Opinie o STS SYSTEM TRANSPORT SOLUTION GMBH w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie STS SYSTEM TRANSPORT SOLUTION GMBH. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w STS SYSTEM TRANSPORT SOLUTION GMBH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STS SYSTEM TRANSPORT SOLUTION GMBH w Warszawa

Czy firma normalnie działa?

Janek Nowy wpis
@Zainteresowany

Tak, firma aktywnie działa

Maciej Nowy wpis
@Janek

jaki adres siedziby? Bobzin / Hagenow?

Jeżeli jesteś pracownikiem firmy STS SYSTEM TRANSPORT SOLUTION GMBH lub z nią współpracowałeś kiedyś, to może mógłbyś napisać coś temat swojej pracy w niej?

maciej

Dajcie spokoj, typowy gość do ostrzału! Tylko wzbogaca się na walkach i oszustwach

Janek Nowy wpis
@maciej

O kim Ty właściwie piszesz?

Kinga Nowy wpis

@maciej na jakich oszustwach?

były.

czy to chodzi o firmę pana Matiego (sprzęt inwalidzki)??

czech
@były.

pracowałem trochę przy rozładunku kontenerów..

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie STS SYSTEM TRANSPORT SOLUTION GMBH? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Maciej

Z tego co wiem firmy nie ma, nie ogłosiła upadłości, kontaktu brak. Poczty nikt nie odbiera

przemas

Pracowałem tam ponad rok mam pytania jeśli to nie problem daj znać Mam dobrego adwokata sprawę wygrałem z dużym plusem ale.. Wyrok sądu to nie wszystko to dopiero początek przemek-wirkus@wp.pl Dzięki

Kubson

Problem w tym, ze Firma pewnie zostanie zamknięta z powodu bankructwa:/ Ale nie poddaje sie, dwa pozwy w sadzie pracy plus opłacony prawnik/adwokat.

mark

pracowalem tam miesiac temu z bratem na magazynie,2 tygodnie pracy i zero centa,co robic? zglaszac do konsula w niemczech,sąd?

@mark

czy do sadu pracy podac siedzibe w hagenow czy bobzin?

czech.
@mark

Witam,i doszło do rozprawy?nas było pięciu sprawa oparła się o Berlin urząd do ochrony pracowników Polskich mnóstwo papierów i lipa są trzy miesiące na odzyskanie kasy nas jebnoł na jedną wypłatę pewnie było by inaczej gdyby nie (usunięte przez administratora) ze Szczecina rodzinka zresztą.

czech.
@mark

Jest Konsul w Szwerinie ale to tylko człowiek do brania kasy na wypłatę,nic nie pomoże..

bartoszkopacz@live.com

Potwierdzam opinie kolegi. Szef złodziej. Okrada z wynagrodzenia kierowców, magazynierów i napewno kogoś jeszcze. Wszystko co mówią przez tel jest kłamstwem, a z kierowcy robią idiotę. Żałosny polski spedytorek imieniem Łukasz zrobi wszystko, zeby tylko zadowolić złodzieja = szefa, imieniem Mati. Jeśli ktos ma jakieś pytania, pisać na maila. Opowiem co i jak. Przygoda z ta firma zakończyła sie pozwami w sadzie pracy. Ostrzegam i zdecydowanie odradzam!

przemas
@bartoszkopacz@live.com

Pracowałem tam rok temu mam pytania jeśli to nie problem daj znać przemek-wirkus@wp.pl Dzięki

Maciej

Witam, pracowałem w tej firmie niespełna trzy miesiace. moge napisac tylko tyle, ze teraz w sadzie zalozylem im dwie sprawy, a koledzy kierowcy, ktorych ta poznalem kolejne 5 pozów złożyło. Firme omijac szerokim lukiem, obiecuja a nic z tego nie wynika. zjazd do domu raz na miesiac na 45godzin pauzy.

@Maciej

OMIJAJ CZLOWIEKU Z DALEKA,TO ZLODZIEJSKA FIRMA