S.A.