STS SYSTEM TRANSPORT SOLUTION GMBH

Opinie o STS SYSTEM TRANSPORT SOLUTION GMBH

były.

czy to chodzi o firmę pana Matiego (sprzęt inwalidzki)??

czech
@były. 22.10.2016 19:35
czy to chodzi o firmę pana Matiego (sprzęt inwalidzki)??

pracowałem trochę przy rozładunku kontenerów..

Maciej

Z tego co wiem firmy nie ma, nie ogłosiła upadłości, kontaktu brak. Poczty nikt nie odbiera

przemas

Pracowałem tam ponad rok mam pytania jeśli to nie problem daj znać Mam dobrego adwokata sprawę wygrałem z dużym plusem ale.. Wyrok sądu to nie wszystko to dopiero początek przemek-wirkus@wp.pl Dzięki

Kubson

Problem w tym, ze Firma pewnie zostanie zamknięta z powodu bankructwa:/ Ale nie poddaje sie, dwa pozwy w sadzie pracy plus opłacony prawnik/adwokat.

mark

czech.
@mark 30.03.2016 06:05
czy do sadu pracy podac siedzibe w hagenow czy bobzin?

Witam,i doszło do rozprawy?nas było pięciu sprawa oparła się o Berlin urząd do ochrony pracowników Polskich mnóstwo papierów i lipa są trzy miesiące na odzyskanie kasy nas jebnoł na jedną wypłatę pewnie było by inaczej gdyby nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze Szczecina rodzinka zresztą.

czech.
@mark 30.03.2016 04:07
pracowalem tam miesiac temu z bratem na magazynie,2 tygodnie pracy i zero centa,co robic? zglaszac do konsula w niemczech,sąd?...

Jest Konsul w Szwerinie ale to tylko człowiek do brania kasy na wypłatę,nic nie pomoże..

bartoszkopacz@live.com

Potwierdzam opinie kolegi. Szef złodziej. Okrada z wynagrodzenia kierowców, magazynierów i napewno kogoś jeszcze. Wszystko co mówią przez tel jest kłamstwem, a z kierowcy robią idiotę. Żałosny polski spedytorek imieniem Łukasz zrobi wszystko, zeby tylko zadowolić złodzieja = szefa, imieniem Mati. Jeśli ktos ma jakieś pytania, pisać na maila. Opowiem co i jak. Przygoda z ta firma zakończyła sie pozwami w sadzie pracy. Ostrzegam i zdecydowanie odradzam!

przemas
@bartoszkopacz@live.com 19.03.2016 22:30

Pracowałem tam rok temu mam pytania jeśli to nie problem daj znać przemek-wirkus@wp.pl Dzięki

Maciej

Witam, pracowałem w tej firmie niespełna trzy miesiace. moge napisac tylko tyle, ze teraz w sadzie zalozylem im dwie sprawy, a koledzy kierowcy, ktorych ta poznalem kolejne 5 pozów złożyło. Firme omijac szerokim lukiem, obiecuja a nic z tego nie wynika. zjazd do domu raz na miesiac na 45godzin pauzy.

mark
@Maciej 18.03.2016 11:27

OMIJAJ CZLOWIEKU Z DALEKA,TO ZLODZIEJSKA FIRMA

Zostaw opinię o STS SYSTEM TRANSPORT SOLUTION GMBH - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STS SYSTEM TRANSPORT SOLUTION GMBH